Getir Nedir?
Getir, İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri çok geniş bir kurye ağıyla ayaklarına kadar getiren bir ticari girişim uygulamasıdır. Diğer ticaret sitelerinin aksine "GETİR" uygulaması şu anda sadece mobil platformlarda (android,ios) kullanılmaktadır.,

Getir ile müşteri alışkanlıklarını tamamen değiştirmek istediklerini belirten Nazım Salur, “Örneğin gece evinizde ampül mü patladı, bebeğinizin bezi ya da köpeğinizin maması mı bitti, tıraş olurken jiletsiz mi kaldınız? Getir ile çok kısa bir sürede ayağınıza gelecek.” dedi.

Ödeme için MasterPass altyapısını kullanan Getir’in ortakları arasında Gittigidiyor’un kurucularından Serkan Borançılı da yer alıyor.

"BiTaksi" ile önemli bir başarıya imza atmış Nazım Salur'un geliştirmiş olduğu bir proje olan ve hali hazırda önemli isimlerden yatırım almış bir uygulama olan GETİR'e Facebook hesabı ile de üye olabilirsiniz.

Cep telefonunuza SMS olarak gelen aktivasyon kodunun ve kullanıcının kredi kartı bilgilerinin girilmesinin ardından kullanılmaya başlanabilen uygulamada üyeler, Getir’de bulunmasını istediği ürünleri de uygulama üzerinden bulunan “Ürün Öner” kısmından önerebiliyor. Uygulama, bulunduğunuz konuma göre seçtiğiniz ürünün size ne kadar bir süre içerisinde ulaştırılabileceği bilgisini de veriyor.

7/24 hizmet veren bir uygulama olan GETİR ile güvenli ödeme yoluyla ihtiyacınız olan yiyecek içecekten temizliğe, bebek ürünlerinden evcil hayvan ürünlerine farklı kategorilerden istediğinizi seçebileceğiniz yüzlerce ürünü sipariş edebilirsiniz. Üstelik Canlı Sipariş Takibi ile siparişinizi verdikten sonra gelişini haritadan izleyebilir, kaç dakika sonra elinizde olacağını görebilirsiniz.

Kuryeni Yorumla seçeneği ile aldığınız hizmeti yorumlayabilir ve puanlayabilirsiniz.