Forum Düzeni
Hoş Geldin Sen!
Forumumuza yeni katılan üyelerimizin ilk merhabalarını diyebileceği yerdir.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree3Beğeni(ler)
  • 3 Post By Regex

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 07 Şubat 2018
Nereden: İstanbul & İzmir
Mesajlar: 1
Konular: 1
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 0 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Nereden: İstanbul & İzmir
İlişki Durumu: Se-Se-Me
Burç: Yay
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 0
Meltem is on a distinguished road

Simli -! Merheba !-

07 Şubat 2018
# 1Aslında üye olmayacaktım ama kolay kolay üye olmam bir yerlere beni tanıyanlar iyi bilir.

Sözde benim diye banladığınızz aslında ben değildi.

Lakin benim aileme dil uzatılmasını sevmem .

Benim aailemi ben ilgilendirir.


Buraya kendimi kanatlamak için kayıt olmadım.

İnsanları boş ihtamlarla suçlamayanız bilmeden yorum yapmayınız .

banlamak istersen banlaya bilirsin.

bu yazılarım not olarak kalsın.
Ziyaretçi
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 30
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:
Standart Cevap: -! Merheba !-
07 Şubat 2018
# 2
@Lahza nickinin banlandığı tarih; 13 Aralık 2017
@Lahza nickinin banlanma gerekçesi; http://www.forumdenizi.com/2244-post3.html

Maia Nickli Üyeden Alıntı
@Lahza tarafımca süresiz banlanmıştır.
Kendisi foruma uygun bir üyelik değil, fake. Kendi olarak da gelmesin yine aynı yaptırımla karşılaşır. Dün Amerika, bugün Fransa proxyden gelen uyanık, kim olduğunu anlamayacağımızı mı sandın? Git forumunla, ailenle ilgilen. Kendine emeğe saygısızlık edecek, trolleyecek başka yer bul.

Edit:Normalde bu üslupta,yazmazdım lakin marifet iltifata tabidir.
Görüldüğü üzere sizin veya ailenizin adı geçirilmemiş, hele dil uzatma gibi bir eylem kesinlikle gerçekleşmemiş. Sadece @Lahza nickli üyenin bu tarz işlerle uğraşmasının yerine ailesiyle ilgilenmesini salik vermişiz. Bu da "dil uzatmak" değildir.

Şimdi gelelim size. Sizin son derece gereksiz, yersiz ve anlamsızca buraya şu an üye olup bu yazıyı yazdığınız tarih; 7 Şubat 2018. Hani bir atasözü vardır, bayram değil seyran değil; eniştem beni niye öptü? Bir atasözümüz de der ki; yarası olan gocunur. Son atasözümüz ise, ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Yeterli sanırım...
Gamer Queen, Başak ve Bahtiyar bunu beğendi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.