Forum Düzeni
İlginç Olaylar
İlginç bulduğunuz olayları paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 04 Aralık 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 7.207
Konular: 2719
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 294 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 56 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 1140
Verilen Beğeni: 1282
Nereden: İstanbul
İlişki Durumu: Evli
Burç: Kova
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 14
Arthur will become famous soon enough

Standart Erkek Gibi Yaşarken Anne Oldu

17 Aralık 2017
# 1
Tıp onu erkeğe dönüştürse de kader anne olmasını istedi. Erkeklik hormonlarına 6 hafta süreyle ara vermesi icap edince hiç hesapta olmayan hamilelik sürprizini yaşadı.


Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan 29 yaşındaki Kayden Coleman, dünyaya bir kız çocuğu olarak gelmiş, on yıla yakın bir süredir de erkek olarak yaşamaktaydı. Son beş sene erkeklik hormonu iğneleri de olan Kayden'ın yüzünde sakalları çıkmıştı. Çifte göğüs ameliyatı olmak üzereyken kader devreye girdi ve Kayden 27 yaşındaki kocası Elijah'tan hamile kaldı.

HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE İNANAMADI


Kayden geçireceği göğüs ameliyatı öncesi, erkeklik hormonlarına 6 hafta süreyle ara vermesi icap edince hiç hesapta olmayan hamilelik sürprizini yaşadı. Karnı iyice büyüyen Kayden, kocasıyla şakalaşmalarında "belki de hamilesin" cümlesini kafasında döndürdükçe, dayanamayıp eczaneden gebelik testi satın aldı. 21 haftalık hamile olduğunu öğrenince başta inanamadı. Ayrıca güvenlik görevlisi olarak çalışan kocası Elijah'ın ailesi ve arkadaşlarına bu durumu nasıl izah edebileceğini düşünüyordu."ONSUZ BİR DÜNYA HAYAL EDEMİYORUM"


2013 yılının aralık ayında kızı Azaelia'yı dünyaya getiren Kayden; "Onu ilk tuttuğumda hala benim olduğuna inanamıyordum. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktı. Sonunda onun yüzünü gördüğümde çok mutluydum. Onsuz bir dünya hayal edemiyorum, onsuz bir dünya hayal etmek istemiyorum. Harika bir kızım var. İyi huylu, çok duygulu aynı zamanda ikimize de benziyor. Favori kelimesi de 'hayır!' diyerek duygularını açıkladıKayden, henüz 22 aylık olan kızı Azaelia'ya 5 yaşına geldiğinde nasıl bir aileye sahip olduğunu anlatacağını belirtti.
Üyelik tarihi: 27 Kasım 2017
Mesajlar: 10.321
Konular: 1691
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 709 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 80 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 23
Gamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to allGamer Queen is a name known to all
Standart Cevap: Erkek Gibi Yaşarken Anne Oldu
17 Aralık 2017
# 2
Acayip aile ama ;d
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Arthur
Anketler
24
06 Ocak 2021 01:30
AttackMan
Türkiye'den Haberler
3
19 Ocak 2018 17:35
Arthur
ForumDenizi Sözlük
2
18 Ocak 2018 19:10
Tomris
Türkçe - Edebiyat
0
15 Aralık 2017 16:42
CrawL
Oyun Haberleri
0
09 Aralık 2017 12:24Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.