Forum Logo  

Anasayfa Forum Duyuruları Yönetim İletişim
Geri Git   ForumDenizi.Com > Yaşam ve Eğlence > Astroloji

Astroloji Burçlarla ilgili bütün paylaşımlar bu bölümde yer alır.

Etiket Listesi

Like Tree4Beğeniler
  • 1 Post By Zeze
  • 1 Post By Rima
  • 1 Post By Zeze
  • 1 Post By Rima

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 1 hafta önce   #1
"Nosce te ipsum"
 
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 29 Ocak 2020
Cinsiyet: Bayan
Mesajlar: 22,758
Konular: 6155
Rep Gücü: 65
Puanları: 4153
Rep Grafiği: Zeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond repute
Alınan Beğeni: 6260
Verilen Beğeni: 4521
Nereden: Bu dünyadan değilim :)
İlişki Durumu:
Burç: Balik
Takım: Galatasaray
Standart 07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Sevgili Koçlar, 7 Haziran ve 13 Haziran haftasına girişte Ay Boğa burcunda giriş yapıyoruz. Haftanın başında parasal konularınız önem kazanıyor olacak. Salı günü Ay İkizler burcuna geçecek ve hafta ortasında iletişimi yoğun günler geçireceğinizi gösteriyor. Perşembe günü İkizler burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişim konularınız açısından önemli etkileri ve başlangıçları hayatınıza getiriyor olacak. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınız veya aşk hayatınızla ilgili konularda daha yoğun bir mücadele içerisinde olacağınız bir döneme giriyor olacaksınız. Hafta sonu İkili ilişkilerinizde beklenmedik kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olacaksınız. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI
Sevgili Boğalar, 7 Haziran haftasına Ay sizin burcunuzda giriyor olacağız. Bireysel konularınız hafta başında öne çıkıyor. Salı günü gökyüzünde meydana gelecek olan açılar sizlerin özgürlükçü düşüncelerinizi yerine getirmek adına harekete geçmenize neden olabilir. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması parasal konularınızla ilgili alanları etkiliyor olacak. Cuma günü Ay Jüpiter üçgeni özel hayatınızda ters giden şeylerin iyileşmesi açısından sizlere güzel fırsatlar sunuyor olacak. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler, 7 Haziran haftasında Ay Boğa burcundayken başlıyor olacağız. Haftanın ilk günlerinde rüyalarınız dikkat çekebilir. Salı günü Ay sizin burcunuza geçiş yapacak. İletişimin yoğun olacağı bir iki günlük süreç sizleri bekliyor olacak. Hafta ortasında Ay'ın olumlu açıları işlerinizi halletmek adına hayli organize hareket edeceğinizi anlatıyor. Perşembe sizin burcunuzda önemli bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma hem kendinizle ilgili hem de ilişkilerinizle ilgili beklenmedik başlangıçları hayatınıza getirebilir. Cuma günü Jüpiter'in iyicil ve şanslı etkilerini kariyerinizle ilgili alanlarınızda yaşıyor olacaksınız. Hafta sonu hareketli bir enerjide olacaksınız. Sportif faaliyetler açısından değerlendirebilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, 7 Haziran haftasında sosyal çevrenizden kişilerle ilgili konular sizler için hafta başında dikkat çekiyor olacak. Arkadaşlarınızla olan görüşmeleriniz daha çok hedeflerinizle ilgili bir yön belirlemek adına önem kazanabilir. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkilerini daha çok geri planda kalmış olan konularınızla ilgili olarak yaşıyor olacaksınız. Cuma günü Mars artık sizlerin burcundan ayrılıyor ve Aslan burcuna geçiş yapacak. Parasal kazanımlarınızı ilgilendiren alanda yoğun bir mücadele içinde olacağınız günler başlıyor olacak. Hafta sonu hassas bir enerjide olabilirsiniz. Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak, dolayısıyla kendinizle ilgili konulara odaklanmak ve işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN
Sevgili Aslanlar, 7 ve 13 Haziran haftasına girişte Ay kariyer konularınıza dikkat çekiyor olacak. Salı günü kariyerinizle ilgili önemli konulara odaklanabilirsiniz. Sorumluluklarınız hafta ortasında artıyor. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması sizlerin sosyal çevrenizle ilgili konularınızda sizleri etkiliyor olacak. 11 Haziran Cuma günü Mars Aslan burcuna geçecek. Kendiniz ve ilişkilerinizle ilgili mücadeleleriniz Mars'ın Aslan burcundaki ilerleyişi esnasında artıyor olacak. Cumartesi günü bir kadından alacağınız destekle önemli bir işinizi halledebilirsiniz. Güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK
Sevgili Başaklar, 7 Haziran haftasına Boğa burcunda başlıyoruz. Hafta başında yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularınızda aklınızda olmayan konular sizleri meşgul edebilir. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili konularda yoğun görüşmeleriniz olabilir. Özgürlük alanlarınıza müdahale edilmesinden hoşlanmadığınız bir haftadan geçiyorsunuz. Perşembe günü İkizler burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Kariyer konularınız bu tutulmadan oldukça fazla etkilenecektir. Cuma günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda güzel fırsatların size geldiğini deneyimleyeceğiniz bir gün olabilir. Pazar sabah saatlerinde rüyalarınız dikkat çekebilir. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ
Sevgili Teraziler, Hafta başında ikili ilişkilerinizle olan ortak kazançlarınız önem kazanıyor. Salı günü Ay'ın İkizler burcuna geçmesiyle birlikte hukuksal konularınızla ilgili görüşmeleriniz artabilir. Perşembe günü İkizler burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin yurtdışı ve yabancılarla olan deneyim alanlarınızda etkisini gösteriyor olacak. Cuma günü Ay'ın Balık burcundaki Jüpiter ile olan iyicil açısı bir kadından görebileceğiniz güzel bir desteği anlatıyor. Hafta sonu ailenizle olan görüşmeleriniz yoğunlaşabilir. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP
Sevgili Akrepler, 7 Haziran haftasına Ay Boğa burcundayken başlıyor olacağız. Sizler için bu haftanın başında ikili ilişkileriniz ve eşinizle ilgili konular önem kazanıyor olacak. Salı günü ikili ilişkilerinizde önemli konuşmalar yapmak istiyorsanız uygun bir gün olabilir. Çarşamba günü itibariyle Ay İkizler burcunda ilerliyorken partnerinizle ortak kazancınızla ilgili yoğun görüşmeler içerisinde olabilirsiniz. Perşembe günü meydana gelecek olan İkizler burcundaki Güneş tutulması ile birlikte ortak kazanımlarınızla ilgili konularınızda yenilikler hayatınıza girebilir. Hafta sonuna doğru aldığınız kararlarınızı yerine getirmek adına harekete geçebilirsiniz zira Ay'ın ışığı iyice görünmeye başlıyor olacak. Cuma günü Ay'ın Jüpiter ile olan iyicil açısı aşk ve çocuklar evinizle ilgili konularda güzel etkiler getiriyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY
Sevgili Yaylar, 7 Haziran haftasına girişte işinizle ilgili konular öne çıkıyor. Salı günü mesleğinizle ilgili konularda önemli başlangıçlar ve beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Çarşamba günü beklenmedik gelişmeler sizin hareket enerjilerinizi aktive edebilir. Ay hafta ortasında İkizler burcunda ilerliyorken ikili ilişkileriniz öne çıkıyor olacak. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ikili ilişkilerinizle ilgili konularda yeni başlangıçları hayatınıza getirebilir. Cuma günü Balık burcundaki Jüpiter ile Ay arasındaki iyicil açının etkileriyle birlikte ev, yuva, aile konularınızda olumlu etkiler devrede olacak. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda ilerliyor olacak. Partnerinizle olan ilişkilerinizde ortak paylaşım konularınız gündemde olabilir. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, 7 Haziran haftasına girerken çocuklarınızla ilgili konulara odaklanıyor olacaksınız. Bu hafta önemli bir Güneş tutulması İkizler burcunda meydana gelecek. İkizler burcundaki Güneş tutulması iş ve çalışma koşullarınızla ilgili konularınızda önemli başlangıçları meydana getirecek ve önümüzdeki 1,5 aylık süreçte etkisini hissettirecektir. Hafta sonu ikili ilişkilerinizle ilgili konular önem kazanıyor olacak. Eşinizle ilgili konular sizin için önem kazanabilir. Sevdiğinizden beklemediğiniz bir destek görebilir ve mutlu olabilirsiniz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA
Sevgili Kovalar, 7 Haziran ve 13 Haziran haftasında Ay Boğa burcunda ilerliyor olacak. Haftanın başında ev ve yuva alanlarınızda önemli konular zihninizi meşgul edebilir. Salı günü enerjileri hayli yoğun geçebilir. Hafta ortasında Ay İkizler burcunda ve çocuklarınızla yoğun iletişim içerisinde olacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması çocuklarınızla ilgili konularda önemli başlangıçları hayatınıza getirebilir. Cuma günü Mars karşıt burcunuz Aslan'a geçiyor olacak. İkili ilişkiler alanında yoğun bir mücadele içerisinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda cuma günü parasal konularda güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK
Sevgili Balıklar, 7 Haziran haftasına Ay Boğa burcunda geçiş yapacaksınız. Hafta başında aldığınız eğitimleriniz varsa onlarla ilgili olarak birtakım hızlı enerjileri çalıştırabilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması evinizle ilgili konularınızda yeni ve beklemediğiniz gelişmeleri meydana getirebilir. Bu hafta önemli başlangıçlar yapmak adına cuma gününü beklemenizde yarar var. Cuma günü aynı zamanda burcunuzdaki Jüpiter ile Ay'ın da iyicil bir açısı meydana gelecek. Bireysel konular, sağlığınız ve sizi ilgilendiren her türlü konunuzda pozitif gelişmeler meydana gelebilir. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Kaynak: aksam.com.tr
Rima bunu beğendi.

Yüreğinizi güzelleştirin. Çünkü bir ömür sizinle...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Zeze isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 1 hafta önce   #2
 
Rima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 31 Mayıs 2021
Cinsiyet: Bayan
Mesajlar: 95
Konular: 1
Rep Gücü: 1
Puanları: 65
Rep Grafiği: Rima will become famous soon enough
Alınan Beğeni: 18
Verilen Beğeni: 25
İlişki Durumu: Yok
Burç: Ikizler
Takım: Besiktas
Standart Cevap: 07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

Uzun zamandır ikizler burcu için sonunda olumlu bir yorum gelmiş.
Paylaşım için teşekkürler
Zeze bunu beğendi.

Atatürk'ü dinleyerek büyümüş bir çocuksanız, masal kahramanlarına gerek duymazsınız!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rima isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 1 hafta önce   #3
"Nosce te ipsum"
 
Zeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 29 Ocak 2020
Cinsiyet: Bayan
Mesajlar: 22,758
Konular: 6155
Rep Gücü: 65
Puanları: 4153
Rep Grafiği: Zeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond repute
Alınan Beğeni: 6260
Verilen Beğeni: 4521
Nereden: Bu dünyadan değilim :)
İlişki Durumu:
Burç: Balik
Takım: Galatasaray
Standart Cevap: 07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

Alıntı:
Rima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zamandır ikizler burcu için sonunda olumlu bir yorum gelmiş.
Paylaşım için teşekkürler
Rica ederim, burç yorumundan ziyade, umarım güzel bir hafta olur senin için
Rima bunu beğendi.

Yüreğinizi güzelleştirin. Çünkü bir ömür sizinle...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Zeze isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 1 hafta önce   #4
 
Rima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 31 Mayıs 2021
Cinsiyet: Bayan
Mesajlar: 95
Konular: 1
Rep Gücü: 1
Puanları: 65
Rep Grafiği: Rima will become famous soon enough
Alınan Beğeni: 18
Verilen Beğeni: 25
İlişki Durumu: Yok
Burç: Ikizler
Takım: Besiktas
Standart Cevap: 07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

Alıntı:
Zeze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rica ederim, burç yorumundan ziyade, umarım güzel bir hafta olur senin için
Hepimiz için öyle olur umarım
Zeze bunu beğendi.

Atatürk'ü dinleyerek büyümüş bir çocuksanız, masal kahramanlarına gerek duymazsınız!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Rima isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 6 gün önce   #5
 
Chen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 25 Eylül 2019
Cinsiyet: Bayan
Mesajlar: 1,739
Konular: 344
Rep Gücü: 13
Puanları: 1051
Rep Grafiği: Chen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud ofChen has much to be proud of
Alınan Beğeni: 572
Verilen Beğeni: 547
Nereden: ..
İlişki Durumu: Yok
Burç: Yay
Takım: Besiktas
Standart Cevap: 07-13 Haziran Haftası Burç Yorumları | Haftalık Tüm Burçlar

Çarşamba günü biriyle karşilaşip perşembe sevgili yapıp cuma ya çocuk görünüyor falımda hızlı yaşiyor burcum fkfmfk
Chen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Etiketler
0713, burç, burçlar, haftalık, haftası, haziran, tüm, yorumları


Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Gönderme Kuralları
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
İkizler burcu 13 – 19 Ocak haftalık burç yorumları Hesnâ İkizler 0 13 Ocak 2020 13:10
Boğa burcu 13 – 19 Ocak haftalık burç yorumları Hesnâ Boğa 0 13 Ocak 2020 13:10
Koç burcu 13 – 19 Ocak haftalık burç yorumları Hesnâ Koç 0 13 Ocak 2020 13:09
6 – 12 Ağustos 2018 Haftalık Burç Yorumları Asrevya Astroloji 0 05 Ağustos 2018 22:39
16 Aralık Haftalık Burç Yorumları Başak Astroloji 1 18 Aralık 2017 21:50


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:05.

sayaç