Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ocak 2019   #1
Nymphe

Nymphe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1882
Rep Gücü: 18
Rep Grafiği: Nymphe is a glorious beacon of lightNymphe is a glorious beacon of lightNymphe is a glorious beacon of lightNymphe is a glorious beacon of lightNymphe is a glorious beacon of lightNymphe is a glorious beacon of light
Alınan Beğeni: 4435
Verilen Beğeni: 4075
Nereden: Bilecik
İlişki Durumu: Mr Cat ♥
Burç: Aslan
Takım: Besiktas
Standart Son Mesaj İtirafı

Son Mesaj İtirafı

Çok çok eskiden, forum yöneticisi olmadığım ve açıkçası eğlencesine şu çok köklü forumlara kaydolmuş ve örneğin yaralı_kuş tarzı nicklerin alındığı, çokça banlanmalar ve yönetici delirtmelerden geçip sanırım ilk kez bıraktıktan 2 sene sonra büyük bir foruma gittim. Şu an yine orası aktif değil. Neyse.

Son mesaj oyununu ilk kez orada gördüm. Deli gibi yazıyorum benim diye. Orada da s.mod yazmaya başladı. Ama nasıl sinirleniyorum alınca. Çünkü başlığa yazan herkes pes edip uyumuştu. Saat artık 3-4 olmuş. Gece yarısı uyuyamıyorum.

En son şu son mesajı bırakıyor musun yoksa gününü göstereyim mi dedim kıza. Göster bakalım napacaksın dedi. Tabi annem Urfalı ben Antepli. Hayatında duymadığı küfürleri ettim. Ve beni banladı. Süreli banlamış ama girdiği sayı astronomik.

1445353433232 gibi birşey. [emoji23]

Ne zaman o oyuna girsem her forum sitesinde aklıma gelirdi bu olay.Acaba o kız nerede? Nicki de aklıma gelmiyor.

Allah affetsin bazen insanları delirtiyordum. Ergen bile olmadığım zamanlar çok troldüm. [emoji849][emoji2356][emoji3]

Bu da böyle bir anımdı. şljlklm

Kaybettiğim her savaş, gireceğim sonraki savaşların mermisidir!
Nymphe isimli Üye şimdilik offline konumundadır