1. Ev dekorasyonunda ilk olarak odanın boyutlarını bilmek önemlidir. Büyük odalara ve küçük odalara farklı bir dekorasyon planlaması yapılmalıdır. Örneğin; küçük bir salonunuz varsa L tipi koltuk takımı kullanmak salonda yer tasarrufu yapmanıza imkan tanıyacak ve salonun geniş gözükmesini sağlayacaktır.

[IMG]*********************f/A4Tner.png[/IMG]

2. Alışverişe gitmeden önce neyin nereye koyulacağını belirlemek ve bir alışveriş listesi size alışveriş esnasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Böylece odanıza sığmayacak eşyaları baştan elemiş olursunuz.

[IMG]*********************f/w9wrDA.png[/IMG]

3. Ev dekorasyonu alışverişinizde izleyeceğiniz sıra Mobilya, Halı – Perde ve Aksesuarlar olmalıdır.

[IMG]*********************f/SwqziI.png[/IMG]

4. Büyük odalarda koyu tonlarda duvar ve zemin rengi kullanmak sıcak ve rahat bir hava oluştururken, küçük odalarda odanın olduğundan daha küçük ve boğucu görünmesine neden olur.

[IMG]*********************f/H8di6M.png[/IMG]

[IMG]*********************f/AtflMY.png[/IMG]

5.Tv ünitesi koyacağınız duvara niş çalışması yaptırabilirsiniz.

[IMG]*********************f/QqYnPv.png[/IMG]

6. Halınızı perde ile kombin edebilirsiniz. Ayrıca koyu renk zeminde açık renk halı, açık renk zeminde koyu renk halı çok şık duracaktır.

[IMG]*********************f/3VuvsA.png[/IMG]

7.Mutfakta modüler mutfak dolapları kullanarak kısa sürede ve ekonomik yoldan yenileyebilirsiniz. Yine renkli, desenli mutfak dolap kapakları ile mutfağınıza canlılık ve hareket katabilirsiniz.

[IMG]*********************f/1teiQh.png[/IMG]

8.Mutfağınızda renkli seramikler kullanarak da canlı, hareketli bir mutfak yaratabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda ankastre ürünler kullanmak hijyen, yer tasarrufu ve mutfakta düzenli bir görüntü sağlayacaktır.

[IMG]*********************f/wT9XnD.png[/IMG]

9. Yemek masanıza sandalye alırken masanın cinsine göre ahşap masaya ahşap, metal ayaklı masaya metal ayaklı sandalye alınız.

[IMG]*********************f/ZC9QS8.png[/IMG]

10.Banyoda güzelliğin yanında hayatınızı kolaylaştıracak dekorasyon ürünleri tercih etmelisiniz. Sürgü kapaklı duş kabinleri banyonuzda hem çok şık duracak hemde duşa giriş çıkışlarda size kolaylık sağlayacaktır.

[IMG]*********************f/vfoemz.png[/IMG]