1. Açık raflar depolama seçeneklerinizi artırır
Mutfağınızdaki üst dolaplarınız nasıl? Ulaşması zor, içinde ne olduğunu hatırlayamadığınız dolaplar değilmi. Oysa açık raf sistemi kullanırsanı
z, dolapları daha derli toplu, içinde ne olduğunu her zaman göreceğiniz ve mutfağınıza daha geniş dolap izlenimi verecektir.

2. Konuklara sıcak ve misafirperver
Açık raflar ziyaretçileri evlerinde hissetmeye ve ihtiyaç duydukları her şeye kendilerine yardım etmeye davet ediyorlar. Bir şeylerin nerede olduğunu sormak zorunda kalmıyorlar ya da dolaplar arasında dolaşmıyorlar çünkü hepsi düz bir görünümde.

3. Mekanların daha parlak ve daha açık görünmesini sağlar
Bizim mutfak küçük, karanlık ve eski diye düşünüyorsanız açık raf sistemini deneyin. Pencerelerimizden çok daha fazla ışık alabilir ve bu da alanın daha büyük hissettirilmesine yardımcı olur.

4. Toz o kadar sorun değil
Rafta toz olabilir ama sadece ayda bir kez ya da bulaşıkları temizlerken silebilirsiniz. Gerçekten de, tozun birikmesi için yeterince uzun bir süre bardak çanaklarınız kalmayacaktır.

5. Raflar organize edilmek daha kolay hale gelir

Özellikle misafirler (veya bu konudaki kocalar) bir şey ararken veya toparlanmaya yardım ederken rahatlığı seviyorum. Her şey açık raflar ile belirlenmiş noktaya geri dönüyor.

6. Daha ekonomik
Gerçek zaman: Yeni dolaplar ucuz değildir. Bu yüzden eski mutfak için yeni bir görünüm arıyorsanız, raflar mükemmel ve ekonomik bir çözüm olabilir. Bütünü göze çarpan bu akıllı blogger , karanlık ve nemli mutfağını tamamen aydınlık ve havadar bir mutfağa dönüştürüyor.

7. Şık yemek takımlarınızı gösterebilirsiniz
Yıllarca dolapların ardından kalan mutfak eşyalarınızı konuklarınıza rahatlıkla sergileyebilirsiniz.