Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 1 Post By Asrevya
  • 1 Post By Gamer Queen

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2018
Mesajlar: 6.474
Konular: 3064
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 260 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 45 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Akrep
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 18
Asrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to behold

Standart 2019'da Aslan Burcu

16 Aralık 2018
# 1

AŞKTA SON 12 YILIN EN ŞANSLI DÖNEMİNDESİNİZ.
Özellikle Şubat, Mart, Ağustos 2. Yarısı ve Ekim, Kasım aylarında ruh eşlinize rastlayabilirsiniz. Bu kişi çok uzaklardan ülkenizi ziyarete gelmiş bir turist veya sadece sizi tanımak üzere uzun bir yolculuğa katlanmış gizli bir hayranda olabilir. Hatta hayran değil sadece birlikte maceraya atılma planı olan biride olabilir. Yeni ve size şans getirecek bir aşka hazırsanız şanslı dönemlerinizi takip edin. “Benim zaten süregelen bir ilişkim var, mutluyum, evlenecek miyiz ondan haber ver” diyorsanız bebek sahibi bile olabilirsiniz. Tabii yine şanslı dönemleri izlemelisiniz.

2019 evli çiftler için bebek sahibi olma hatta ikiz sahibi olma şansı sunarken, asla bu dünyaya çocuk getirmem diyenler için birbirinden seçkin projelerde yer alma fırsatı sağlayacak. Mutlaka değerlendirin.

URANÜS KARİYER ALANINIZDA
2019 Mart ayına dek Uranüs Koç burcunda dolaşacak, eğitim ve seyahat alanınıza yenilikler getirecek ve sonra Boğa burcuna yerleşecek. Burcun ilk 5 gününde doğduysanız kariyerinizle ilgili beklenmedik, şok eden değişimler yaşayabilirsiniz ve bu değişimi sevmeyeceksiniz. Uranüs Mart’dan itibaren üzebilir. Oysa esnek olmak ve değişime daha konforlu bir yaşama adım atacağınızı bilerek evet demek size avantaj kazandırır. Çünkü Uranüs artık işlevini yitiren demode işlerden ve ilişkilerden sizi kurtarmak amacındadır. Yenilikleri çok ani yapacağı için alışkanlıklarınızı değiştirmek sarsıcı olacaktır. Başta sorun gibi görünse de her yeniliğe severek kucak atın, korunuyor olacaksınız. Emekli olun, istifa edin, başkalarının çılgınca bulduğu fikirlerinizin peşinden gidin.

Trendus
Gamer Queen bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Üyelik tarihi: 27 Kasım 2017
Mesajlar: 10.321
Konular: 1691
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 709 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 80 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 23
Gamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to all
Standart Cevap: 2019'da Aslan Burcu
17 Aralık 2018
# 2
Hadi bakalım xd


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Asrevya bunu beğendin
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2018
Mesajlar: 6.474
Konular: 3064
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 260 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 45 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Akrep
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 18
Asrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to behold
Standart Cevap: 2019'da Aslan Burcu
04 Ocak 2019
# 3
Aslan Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmi Güneş Tutulması ile iş ve günlük hayattaki değişimler ön plana çıkıyor. Günlük rutinlerde seni kısıtlayacak zorluklarla karşılaşabilir, bunları aşmak için ekstra çaba göstermek zorunda kalabilirsin. İşyerinde önemli sorumluluklar yüklenmen gerekebilir. Sağlık konusunda da dikkatli olman ve kontrollerini aksatmaman gereken bir döneme giriyorsun.

Öte yandan 21 Ocak’ta burcunda gerçekleşecek Tam Ay Tutulması ilişkilerle ilgili sıkıntılı bir süreçten geçebileceğine işaret ediyor. Bireysellik temaları ön plana çıkabilir. Hayatındaki yüklerden kurtulup yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Uzun süredir kararsız kaldığın konular bu dönemde netleşebilir ve bir karara varabilirsin.

27 Haziran’da iletişim gezegeni Merkür burcuna geçiyor ve burada bir geri hareket de yapacak. Bu dönemde kendine olan güvenin artacak, fikirlerini ve görüşlerini daha büyük bir özgüvenle dile getireceksin. İfade tarzınla insanları etkiyebilir, hitabet yeteneğinle ön plana çıkabilirsin. Ancak özellikle retro hareketin başlayacağı 8 Temmuz’dan itibaren daha kontrollü olmaya çalışmalı, düşünerek konuşmalı, başkalarını da dinlemeyi öğrenmelisin. Sabit fikirli ve inatçı davranışların insanlarla ilişkilerine büyük zarar verebilir. Bu retro sürecini kendini ve hatalarını gözden geçirmek amacıyla kullanabilirsin.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Tam Güneş Tutulması iç dünyana döneceğine ve kendini kırılgan ve hassas hissedebileceğine işaret ediyor. Zihinsel ve duygusal bir karmaşa yaşayabilir, endişe ve huzursuzluk duyabilirsin. Bu süreci hatalarınla, zayıf yönlerinle ve güvensizliklerinle yüzleşme aracı olarak kullanmalı ve bir sonraki dönem için hazırlanmalısın.

Yine 2 Temmuz’da burcuna geçecek olan Mars sana ihtiyacın olan enerji ve özgüveni kazandırabilir. Hayatının her alanında daha girişken ve cesur olacak, kendini daha çok göstermek isteyeceksin. Kendine olan güvenin iş ve aşk hayatında hedeflerine kolayca ulaşmanı sağlayabilir.

Öte yandan 17 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması seni günlük rutinler, sağlık ve iş yaşamı hakkında dikkatli olman konusunda uyarıyor. Hem günlük hem de iş hayatında ortaya çıkacak zorlu ve yıpratıcı koşullar sağlığını zorlayabilir. Başarılı olmak için kendini ruhsal ve fiziksel olarak aşırı yormaktan kaçınmalısın.

23 Temmuz ve 23 Ağustos tarihleri arasında burcunda yer alacak yönetici gezegenin Güneş her zamankinden daha çekici, enerjik ve özgüvenli olmanı sağlayacak. Bulunduğun her ortamda tüm dikkatleri üzerine toplayabilir, yaşamdan daha çok zevk alabilir, daha cesur ve girişken davranabilirsin.

28 Temmuz’da aşk ve güzellik gezegeni Venüs burcuna yerleşiyor ve 21 Ağustos tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürüyor. Çekiciliğin artabilir, çevrende birçok kişinin dikkatini çekebilirsin. Kendine son derece özen göstereceğin bir döneme giriyorsun. İlişkin yoksa aşk hayatın canlanabilir, kendini filmlerden fırlamış bir aşkın içinde bulabilirsin. Sosyal ortamların da popüler kişisi olabileceğin bir süreçtesin. Ancak kendini keyfine ve eğlenceye fazla kaptırıp sorumluluklarını ihmal etmen de mümkün. Dikkatli olmalısın.

1 Ağustos’ta burcunda meydana gelecek Yeniay özgüven patlaması yaşayabileceğini, hedeflerini daha net olarak belirleyeceğini gösterirken yeni bir hayata başlama arzuna da işaret ediyor. Bu süreçte daha kolay risk alabilir, hayatındaki değişimlere daha cesur yaklaşabilirsin.

11 Ağustos’ta Yay burcunda düz harekete başlayan Jüpiter sosyal ve aşk hayatındaki hareketlenmeyi artırabilir. Aşkta ve talih oyunlarında şanslı olduğun bir döneme giriyorsun. Yaratıcı yönün ortaya çıkabilir, hobilerini kazanca çevirebilirsin. Ancak eğlencenin dozunu kaçırmamalı, kontrollü davranmaya çalışmalısın.

Yine 11 Ağustos’ta Boğa burcunda retro harekete başlayacak olan Uranüs ev, iş, sosyal yaşam ve aile ilişkilerinde değişimlerin süreceğine işaret ediyor. Aile ve ev ile ilgili beklenmedik sorumluluklar almak durumunda kalabilirsin. Hayat amaçların değişebilir ve kariyerinde radikal değişiklikler yapabilirsin.

2 Aralık tarihinde Oğlak burcuna geçecek olan Jüpiter sana bu sefer günlük yaşam, iş hayatı ve sağlık konularında şans getiriyor olacak. İşle ilgili yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Bu arada iş yükün de artabilir ancak bu durumdan hoşnut olabilirsin. Karşına sana yeni deneyimler kazandıracak, rehberlik edecek birileri çıkabilir.

Yılın son gökyüzü hareketi 26 Aralık’ta Oğlak burcundaki Halkalı Güneş tutulması ile gerçekleşecek. Bu dönemi hem ruhsal hem de fiziksel sağlığını güçlendirmek için değerlendirebilirsin. Aynı zamanda çalışma koşulların değişebilir. Yeni bir işe başlayabilir, iş ortamını değiştirebilir, farklı bir göreve getirilebilirsin.

2019 yılının sana bol şans getirmesini ve tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyoruz. Mutlu yıllar…

askmoyra

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Asrevya
İkizler
2
04 Ocak 2019 00:41
Asrevya
Yengeç
1
04 Ocak 2019 00:11
Asrevya
Koç
1
04 Ocak 2019 00:08Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.