@Asrın; konuyu ilgili bölüme taşıdım. İletişim girişiminin gerekçesi olarak; "forumla ilgili değil, şahsi" diyorsun, sonra adminlere ulaşacak bildirim oluşturup özür diliyorsun. Bir laf vardır. Kalabalıkta artistlik yapanın, tenhada özrü kabul olmaz.

Sana iki sorum var:
1)
YÜZYÜZE GÖRÜŞÜNCE KELİME KURAMAYAN İNSANLAR SANALDA KLAVYE ARTİSTLİĞİ YAPMASIN RİCA EDİYORUM.
Arkamızdan yazdığın bu cümlenin açıklaması nedir? İstediğin yerde, istediğin tarih ve saatte yüz yüze görüşme sağlayabiliriz.
2) Sen bu forumdan arkamızdan konuşmalarının yüzünden değil, daha öncesinde @Qasem adlı üyeye başka bir forumun reklamını özel ileti yoluyla gönderdiğin için uzaklaştırıldın. Olayların sıralamasını manipüle etmeye çalışmaktan vazgeç. Bu konu için savunman nedir?

Özrü tek benden dilemen yetmez. En az benim kadar @extremist hakkında da arkasından konuşmaların için özür dilemen gerekir. Bununla beraber özel ileti yoluyla yaptığın reklam, ForumDenizi'nin bütününe karşı bir ihanettir. Bu yüzden konun buraya taşındı. Konuyu şeffafça değerlendireceğiz. Detaylı açıklama bekliyorum.