Mini elbise, midi elbise, uzun elbise modelleri üzerine kazak giyerek şık kombinler yapabilirsiniz. Elbise kazak kombini yaparken kombini deri mont, deri ceket kullanabilir üstelik bu kombinlerde bot, çizme ve şapka kullanabilirsiniz.

Kış modasında sokak modasını ön plana çıkaran giyim tarzlarından biri de elbise üzerine kazak giymektir. Topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, çizme veya botlarla kombin edeceğiniz elbise kazak kombini ile casual bir kombin oluşturmanız bile mümkün.Elbise Üzerine Kazak Kombininde Detaylar
Desenli elbise modelleri üzerine basit ve sade bir kazak giymeniz yeterli olacaktır.

Uzun elbise modelleri üzerine de uzun salaş kazak modeli ile bilek boy bot modeli kullanabilirsiniz.

Uzun spor elbise üzerine salaş sweat kullanarak rahat günlük kombinler yapabilirsiniz.

Elbise üstüne kazak kombinleri yaparken kalem elbise türü dar kesim elbise modelleri kullanabileceğiniz gibi, daha rahat ve geniş kesim elbiseler de kullanabilirsiniz.

Kış kombinlerini daha eğlenceli ve daha tarz hale getirmek için elbise üzerine kazak kullanabilirsiniz.

Elbise kazak kombin kullanıcısını sokak modası tarzında çıkaracaktır. Elbise üstüne kazak kombinleri yaptıktan sonra elbise altına dilerseniz topuklu ayakkabı kullanarak casual bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Elbise kazak kombinleri sırasında saten ve ipek elbiseler kullanarak bu elbiseler üzerine yün kazaklar ile havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Üstü kazak altı elbise olan kombinlerle kısa ceket gibi sade ve tarz kombin parçaları ile çok daha bir görünüme kavuşabilirsiniz.Elbise üstüne kazak kullanırken yeni elbiseler ile salaş kazaklar ve dizüstü çorap çizmeler kullanabilir uzun ve rahat elbiselerle kısa kazaklar ve bilek boy botlar kullanabilirsiniz.

Elbise kazak kombin için sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde ince triko kazak kullanabileceğiniz gibi kış dönemlerinde de yün kazaklar ve bol sweatler kullanabilirsiniz.

Dış giyim trendlerinde şıklıkta bir adım daha öne gitmek istiyorsunuz eğlenceli ve tarz bir kombin olan elbise kazak kombinleri yapabilirsiniz.

Bu sezon kış kombinleri arasından elbise kazak kombinleri arasında ister uzun elbise ister kısa elbise giyin, isterseniz elbise üzerine kullandığınız kazak ile birlikte ceket veya mont kullanın, hepsi tarz hepsi stilinizi patlatacaktır.

Elbise üstüne kazak kombinleri sadece kışlık kombinlerde değil ilkbahar ve sonbahar kombinlerinde de kullanılmkatadır.

Serin ilkbahar yaz ve sonbahar akşamlarında şık ve dikkat çekici bir stil için şık kazaklar kullanabilirsiniz. Elbise üzerine kazak kullanarak hem basit hem de tarz bir görünüm kazanabilirsiniz.Sade elbiselerin üzerine kazak kombini yaparken aynı renk kontrastı ile kombin yapabileceğiniz gibi, zıt renk kontrastı ile de kombin yapabilirsiniz.

Elbise Kazak Kombini Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Elbise kazak kombinleri yapılırken kombin tarzına uygun ayakkabı seçmelisiniz. Günlük bir gezinti için spor elbise kombini yaparak elbise üzerine sweat kombine etmişseniz bu kombinde en doğru ayakkabı kararı spor ayakkabı veya spor bot modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer mini tek renk sade bir elbise kullanacaksanız elbise rengini içinde barındıran desenli bir kazak kullanabilirsiniz. Bu kombinde ise diz üstü çizme modelleri en doğru seçim olacaktır. Çizme rengi elbise üstüne giydiğiniz kazak rengi ile uyumlu olmalıdır.Örneğin, siyah zemin üzerine kırmızı, gri, pembe ve yeşil desenleri olan bir elbise üstüne gri kazak kullanırken altına ise isterseniz siyah, isterseniz gri diz üstü çizme kullanmalısınız.

Bu kombinde toz pembe kazak ve çizme de kullanabilirsiniz. Bu biraz da sizin hayal gücünüze kalmış. Burada tek dikkat etmeniz gereken nokta elbise rengi içinde olan renklerden seçimler yapmanız olacaktır.

Elbise boyu kısaldıkça çizme boyunun uzadığını, elbise boyu uzadıkça da çizme boyunun kısaldığını görmekteyiz.

Özellikle mini elbise kombini yapılırken elbise üstüne kazak kullanılarak çok daha tarz ve şık olabilirsiniz. Bu tür kombinlerde elbiseler desenli kazak renkleri ise kullanacağınız diz üstü çizme ile aynı renk kontrastında olursa çok daha dikkat çekici kombin yapmış olursunuz.

Siz de bu detayı atlamadan elbise üstüne kazak kombini yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz.