Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Tomris

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Nereden: ᴛᴙ
Mesajlar: 17.940
Konular: 10832
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 279 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 70 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1
Verilen Beğeni: 0
Nereden: ᴛᴙ
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 43
Tomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond repute

Minigif Boğa Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

25 Ağustos 2019
# 1
İlişki konusunda en hassas davranan burçlar arasında yer alan boğalar, hayatlarında en çok ilişkileri için çaba gösterirler. Bu da karşılıklı ilişkilere gereğinden fazla önem verdiğini gösterir. İlişki içerisindeyken nasıl davranıyorsa ilişki bittikten sonra da o şekilde davranmaya oldukça gayret gösterir. İkili ilişkilerinde bencillikten uzakta, saygılı davranmaya özen gösteren ve tüm sevgisini ortaya koyan bir burçtur. Hal böyle olunca ilişkisi için her şeyini ortaya koyan boğa burcu erkeği, ilişkiden sonra verdiği emekleri korumak adına sessizliğini koruma yoluna gider.

Boğa burcu erkeği, ilişki bittikten sonra herhangi bir süründürme politikasına girmezler. Sevgisinin ve bu sevgi için uğraşlarının boşa gitmemesi için sakinliğini korumaya çalışırlar. İlişkinin uysal tarafıymış gibi görünmeye çalışmaktan daha çok uysal tarafı olmaya çalışmaktadır. Her ne olursa olsun insanlara ve en önemlisi de sevdikleri kişilere karşı sonsuz bir sevgi beslerler. Bu sevgi onlar için durum ne olursa olsun hiç değişmeyen bir olgudur. Ayrıldıktan sonra çizgisini kaybetmeyen tek burçtur diyebiliriz bir boğa erkeği için.

Boğa burcu erkekleri, yıllarca hayalini kurduğu ve temellerini attığı ilişkisinin sonlanması durumuna oldukça hüzünlenir. Bu hüznünü öfkeye veya sinire dönüştürmekten de oldukça çekinir. Yani ayrılık acısını derinden yaşayan burçlar listesine ilk sıradan girmektedir. İlişki esnasında pozitif yanıyla ilişkiyi ayakta tutan taraf iken ayrıldıktan sonra ilişki üzerine konuşmaz. Çünkü o kaybettiği şeyler üzerine iyi ve kötü yorum yaparak insanlarla bir şeyler paylaşmaktan çekinir. Yaşadığı güzel anların büyüsünü hiçbir zaman için kaybetmek istemez. Aslında bu durumda bir boğanın kaybetmediği, kaybedildiği gerçeğini de doğrulamaktadır.

Boğa erkeği uzun yıllar bir ilişki için beklemekte ve çaba göstermektedir. Bu yüzden ilişki esnasında veya sonrasında ilk gün nasıl davranıyorsa hiçbir değişme göstermeden son güne kadar aynı davranışları sergiler. Bu da boğa erkeğini vazgeçilmez kılan özelliklerden sadece biridir.Boğa Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Nasıl Davranır ?
Tam bir aşk adamı olan boğa burcu erkekleri, tıpkı ilişki sırasında olduğu gibi sonrasında da gayet duygusaldırlar. İlişkide nasıl olduğunu bilirsek sonrasında da nasıl olduğunu tahmin etmenin çok zor olmadığı bir burçtur. Çünkü boğa burcu erkeği tamamen güvenmek, kendini adamak ister. Benimsemek, sahiplenmek tam da bu burca göre olan terimler!

Karşısındaki insanla tamamen bütün olur. Verdiklerinin karşılığını alırsa eğer gerçek anlamda kendini size adar. İlişkide yapıcı tavırlarıyla öne çıkar, ilişkisine dört elle sarılır. Boğa burcu partnerinize ayak uydurup ruhunu okşadığınızda aşk sizin için muhteşem bir hal alacaktır.

Boğa burcu erkeği için bir ilişki asla sıradan bir şey değildir. Emek isteyen, gittikçe büyüyen bir durum,bir yaşama biçimidir. Öyle ki ilişkisini korkusuzca, tutkuyla yaşar. Duygularıyla hareket etmekten asla kaçınmaz.Kendini tamamen sevdiği kadına adar. Karşısındakini mutlu etmeyi görev edinmiştir. Gel gelelim böyle seven bir burcu üzmeye ondan ayrılmaya gönül nasıl el versin? Eğer gönlünüz el veriyorsa küçük uyarılarda bulunmalıyım. Çünkü eğer boğa burcu erkekleri size olan güvenini bir kere kaybederse o adamı bir daha görmeyi unutun. Güven, inanmak anahtar kelimeler onlar için.

Boğa burcunu sevecekseniz çocuğunuz gibi sevmelisiniz. Elini sımsıkı tutup ayrılığın hiç olmayacağına inandırmalısınız. Onu bıraktığınızda sokakta kaybolmuş bir çocuk gibi yalnız kalacaktır. Hayata küsüp bir daha inanmamayı öğrenecektir. Herkes için güven zordur ancak doğası aşk olan bu burç için ayrılık, güvenememek hayatını mahveden iki önemli unsurdur. Bunları yaşadığında melankoli halinden kolayca çıkamaz ama yine de kolayca vazgeçemez. Yapıcı tavrını sonuna kadar ortaya koyar, yine de olmuyorsa boğa partneriniz için tamamen bitmişsiniz demektir. Ayrılığı, bitirmeyi hiç düşünmeyen bu burçlar aşkı dibine kadar yaşayın. Ama sakın onlara ayrılıktan bahsetmeyin!

Boğa Burcu Erkeği Neden Ayrılır?
Sizi elde edene kadar kendinizi size özel hissettiren, kelimenin tam anlamı ile prenses gibi bulutların üzerinde dolaştıran boğa burcu erkeği aslında kendi ayrılmaz. Sizin kendinden soğumanızı bekler, beklemek derken kendi de boş durmaz bunun için elinden geleni yapar.

Volkan Konak ‘ın da bir şarkısında geçer ya ‘Çekilmez Bir Adam Oldum, Aksi, Nalet ‘i tam anlamı ile size yaşatır. Çünkü boğa erkekleri denenmişi denemeyi çok severler ve ayrıldığı kişi ile bağı koparmaz ki boşta kaldığı zaman gidecek bir limanı olsun ister. Ama sadık olan boğa burcu erkeği güven duyduğu bir kadına da tam anlamı ile bağlanır ve kendisi ayrılmak istemezse de ondan ayrılmak zordur.

Ama işler sarpa sarıp kendinden daha baskın bir kişilik ile bir yola girmişse de uzun süre ilişkiyi devam ettirmek istese de sonunda bıçak kemiğe dayanır ve ayrılma kararı alır. Boğa burcu erkekleri her ne kadar güçlü kadınları sevse de kendinden baskın olan bir kişiyi de istemezler. Ama ayrılma, konusunda da çokta cesur değildir. Baskın bir karakteri kabul ederler ama hayatı kendine zindan eden birini uzun süre hayatlarında tutmazlar. İsteği bitmeyen boğa burcu erkeği ilişkiye verdiği her şeyin karşılığını da ister. İlgi göstermiş ise ilgiyi ister, şımartmışsa şımartılmayı ister. Zaten istekleri bitmeyen bir burcun erkeğidir.

Güvendiği zaman aklınızın alamayacağı kadar da sevgisini belli eden boğa erkeği sahiplenicidir ve tüm bunlardan dolayı da ayrılık konusuna karşı fobileri de vardır. Buna alışkanlıkta diyebiliriz sevgi de.

Aldatmadığınız, sıkmadığınız, ısrarlarınızla bunaltmadığınız sürece mutlu bir ilişkiyi de temin etmiş sayılırsınız. Sağlam adımlarla mutluluğa yürüyebileceğiniz bir burcun erkeğidir ve ayrılık kaygısı çekmeden geleceğe umutla bakabilirsiniz.
Gamze bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Güzel günler yakın.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 05 Temmuz 2022
Mesajlar: 1
Konular: 0
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 0 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 1
İlişki Durumu: Yok
Burç: Akrep
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 0
Gamze is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Boğa Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?
05 Temmuz 2022
# 2
Boğa burcunu en iyi anlatan yazı diyebilirim.. 2,5 yıllık ilişkim 1 aydı bitti ve tanıdığım bir burç olarak yorumlarınız birebir aynısı. Çok teşekkür ederim 🙏 ilişkimiz çok güzel gidiyordu, iş için uzak bir yere gidince işkolik olduğu için 3.ayda patlak verdi ve bir anda güzel giden ilişkimiz bitirme noktasına geldi. Dediğiniz gibi ilişki de size prenses gibi hissettiriyor göklerde gibiydim çünkü bir akrep burcu olarak güven, sevgi ilgi çok önemli benim için. İş sitresine epey kafayı takdı, bana olan ilgisini bırak, bi anda uzaklaştı. 9 gün konuşmadık günün sonunda bir açıklama bile yapmadan öylece bitti ilişkimiz. Haketmedğim bir süreç yaşıyorum büyük hayal kırıklığı içerisindeyim. Evet sadık bşr burç hemen hayatına birini alır mı? Biri var mı diye düşünmeden edemiyorum. İş için bizden vazgeçti. Aramızda sevgi, güven anlayış hep ön plandaydı. Kafam o kadar karışık ki, bu güzel boğa burcu yorumu okuyunca bnde sorma istedim. Ne yapayım?*
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Boğa
0
25 Ağustos 2019 22:24
Tomris
Boğa
0
25 Ağustos 2019 22:23
Tomris
Boğa
0
25 Ağustos 2019 22:23
Tomris
Boğa
0
25 Ağustos 2019 22:21
Tomris
Boğa
0
25 Ağustos 2019 22:18Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.