Forum Düzeni
ForumDenizi Röportaj
ForumDenizi yönetimi tarafından gerek forum yöneticileriyle, gerekse forumdan üyelerle özgün bir formatta yapılan keyifli söyleşilerin yer aldığı bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi
Arthuil, Arthur, BegonviL, Chen, DeepSilence, Deniz, Euneirophrenia, Farkedmez, Gamer Queen, Gece, gnaremoob, Juliet, Jön TüRk, KEZMAN, Kronik Depresif, mak res, Mango, MaVi, Melisa, Melodram, Painfully, Tabut, Tomris, Turan, Walker

Like Tree24Beğeni(ler)

  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Seçenekler
Seçenekler
Stil
Ziyaretçi
Renksiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 30
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:

Standart Cevap: rainbow6 ile bir yaşam hikayesi... (Röportaj)

22 Mart 2020
Tolga kardeşime başından beri kanım kaynamıştı. Başta özgün yorumları olmak üzere kişiliğinden ödün vermeyen birisidir. Keyifle okudum... Teşekkürler.
rainbow6 bunu beğendin
Üyelik tarihi: 19 Ağustos 2019
Nereden: Andromeda
Mesajlar: 3.061
Konular: 663
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 188 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 63 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1273
Verilen Beğeni: 867
Nereden: Andromeda
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 46
rainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond reputerainbow6 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: rainbow6 ile bir yaşam hikayesi... (Röportaj)
22 Mart 2020
Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı
Güzel röportaj olmuş elinize sağlık.
Tolga, 2-3 hafta oluyor bende orjinal k.vadisine başladım. Her bölümü 100 kere izlemişimdir. Ne varsa eskilerde var. Tekrar tekrar izlettiriyor.
Ben ilk defa alıcı gözü ile baştan sona izliyorum. Malum çomar tayfa yüzüne dizi beyaz çorap giyen, elinde tespihle gezen tipitiplerin dizisine dönmüştü. Ben bile dizinin adını duyunca "böykkk" derdim.

Dizinin orjinali yani ilk 97 bölümü (ki 50.bölüme kadar bence) ülkemizde yapılmış en iyi yapımlardan birisi.

Zira Osman Sınav ve Mustafa Şevki Doğan gibi iki aşmış insan var arkasında. Oyuncu kadrosu botokslu ve saray gülü Necati dışında hepsi tiyatro kökenli. Resmen oyunculuk resitali sunuyorlar.
Kullanılan müzikler, kurgu ve özellikle kamera çekimleri, teknikleri ile baya güzel bir yapım.

Ha keza o zamanki mafya, siyasi üçgen ve ülke/dünya gündemi üzerine yapılan fikir beyanları da inanılmaz isabetli ve güzeldi.

Ama dedim ya, 50.bölüme kadar. Osman Sınav yerine Pana yapım yani AKP gülleri gelince, dizi resmen leş bir siyasi propaganda ve büyük resmi gören ilkokul mezunları müsameresine döndü . Gerçi yine güzel gitmiyor değil ama o ilk saf halinden uzaklaşıyor iyicene.

Neyse şu an 65'lerdeyim .


Regex Nickli Üyeden Alıntı
@rainbow6'yı okumak güzeldir. Kültürlü, aydın ve dolu bir adamdır kendisi.

Hem gündeme dair konularda hem de forum içerisinde "eleştiri, geliştirir" düşüncesini benimsediğinden; yerinde, muhalif tavırlar sergiliyor. Ayrıca konulara getirdiği yorumlar, özgün çizgisi ve iletişim becerisi de takdir edilesi.

Yöneticiler genelde muhalifleri sevmezler. Ama ben bilakis çok severim kendisini. Aylar önce dile getirdiği şeyleri yeni yeni gerçekleştirme olanağı bulduk. Forumda açılan çöp konulardan dolayı bir ara siteye küsüp uzak kaldı. Ancak şu anki aktif katılımları gayet güzel.

Keyifli bir söyleşi olmuş, hem @Zeze'ye hem de Tolga'ya teşekkür ederim.

Dip Not: Bu defa da benim bir eleştirim olacak. Her fırsatta söylüyorum, @Deniz inadına yapıyor ama senin bilmediğini düşünüyorum. "Patron" sıfatıyla anılmaktan pek hoşlanmam, bu forumdaki bütün yönetimsel kararları @Mango, @Renksiz ve @Oğuzhan ile birlikte herkesin düşüncesi eşit oy sayılmak üzere alırız. Bu forumun sahibiyse herkestir. Çoğulcu demokrasi candır. ^^
Yorum ve görüşlerin için teşekkürler.Evet, çöp konular rahatsız edici bir seviyeye gelince, ister istemez katılımım düşmüştü.

Umarım yeni atılımlar ile, yoğun katılımlı ve özgün fikirlerin havada uçuşacağı bir yer halini alır.
Konu rainbow6 tarafından (22 Mart 2020 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir.
Regex bunu beğendin
"Ne zaman ki en sevdikleriniz yanıltır sizi, ne zaman ki birer birer düşürür herkes maskesini , ne zaman ki yalnızlıktaki o muhteşem gücü keşfedersiniz ,işte o zaman başlarsınız gerçekten yaşamaya." charles bukowski
  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Arthur
ForumDenizi Röportaj
41
19 Mayıs 2020 12:37
rainbow6
Üye Sözlüğü
7
21 Şubat 2020 19:16
Mango
Haftanın Konuğu
34
10 Eylül 2019 11:21
Tomris
Aşk - Şiir Dünyası
0
12 Ocak 2018 16:43Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.