Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Nereden: ᴛᴙ
Mesajlar: 17.940
Konular: 10832
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 279 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 70 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1
Verilen Beğeni: 0
Nereden: ᴛᴙ
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 42
Tomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond repute

Sevimli Aslan Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

08 Ağustos 2019
# 1
Ne demekmiş Aslan terk etmek! Nerede görülmüş enlerin kral/kraliçesinin aşk acısına düşüp aman dilediği. Zira giden kaybedendir! Aslan’ın aksini düşünmesi beklenmez, yardım dilediği, acısına kimseleri ortak ettiği görülmez. Bilakis en büyük korkusudur herhangi bir sebepten ötürü aciz görünmek! Aslan sarsılır ama devrilmez! Aşk acısını da kendi usulünce yaşar. Peki nasıldır Aslan’ca aş acısı?

Gururlu Bir Serzeniş!


“Nasıl olur da bensiz yapabileceğine inanır!” “Beni nasıl bırakmayı göze alır?” sorunlarını sormaktan geri duramayan Aslan, gerçek manada kendini vazgeçilmez görür ve neden terk edildiğine anlam veremez. Bir yandan gözü kapıda olan Aslan, sevgilisinin kısa süreli bir akıl tutulması yaşadığını ve saniyeler içinde ona döneceğini düşünür. Yani, nasıl olsa Aslan’sız yapamayacak ve koşarak kollarına atılacaktır. Bir iki saat hem de fazla değil, ellerinde çiçekler, pişmanlık turları atacaktır! Aslan şaşkınlık içinde, gözü ise yolda kalır!

Acı Gerçeklerle Yüzleşme!


Bir gün bekler, iki gün dönüp gelecek diye evden çıkmaz ama gelen giden olmayınca farkındalık baş gösterir. Artık olan olmuş sevgilisi belki de koca ormanda başka bir Aslan bulmuştur. Kimsenin vazgeçilmez olmadığı acı gerçeğine yavaşça sokulan Aslan, şoku atlatmaya koyulur. Kalbi ezilse de acısı yüzünden okunmaz, Aslan kendini teselliye muhtaç hale getirmemek üzüntüsünü belli etmeden bertaraf etmenin yollarını arar.

Ego Pompalama Süreci!


Aslan kendini tez elden toparlayıp hayata karışmak isteyecek, sönen egosunu şişirmek için hayranlarıyla kucaklaşmaya gidecektir. Duymak istediklerini aklına yazar, kendini güzelce pohpohlatmak için dış dünyaya adım atar. ‘Boşver sen daha iyilerine layıksın’lar havada uçuşacak, Aslan kendine gösterdiği ekstra özen ve gereğinden yüksek enerjisiyle “Acımadı ki!” mesajı vermek için gösterişini takınıp sahnelerde boy gösterecektir. Aslan’ın acıyı atlatma sürecinin sırrı, hiç olmamış gibi davranmasında gizlidir.

Ver Gazı Kibir!


Kısa süreli de olsa, yüzünden gözünden sözünden okunmasa da Aslan ilişkilere karşı düşmanlık beslemeye başlar! İntikamcı ve köktenci bir tutum olmasa da Aslan; tek başınayken ne kadar iyi olduğunun mesajını durmadan verecektir. Aslan için artık kıymetli hayatıma hak etmeyenler giremeyecek, ışıltım ellerin karanlığında sönmeyecek, tek tabanca günlerim sonsuza dek sürecek havalarında, kendince yeni bir çağ açar! Şovunun dozunu artırır, süresini uzatır, sıklığını beş misline katlar! Yalnızlığın mutluluğunu mübalağası bol davranışlarıyla yedi cihana yayar!

Sahalara Dönüş!


Yalnızlıktan bunalan, aynalardan sıkılan, ilgiye kurt gibi acıkan Aslan kimlere şov yapsa, övgülere doysa bilemez, atar kendini sahnelere, gösteri başlar! Evini barkını, giyimini kuşamını, lafını sözünü yeniler, ışıltısına yenilerini ekler, en abartılı halinin hazırlığı tamamlanınca spot ışıklar yanar, Aslan şöleni başlar. Tüm gözler benim üstümde olacak, herkes bana hayran kalacak düsturuyla çıktığı bu yolda, heybesini övgülerle doldurup, aşkmış, acıymış sıyırır atar! Sahnede bir tek kendi ışığı yanar!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Güzel günler yakın.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 02 Ekim 2018
Mesajlar: 198
Konular: 7
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 6 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 2 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 34
Verilen Beğeni: 21
İlişki Durumu: Yok
Burç: Aslan
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 5
HeRa is on a distinguished road
Standart Cevap: Aslan Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?
08 Ağustos 2019
# 2
Pek doğru değil doğru kısmı
Aslanla aşk yaşıyan aslan tarafından sevilen
Hep aslanı arar aslan fena sever ����
Neyin var Neyin var ?
B*k var..
Üyelik tarihi: 19 Şubat 2018
Mesajlar: 3.796
Konular: 696
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 883 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 74 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Burç: Aslan
Rep Gücü: 55
Mango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Aslan Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?
08 Ağustos 2019
# 3
Ya bu şey değil mi? Aynı ben

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 29 Temmuz 2018
Nereden: Raftel
Mesajlar: 789
Konular: 10
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 113 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 39 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 188
Verilen Beğeni: 331
Nereden: Raftel
Burç: Aslan
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 27
Gold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Aslan Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?
04 Eylül 2019
# 4
Bence Aslan burcu sevdiği insanların menfaatini daha düşünür, o yüzden egolu gözükebilirler.
Aslan burcu çok sever, hatta bunaltıcak kadar sever.Lakin kendinizi ondan soğutursanız, bir daha asla eskisi gibi olmaz.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Başak
0
08 Ağustos 2019 00:15
Tomris
Oğlak
0
26 Temmuz 2019 12:01
Neoma
Aşk - Şiir Dünyası
0
25 Ocak 2019 12:43
Arthur
Sağlık Köşesi
0
24 Temmuz 2018 23:05Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.