Forum Düzeni
Astroloji
Burçlarla ilgili bütün paylaşımlar bu bölümde yer alır.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Başak

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 05 Aralık 2017
Mesajlar: 1.179
Konular: 538
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 138 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 9 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 138
Verilen Beğeni: 25
Rep Gücü: 7
Başak is on a distinguished road

Standart 22 Ocak haftasının enleri!

22 Ocak 2018
# 1
Yeni haftaya hoş geldiniz! Bu hafta gökyüzü epey hareketli ve dinamik! Oldukça hareketli ve dinamik bir haftaya giriş yapıyoruz. Mars’ın Yay burcuna geçişi ile hepinizin üç aşağı beş yukarı sınavı hoşgörü olacaktır. Bakalım bu haftanın enlerinde hangi burca Zodyak çemberinde neler düştü? İşte ayrıntılar...Oldukça hareketli ve dinamik bir haftaya giriş yapıyoruz. Mars'ın Yay burcuna geçişi ile hepimizin üç aşağı beş yukarı sınavı hoşgörü olacaktır. Şimdi haftanın enlerine geldi sıra.

– Haftanın en özgür ruhu, kimseye hesap vermeden hayatını doyasıya yaşamak isteyen Kova ve yükselen Kovalar olacak, Güneş'in sizin burcunuza geçmesi ile birlikte.

– Akabinde her türlü iletişimde sıkıntılar yaşama ihtimali olan ise en iletişim problemli olan ise ne yazık Oğlak ve yükselen Oğlaklar, zira Merkür bu hafta size çok adil davranmayacak belli ki.

– Hafta boyunca aşktan ayakları yere basmayacak, mutluluktan havaya uçacak olanlar ise Terazi, Aslan ve yükselen burcu bu olanlar olacaktır, Venüs bu hafta size kıyak geçiyor.

– En ateş ve stres topuna dönecek, en kavgacı en sivri dilli ise Yay ve yükselen Yaylar olacak. Yerinizde olsam yanlarına çok yaklaşmazdım, zira savaş gezegeni Mars Yay burcuna geçiş yapacak.

– Haftasını en organize etmekte zorlanıp, son dakika plan değişiklikleri ile uğraşacak olanlar ise Koç ve yükselen Koçlar, ne yazık ki Merkür size de pek dost davranmayacak.

– Kariyer konusunda ise en hırslı ve tuttuğunu koparan, istediği her şeyi elde edebilecek olanlar ise Balık ve yükselen Balıklar olacak, Mars kariyer evinizde size hız kazandıracak.

– Haftanın en sağlıklısı ise Venüs'ün Kova burcuna geçişi ile Başak ve yükselen Başaklar olacak. Hem olası sağlık sorunlar çözüme ulaşırken, diğer yandan kendilerine çok daha fazla bakacaklar.

– Parasal konularda en azimli ise Akrep ve yükselen Akrepler duruyor, Mars onları para konusunda bir canavara dönüştürebilir.

– İlişkiler konusunda ne yazık ki en şanssız ise İkizler ve yükselen İkizler olacağa benziyor, hafta boyunca Mars etkisi ile partnerleri ile tüm silahlarını kuşanıp savaşabilirler.

– Boğa, Yengeç ve yükselen burcu bu olanlar, bu haftanın en minnoşu, etliye sütlüye dokunmayanı ise sizlersiniz.
Qasem bunu beğendin
Üyelik tarihi: 16 Ocak 2018
Mesajlar: 4.975
Konular: 215
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 244 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 48 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 818
Verilen Beğeni: 109
İlişki Durumu: Uzak durun yeter...
Burç: Akrep
Takım: Turkiye
Rep Gücü: 18
Qasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to behold
Standart Cevap: 22 Ocak haftasının enleri!
22 Ocak 2018
# 2
Para para para Akrep yorgun...

Parasal konular benim işim ben ittikçe o geliyor o geldikçe ben itiyorum...
Yükselişte gözüm yok stabil kalsın yeyer...

Sevgili burcum Marsa beraber çıkalım ordanda Rademaha

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Başak
Astroloji
0
18 Aralık 2017 21:36Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.