Hangi Irkı Almalıyım ?

Hangi Irkı Almalıyım: Hayatımıza bizim isteğimiz ile girecek olan dostlarımızı sahiplenirken, ileri ki dönemlerde ciddi problemler yaşamamamız için mutlak uymamız gereken kurallar ve ırk seçiminde almayı düşündüğümüz yavru köpeğin tabii tutulması gereken testler vardır.
UYMAMIZ GEREKEN KURALLAR :

Yavru Köpeğin Seçimi; Bu konu hiçte hafife alınmayacak kadar önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Yavru köpeği yaşantımıza katılma sürecinde unutulmamalıdır ki, bu karar onun tarafından değil, sizin tarafınızdan alınan bir karardır. Yavru köpeğin aile veya sahip seçme şansı maalesef yoktur. Bu nedenle doğarken insan sevgisi ile dolu dolu dünyaya gelen bu canlının yavruluk döneminde anlık bir kararla alıp, devamında sokağa veya barınağa bırakmak onun için tarifi zor bir acıdır.z…
Yaşantımıza dahil etmeyi planladığımız köpeğin seçiminde ve tabii tutulması gereken testler konusunda dikkat etmemiz gereken hususları bu sayfada detaylı olarak sizlerle paylaşacağım.


Kaderlerine, bizlerin karar verdiği dostlarımızı seçerken lütfen dikkat edelim !...Yavru ve yetişkin köpek seçimi kararsızlığınızda ve soru işaretlerinizin olduğu anlarda lütfen beni arayınız.