Erkeklerin En Önemli Anları
İlk çift kale maç yaptığı an

Erkeğin en önemli ve en unutulmaz anlarından biri... O anda her şey çok özeldir. Erkeğin ilk gençlik zamanlarında yaşadığı bu deneyim onun hayatındaki en önemli anlarının liste başı olmaya aday. Erkek o anın keyfini çıkarmaya şartlandığı için o maçtaki performansı da tarihine altın harflerle yazılacak değerdedir.

İlk başarısızlığını yaşayınca

Bir erkek iş ya da özel hangi alanda başarısız olursa olsun dünyanın sonu gelmiş gibi hissedecektir. Küçük yaşlardan itibaren erkeklere bir işi yüzüne gözüne bulaştırmanın yasak olduğu söyleniyor. Bir erkek hata yaptığında sık sık bunu içselleştirir. Bu gibi durumlar erkek arkadaşınıza onun yanında olduğunuzu göstermeniz için büyük bir fırsat. Sizin desteğinizi almak onu güçlendirecek ve ilişkiniz olumlu bir boyut kazanacaktır.

İlk gerçek işine başlayınca

Bir erkeğin kariyer başlangıcı çok stresli olabilir. İlk iş deneyiminin ilk günlerinde erkek sudan çıkmış balığa döner. Size agresif davranabilir. Aklında hep işteki dakikaları olduğu için bu cinsel performansına bile yansıyabilir. Sakin ve sabırlı olun sonra bu ortama alışacak ve eski erkeğiniz geri gelecektir.

Takımının şampiyon olduğu ya da olamadığı an

Eğer şampiyon olamadıysa onun için berbat olduysa ise havai fişeklerin içinde patladığı muhteşem bir andır. Ayrıca eğer şampiyon olamadıysa eşinizden o gece cinsel performans beklemeyin. Ama aksi olduysa siz de çikolata kürüne başlayın o gece sizin için muhteşem olacaktır.

İyi bir arkadaşı evlenince

Yakın bir arkadaşınız evlendiğinde siz ne kadar sevinirseniz erkek arkadaşınız da bir o kadar paniklemeye başlar. Psikolog Profesör Glenn Good "Arkadaşları evlenmeye başlayınca erkek, hayatının ve arkadaşlarının değişmesiyle ilgili olarak kaygı duyar" diyor. Bağımsızlığını hissetmeye çalışacak ve bunu güvence altına alma ihtiyacı duyacaktır, o yüzden erkek erkeğe daha çok gece düzenlerse panik olmamaya çalışın.

Kız kardeşini istemeye geldikleri an

İşte bu gecede erkeğinizin kıskanç bir kediye dönüşmesi içten bile değil... Damat adayına yöneltilen sert bakışlar size de çarpabilir. Bu organizasyon sırasında gergin olan eşinize moral vermek inanın ki yararınıza olacak...

Kendi dairesine taşınınca

Bu bir erkek için gurur verici bişey çünkü artık benim diyebileceği bir şeyi var. Sakın dairenin nasıl görünmesi gerektiği hakkında söylenmeyin yoksa ona ait alanı taciz ediyormuşsunuz gibi hissedecektir. Aynı şey televizyon seyretmek için arkadaşlarını çağardığı anda ona karışmak ve habersiz evine gitmeniz için de geçerli. Her zaman onun alanına saygılı durun. Böylelikle sizin için kapısı daima açık olacaktır, hatta anahtar bile verebilir. Bizden söylemesi...

Evlendiği gün

Bugün erkek arkadaşınız artık eşiniz olur ve uzun süredir hayal ettiğiniz şekilde hayatı paylaşmak için evet dersiniz. Kadınlar olarak bir güleryüzle olayları anlayışla karşılayarak heyecanımızı bastırsak da erkekler bu konuda bizden geridedir. Ani krizler yaratabilir herkesi heyacanlandırabilirler. Bugünü atlattınızmı derin bir nefes alıp “nerde kalmıştık kocacım” diyebilirsiniz...

İlk arabasını aldığı an

Sanki taze damat gibi heyacanlanan erkekler ilk arabalarını aldıkları gün mutluluktan uçarlar. Bu arabayı ilk oyuncak arabalarını aldıkları günden beri tasarladıkları için bu an onlar için tarihi bir andır. Bunun sonrasında da at,avrat,silahdan yola çıkarak önceliklerini belirten bu vasıtayla uzunca vakitler geçirecektir. Sakin ve sabırlı olun o sadece bir mekanik ve göğüsleri yok.