Forum Düzeni
Erkekçe Genel
Erkeklere özel tüm konuları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Dizzy

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 24 Ocak 2019
Mesajlar: 2.141
Konular: 2073
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 35 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 55 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 104
Verilen Beğeni: 68
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 18
DeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud of

Standart Kel Erkekler Neden Çekici?

26 Ağustos 2019
# 1
Duruşları ve yürüyüşleri bile daha farklıdır. Daha çekici ve kendinden çok emin adımlarla ilerlerler. Siz yürüyün de endam ne demek görülsün.
Uzun Gözükme

Kel erkekler diğer erkeklere oranla 2.5 cm daha uzun gösterirler.

Güçlü Olmak

Kel erkeklerin toplum algısına göre diğer saçı olanlara istinaden daha güçlü olduğu algısı vardır ve güçlü erkek pozları kadınları etkilemek için oldukça iyi bir nedendir.

Evlenme Niyetleri Yoktur

Kel erkekler diğer saçlı erkeklere oranla evliliği pek düşünmezler. Daha çok çapkınlık peşinde olup eğlenmelerine daha önem verirler. Eğlen eğlen nereye kadar beyler?


Belli Olmayan Öz güven

Aşırı öz güvenin kaynağı hala çözülememiştir ancak kendilerinden emin tavırları, bakışları,gülüşleri, endamları ve hareketleriyle aşırı sempatik oluşları öz güvenlerinin nereden geldiğini açıklıyor.

Yatakta İyi OlmaŞehir efsanesi mi yoksa gerçek mi bilinmez ama kel erkekler diğer erkeklere oranla yatakta daha iyi performanslarını sergiledikleri söylenir. Hadi yine iyisiniz.
Mizah Yeteneği
Sempatiklikleri ve gülüşleri demişken mizah yetenekleri de bunları destekliyor. Kadınlar kendini güldüren erkekleri sever diye boşuna dememişler.

Saça Saça Para Harcamak

Kel erkekler para tutmayı sevmez tam tersi günlük yaşar ve paralarını doya doya saça saça harcamayı daha çok severler. Saç saç paraları Leylaya...

Hırs

Hayatları boyunca hırslı bir kişilikleri olur. İş ve özel hayatlarında hırs ile bilinirler.

Zenginliğin Sırrı
"Başı kel olanın bahtı parlak olur" gibi bir inanıştan dolayı mı zenginlerin bir çoğu kel acaba? Kel neredeyse para oradadır.
Üyelik tarihi: 24 Mart 2021
Nereden: Bursa
Mesajlar: 505
Konular: 3
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 57 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 4 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 235
Verilen Beğeni: 113
Nereden: Bursa
Takım: Bursaspor
Rep Gücü: 10
Dizzy is a splendid one to beholdDizzy is a splendid one to beholdDizzy is a splendid one to beholdDizzy is a splendid one to beholdDizzy is a splendid one to beholdDizzy is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kel Erkekler Neden Çekici?
26 Mart 2021
# 2
Kel olan erkekler genelde zeki oluyor. Malum; maden olan yerde ot bitmezmiş
Bahtiyar bunu beğendin
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Neoma
Erkekçe Genel
4
26 Nisan 2020 13:19
Neoma
Erkekçe Genel
1
24 Aralık 2019 01:07
Neoma
Erkekçe Genel
0
01 Ağustos 2019 09:51
Neoma
Kadınca Genel
0
25 Ocak 2019 12:53
Arthur
Erkekçe Genel
1
21 Temmuz 2018 13:49Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.