Forum Düzeni
Forum Duyuruları
ForumDenizi yönetiminin yaptığı duyuruları bu bölümden takip edebilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi
Arthuil, Arthur, BegonviL, Chen, DeepSilence, Deniz, Destina, Euneirophrenia, Farkedmez, Gamer Queen, Gece, Juliet, Jön TüRk, Kaf Dağı, KEZMAN, Kronik Depresif, mak res, Mango, MaVi, Melisa, Melodram, Mezarkabul, Neoma, nesimsek, rainbow6

Like Tree25Beğeni(ler)

  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 29 Temmuz 2018
Nereden: Raftel
Mesajlar: 789
Konular: 10
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 113 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 39 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 188
Verilen Beğeni: 331
Nereden: Raftel
Burç: Aslan
Takım: Trabzonspor
Rep Gücü: 27
Gold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond reputeGold Roger has a reputation beyond repute

Standart Cevap: Resmim.Net'teki Silinen Uploadlarınız Hakkında

18 Mart 2020
Tabut Nickli Üyeden Alıntı


Aynı sunucuya kurulmasada olur, güzel bir vds alınırsa problem olmaz.
Aynı sunucu da olması bence daha iyi ve linklerin forumun linkinde açılması siteye fayda sağlar.
Forumların düz hali zaten yedekte fazla alan kaplamıyor, kaldı ki farklı sunucuya kurulsa da o resimupload'ın yedeği alınacak Yine de herkesin tercihi farklıdır tabi bu konu da.
Üyelik tarihi: 06 Temmuz 2020
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 504
Konular: 28
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 11 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 5 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 110
Verilen Beğeni: 65
Nereden: İstanbul
İlişki Durumu: Evli
Burç: Balik
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 3
Charismax is on a distinguished road
Standart Cevap: Resmim.Net'teki Silinen Uploadlarınız Hakkında
19 Temmuz 2020
Zaten resimler linkleme yöntemiyle konulduğu için forumun sorumlu olması veya bu sorumlulugu alması mümkün değil..
hızlı resim yeni popüler olmuş eskiden yüzüne bakılmıyordu imageshack vardı bir numaraydı onu uçurmuşlar galiba ondan sonra hızlıresime ilgi artmış..
hızlı resimin bazılarımıza gözükmeme sebebi yerli ip statik ip mevzusu yurt dışı kaynaklı hızlıresim sitesi kendi ip'sini site ismi üzerinden değilştriyormuş.. ben mobil veriden görürken modeme bağlı netimden bazen göremiyorum ..
benim gibi yapın googlede resim upload aratıp en son sayfalardan birini seçin farklılık iyidir
  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Gamer Queen
Forum Duyuruları
83
19 Ekim 2021 16:13
Chen
Bilgisayar - Donanım
0
09 Şubat 2020 03:43
Rigel
Bilim ve Teknoloji Haberleri
0
03 Ekim 2019 00:48
Arthur
Kültür - Sanat - Tarih
0
30 Ocak 2018 16:00
Nootka
Dünya'dan Haberler
1
28 Ocak 2018 10:58Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.