[IMG]*********************f/iROZEk.jpg[/IMG]

Pileli etekler 1925 modasından günümüze gelen trendler arasında yer alıyor. Katlanan kumaşları, uzun ve kısa modelleri ile her bayanın güzelliğine güzellik katan pileli etekler aslında pilili etek olarak isimlendirilmektedir. Bu yaz sıkça karşılaşacağımız pilili etek modelleri kadınların zarafetini ortaya çıkarırken birçok bayan ise pilili etekleri nasıl kombin edebileceğini düşünmektedir. İşte sizlere pileli etek nasıl kombinlenir sorusunun cevapları;

Bu yazın en trend pileli etek modelleri olan uzun şifon etekleri gömleklerle, uzun tişörtlerle ve kısa üstlerle kombin edebilirsiniz. Uzun şifon pileli etek modelinizi eğer kısa boyluysanız yüksek topuklu ayakkabılar ile kombin ederek avantaj yakalayabilirsiniz. Uzun boylu bayanlar ise sandalet ya da babetler ile bu kombini tamamlayabilirler.

Midi boy etekler bu sezon son derece revaçta. Midi boy pileli eteğinizi gömlek ya da sade bir tişörtle kombin ederek sokak modasında şık görünmeyi başarabilirsiniz.

Mini ve yüksek bel pileli eteğinizi crop top üstlerle kombin ederek sahil modası şıklığını yakalayabilirsiniz. Bu tarz şık bir kombini hasır şapka, güneş gözlüğü ve sandaletinizle tamamlamanız size apayrı bir şıklık katacaktır.

Özel bir gecede ya da davette de pileli etek kombinleri Parlak bir modeldeki pileli eteğinizi topuklu ayakkabı, siyah bir tişört ve balerin topuzu ile tamamlayarak özel gecelerde şık görünmeyi başarabilirsiniz.

Pileli etek nasıl kombinlenir diyenler için birkaç ufak öneri sunduk. Pileli etekler ile stiletto ayakkabıların tam bir uyum içinde olduğunu belirtmekte de fayda var.