Türk Telekom Bedava Mor Hediye 1GB İnternet Kampanyası
Avea Mor Hediye 1GB bedava İnternet Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB internet kazanıyor!

Nasıl Faydalanırım?
Selfy’nin Mor Hediye 1GB türk telekom bedava internet Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir.
Kampanyaya kayıt için faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Katılım Detayları?
Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
Kampanya katılım SMS’i göndermeden önceki son 48 saat içerisinde hattına tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
Kampanya katılım SMS’i gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemek.
Kampanya dönemi boyunca her ay düzenli olarak tek seferde yapacağın 25 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili fayda, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydan yenilenmez.
Kampanyaya kapsamında hediye kazanılabilecek son tarih 31 Aralık 2017’dir.


Türk Telekom anında 1 GB bedava internet kazanmak için, mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile TL yüklemeniz yeterli!
Türk Telekom TL yükleme işleminizi Türk Telekom web sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapın, 1 GB türk telekom bedava internet fırsatını kaçırmayın! 1 GB Kazan Kampanyası’na kaydolan müşterilerden türk telekom ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.

Ayrıca internet kampanyasına kaydolan müşterilerden otomatik TL yükleme talimatı vermiş müşterilerin, talimat ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!​