KOÇ
Bugün, fikir alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Gece saatlerinde sahip olduklarınız ön plana çıkacak. İş hayatınızdaki güzel gelişmeleri özel hayatınıza da aktarmaya çalışın.
BOĞA
Bazı olayları gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Gece saatlerinde sadece kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Hayata keyifle yaklaşmayı başaracaksınız.
İKİZLER
Sosyal ortamlardaki bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. İşlerinizi kendi bildiğiniz şekilde yoluna koymak istiyorsunuz. Bunu yapacak ve aile hayatınızda keyfinizi artıracaksınız.
YENGEÇ
Sevdiğiniz insanlarla, yakın çevrenizle ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Gün içinde bir yerden bir yere sürüklenebilir ya da hareket halinde olmak isteyebilirsiniz.
ASLAN
Değişik yerlerde bulunma isteğiniz yoğun olabilir. Yapmanız gereken işlere ve yarım kalan konulara kanalize olmalısınız. Gece saatlerinde derin konularla ilgileneceksiniz.
BAŞAK
Bazı programlarınızı gözden geçirmelisiniz. Konuşmalarınızda çok fazla kontrolcü olmamaya özen gösterin. Duygularınızı biraz daha serbest bırakmak sizin için iyi olacak.
TERAZİ
Ailenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha rahat etkiler altındasınız. Harcamalarınız hızlanacak. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız.
AKREP
Kısa vadeli planlarınızda bazı konuşmalar hoşunuza gitmeyebilir. Sevdiğiniz insana ayıracağınız vakit ve onunla olan paylaşımlarınızla öğleden sonra hayatı keyifli algılayabilirsiniz.
YAY
Aktif, dinamik ve parasal harcamalara yönelik başlayan gününüz yerini yapılması gereken işlere bırakabilir. Aile hayatınızda sevdiklerinize karşı anlayışlı olacaksınız.
OĞLAK
Aile hayatınızda farklı bir gün sizi bekliyor. Ağırlayacağınız bir misafir bazı isteklerinizi ertelemenize neden olabilir. Gece saatlerinde daha keyifli ve paylaşımcı olabilirsiniz.
KOVA
Bazı işlerinizi yoluna koymak veya yetiştirmek sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda yapılması gereken işleri kolay toparlayacaksınız. Önemli bir mesele kolaylıkla hallolabilir.
BALIK
Sosyal çevrenize verdiğiniz sözler bugün sizi biraz zorlayabilir. Bazı arkadaşlarınızla olan programlarınızı iptal etmeniz gerekebilir. Gece saatlerinde enerjiniz değişecek.