Forum Düzeni
ForumDenizi Röportaj
ForumDenizi yönetimi tarafından gerek forum yöneticileriyle, gerekse forumdan üyelerle özgün bir formatta yapılan keyifli söyleşilerin yer aldığı bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi
ADANALI, aLya, Arawn, Arthuil, AsaF, Asrevya, Barbi, Beste, Çileksi, CtrL, Dea Dia, Deniz, Derin, Dilhun, Dolunay, Edepsiz King, eFuL!m, erhan1907, Fearless, Freedom, Gamer Queen, HolySpectre, Kaf Dağı, KraL, Kronik Depresif

Like Tree52Beğeni(ler)

  • Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
  • 1
  • 2
  • 3
Seçenekler
Seçenekler
Stil
Ziyaretçi
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 30
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:

Standart Cevap: extremist'le saçmakaraladık.

10 Ağustos 2018
Petrarca'yı ifşa etmeyeydin iyiydi hatun, şimdi forumları taramaya başlarlar hemen. Acep nere ola ki? Heheheh. Gizlimiz, saklımız yok sonuçta. Bize özel kısımlar underrated kalmayı sürdürecek, bu kadarını herkesin bilmeye hakkı var elbette. ^^ Hem güzel oldu; benleşip uzun yazmışsın bazı yanıtlarda, ben de senleşip nick değiştirmek istersem burada bir ara Petrarca olurum o zaman. ^^

Şu an tatil için Datça'dayım. Wireless sorunu yüzünden buradan internete bağlanmam biraz sıkıntı oldu, illegal tarafa geçmek istemediğimden de Wi-Fi kırmak yerine sorunun çözümü için bekledim. Sırf bu röportajı okumak için sabırsızlanıyordum. Öyle ki beklediğim kadar keyifli bir söyleşi olmuş. Röportaj için @Gimenez'e, güzel yanıtları için de @extremist'ime teşekkür ediyorum. Gerçi bu röportaj sırasında yaşanan aksaklıklar bir ritüel haline gelir diye de korkmuyor değilim, en iyisi sıra bana geldiğinde elektrik kesintilerine karşı ek güç kaynakları stoklayayım. Zaten dolar olmuş... Neyse, sakinim.

Bir not: Yaşadığımız her farklı şeyin bir güzelliği, değeri, anısı oldu. Hislerimizi birbirimizden dahi gizlediğimiz zamanların bile tek olumlu tarafı, her nasıl olursa olsun; o anların içinde oluşundu. Ama senin de dediğin gibi bizim aşkımız bir heves değil, bir geçicilik değil. Her basit his öyle alışılmış ki aşk diye tanımlanmaya, zaman içerisinde evrileceği ön kabul halini almış. Oysa senin de dediğin gibi bizim hikâyemiz, her gün yeniden başlıyor. Çünkü gerçekleşen en büyük hayalimsin, hikâyelere konu olabilecek kadar kusursuzumsun ve fakat daha önemlisi; bu masalsı hisleri duyduğum ve karşılık bulduğum tek gerçeğimsin!
Üyelik tarihi: 08 Ağustos 2018
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 18
Konular: 3
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 3 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 6 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 22
Verilen Beğeni: 33
Nereden: İstanbul
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 5
Fearless is on a distinguished road
Standart Cevap: extremist'le saçmakaraladık.
10 Ağustos 2018
Güzel bir söyleşi olmuş, teşekkürler.
Gamer Queen and Arthur bunu beğendi
But she drøps her pearl black eyes.
Üyelik tarihi: 24 Temmuz 2018
Mesajlar: 29
Konular: 1
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 11 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 16 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Evli
Burç: Ikizler
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 5
aLya is on a distinguished road
Standart Cevap: extremist'le saçmakaraladık.
14 Ağustos 2018


O kadar içten , o kadar samimi ki.. Okudukça size ve aşkınıza hayran kaldım.. Rabbim her daim sizi mutlu etsin..
Gamer Queen, Regex ve Arthur bunu beğendi


Gözlerinin Kıymetini Bil... Yazmasını Bilene Çok Güzel Şiir Olur Onlardan...
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2018
Nereden: S1F1RB1R
Mesajlar: 150
Konular: 5
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 20 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 12 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 71
Verilen Beğeni: 40
Nereden: S1F1RB1R
İlişki Durumu: Yok
Burç: Oglak
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 5
No1 is on a distinguished road
Standart Cevap: extremist'le saçmakaraladık.
14 Ağustos 2018
Emeginize Yüreginize Saglık Güzel Bir Söyleyiş Olmuş
Gamer Queen bunu beğendin
Rakı, şarap içiyorsam sana ne? Yoksa sana bir zararı içerim. İkimizde gelsek kıldan köprüye, ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
Üyelik tarihi: 27 Kasım 2017
Mesajlar: 10.321
Konular: 1691
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 709 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 80 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 22
Gamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to all
Standart Cevap: extremist'le saçmakaraladık.
14 Ağustos 2018
aLya Nickli Üyeden Alıntı


O kadar içten , o kadar samimi ki.. Okudukça size ve aşkınıza hayran kaldım.. Rabbim her daim sizi mutlu etsin..
Amin çok teşekkür ederiz. (:
aLya bunu beğendin
  • Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
  • 1
  • 2
  • 3
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Arthur
Üye Sözlüğü
50
12 Ağustos 2019 07:57
Asrevya
Genel Kültür
0
08 Ağustos 2018 03:39Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.