Forum Düzeni
Hoş Geldin Sen!
Forumumuza yeni katılan üyelerimizin ilk merhabalarını diyebileceği yerdir.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 2 Post By Regex

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 03 Haziran 2021
Mesajlar: 3
Konular: 6
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 1 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 0 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 0
gomez40 is an unknown quantity at this point

Standart yine ben geldim

03 Haziran 2021
# 1
dün öylesine aldım hesabı randomdu o hesap şuan bu sürekli kullanacağım hesap burası ölü sandım ama aslında orta bir hareketliliği var o yüzden sevdim burayı tabi ateist olduğum için biraz ince laf sokmalar oldu ama iyidir farklılık elmaların için kivi olmak
Ziyaretçi
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 34
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:
Standart Cevap: yine ben geldim
03 Haziran 2021
# 2
Ateist olduğun için kimse sana burada laf sokamaz, istersen Hindu da olabilirsin. Bunu yersizce belirtip üstüne saçma bir espri yaptın, sadece buna yorum getiren birisi oldu ve gerekli açıklamayı yaptım zaten. Bu hususta linkler de eklemiştim ama okumamışsın belli ki.

Multi üyelik yasak, randomdu olarak belirttiğin @gomez74586523144 hesabını kapatıyorum. Bu üyeliğinle forumda devam edebilirsin.
eLfida and Charismax bunu beğendi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Brisingr
ForumDenizi Sözlük
11
04 Nisan 2021 20:20
^^LaZ_kIzI^^
Serbest Kürsü
14
18 Kasım 2020 15:37
Neoma
Aşk - Şiir Dünyası
0
04 Mart 2020 04:40
Neoma
Çöp Tenekesi
0
11 Kasım 2019 17:07
HaDeS
Beşiktaş
0
12 Temmuz 2019 21:17Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.