Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2018
Mesajlar: 6.474
Konular: 3064
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 260 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 45 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Akrep
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 18
Asrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to behold

Standart 2019'da Başak Burcu

16 Aralık 2018
# 1

MÜLK SAHİBİ OLABİLİR VEYA AİLE KURABİLİRSİNİZ.
2019 yılının büyük bölümünü yay burcunda geçirecek olan Jüpiter evinizde yardımcı olacak iyi elemanlardan, mülk sahibi olmaya, aile ilişkilerini iyileştirmekden, aile kurmaya kadar bir dizi iyilik yapmaya ve şans dağıtmaya hazır olacak. Ancak en ideal dönemleriniz Şubat, Mart, Ekim, Kasım ve Ağustos ayının 2. Yarısı. Bu dönemlerde birikimlerinizi değerlendirebilir veya evlilik teklifine evet diyebilirsiniz. Armudun sapı, üzümün çöpü demek isterseniz buna kimse itiraz edemez. Ancak unutmayın bu mükemmel fırsat ancak 12 yıl sonra tekrar gelmiş olacak ve siz çok yalnız kalmış, çok yaşlanmış hissedeceksiniz. Kararınızı buna göre verin. Evliyseniz ev ve mülklerle iligli bir iş yapabilir veya işinizi bu iki konuyla birleştirebilirsiniz.

URANÜS BOĞA BURCUNDA
Mart 2019’a dek finansal alanda devrim yapmalısınız son 7 yıldır bunu yapmaya başladınız ama rayına oturtamadınız. 2019 yılının ilk 2 ayında son dersi alacak ve Martdan itibaren kent değiştirmeye veya ülkenizi değiştirmeye karar vereceksiniz. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkacak. En konforlu olanı ve işinizi en rahat yapabileceğiniz yeri seçeceksiniz. Hatta iş ve sağlığınızla bağlantılı ideal yerden sürpriz bir teklif de gelebilir. Düşünmeden evet deyin. Hayatınızda özel ve önemli 7 yıllık bir döngü başlayacak. Bu sayede hak ettiğiniz herşeye kavuşacaksınız.

Trendus

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2018
Mesajlar: 6.474
Konular: 3064
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 260 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 45 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Akrep
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 18
Asrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to beholdAsrevya is a splendid one to behold
Standart Cevap: 2019'da Başak Burcu
04 Ocak 2019
# 2
Başak Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Kısmi Güneş Tutulması yeni yılın ilk günlerinde aşk ve sosyal hayatını ön plana çıkarıyor olacak. Mevcut ilişkilerin ciddileşebilir ve evlilik yolunda ilk adımlarını atabilirsin. Çocuk sahibi olmak için de uygun bir döneme giriyorsun. Hobi olarak gördüğün işlerin gerçek bir kazanç kapısına dönüşebilir.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması ise iç dünyanda gelgitler yaşamana sebep olabilir. Bu dönemde hem ruhsal hem de fiziksel sağlığına çok dikkat etmen gerekiyor. Gizli düşmanlıklar ve dedikodular ile başa çıkmak zorunda kalabilir, hislerini dışa vurmakta zorluk çekebilirsin.

19 Şubat’ta burcunda oluşacak Dolunay her zamankinden daha özgüvenli olmanı, daha girişken davranmanı sağlayabilir. Normalde riskli görebileceğin konular bu dönemde senin için daha cazip hale gelebilir.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması yakın çevren ve kardeşlerin ile olan iletişim konularını gündeme getirebilir. Alınganlık yapmamalı, daha hoşgörülü olmaya çalışmalısın. Bu sayede sevdiklerinle daha kolay iletişim kurabilir, etrafındaki insanlara daha duyarlı ve empatik yaklaşabilirsin. Bu dönemde güvendiğin kişilerle yeni projelere imza atman ya da senin için kârlı olacak anlaşmalar yapman mümkün olabilir.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmı Ay Tutulması ise yüksek öğrenim, hukuk, medya, uzun yolculuklar ve yabancılarla ilişkiler konularında yeni gelişmeleri tetikleyebilir. İş nedeniyle yurt dışına çıkman, yabancılarla çalışmaya başlaman söz konusu olabilir. Kendini geliştirmek için daha çok çaba sarf edeceğin, ufkunu açacak insanlarla bir araya gelebileceğin bir döneme giriyorsun.

Savaş ve mücadele gezegenin Mars 18 Ağustos tarihinde burcuna geçecek ve sana ihtiyacın olan enerjiyi sağlayacak. Yüksek enerjini verimli kullanabilmek ve maksimum faydayı sağlayabilmek için kendini çok fazla yorabilir, bitkin düşebilirsin. Aşırı detaycı ve mükemmeliyetçi olmamaya çalışmalı, fiziksel ve ruhsal sağlığına dikkat etmelisin.

21 Ağustos’ta burcuna giriş yapacak ve 14 Eylül tarihine kadar burada kalacak aşk ve güzellik gezegeni Venüs hayattan daha fazla keyif almanı, daha huzurlu olmanı, sosyal hayatının renklenmesini sağlayabilir. Bu dönemde dış görünüşün ve kişisel bakımın senin için her zamankinden daha önemli bir hale gelebilir. Romantik hayatının da canlanabileceği bir süreçtesin.

23 Ağustos’ta burcuna girecek ve 22 Eylül tarihine kadar buradaki yolculuğunu sürdürecek olan Güneş, sana enerji ve cesaret kazandıracak. Bu bir aylık dönemde, daha girişken olabilir, daha fazla risk alabilir, kendine ve hedeflerine daha fazla odaklanabilir, isteklerini daha fazla öne çıkarabilirsin.

30 Ağustos’ta burcunda gerçekleşecek olan Yeniay beklenmedik sürprizler ve yenilikler getirebilir. Ortak kaynaklarında ani artışlar olabilir. Hayatına yeni birileri girebilir, eğer istiyorsan çocuk sahibi olabilirsin.

Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter 2 Aralık’ta Oğlak burcuna geçiyor. Yeniay döneminde başlayan değişim süreçleri bu dönemde de devam ediyor olacak. Aşk ve sosyal hayatında olumlu değişiklikler olabilir. Hayatın tadını çıkarabileceğin, hobilerinden keyif alacağın, hatta belki de hobilerini gelire dönüştürebileceğin bir döneme giriyorsun.

Yılın son gökyüzü hareketi olan ve 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Halkalı Güneş Tutulması ise aşk ve sosyal yaşamında olumlu gelişmelere işaret ediyor. Bu dönemde çocuk sahibi olmaya karar verebilir, ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin. Sana yeni şeyler katacak kişilerle tanışabilir, sosyal çevreni genişletebilirsin.

2019 yılında düşlediğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle… Mutlu yıllar…

askmoyra

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Asrevya
İkizler
2
04 Ocak 2019 00:41
Asrevya
Yengeç
1
04 Ocak 2019 00:11
Asrevya
Koç
1
04 Ocak 2019 00:08Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.