Bu kutsal emir ile çalışmayı [Kutsal Emir bu yazının altında - Gezegensel Işıkişçileri Izgarasına bağlanmak için Komut] veya bir çemberde toplanmayı seçenlerinizin her birinin, ayrıca, her seferinde bu kutsal emri kullandığınızda, ışık çalışmanızın güçlenmesi için güçlü bir ışığın şimdi size geleceğini bilmenizi istiyorum. Bunun daima tüm varlıkların en yüksek iyiliğine kullanılması gerektiğini bilin, aksi taktirde ışıkişçilerinin ızgarası sizin varlığınızı güçlendirmeyecektir. Dünya üzerindeki ışık çalışmanızı desteklemekte şimdi size on iki kutsal anahtar sunuyorum.

1. Işık Dünya üzerindeki tüm yaşamı besleyen sürekli - var olan şifa verici bir güçtür ve bundan dolayı, eğer ışık ile çalışmaya istekli iseniz içinizde gerçekleşen herhangi bir şeyi iyileştirebilir. Eğer başka biri bu ışığı almaya istekli değilse, Işığın gücü şifa için başkalarına aktarılamaz. Bundan dolayı, ışığa bağlantınız kişiseldir ve onu başkaları ile paylaşabilmenize rağmen, diğerleri her zaman bu ışığı sizden almayabilir. Bir ışıkişçisi olarak, ışığı demirleme yolunu seçtiğinizde, ışığı ley hatlarına toprakladığınızda veya ışık portalları açtığınızda, tüm varlıkların Dünyaya getirdiğiniz bu ışığı aldığını bilin. Bazı yerlerde düzenli olarak ışık çalışmanızı yaptığınız zaman, o yerde bir ışık portalı oluşmaya başlar. Bu ışık çalışmasını tamamladığınız zaman, bu ışık portalını o araziye ve o kutsal yerde yaşayan arazinin ruhlarına sunabileceğinizi bilin. Sevgililer, ışık ile çalıştığınız zaman ve ışığı bu çalışmayı yaptığınız toprağa topraklamadığınız zaman, çalışmanıza sadece ışığı değil, ayrıca bir çok kayıp ruhları veya çözünmemiş enerjileri çekersiniz. Sadece bu ışığı sizin vasıtanız ile toprakladığınız zaman, çözünmemiş enerjilerin ve korkuların çekilmesinin sizin üzerinizde gerçekleşmesi durur. Başlangıçta, tüm ışıkişçilerinin bu meydan okuma ile karşılaştığını bilin. Işık çalışması ile ilgili en önemli şeyin, ışık ile çalıştığınız zaman ışığı Dünyaya topraklamak olduğunu bilin, aksi taktirde çoğunuzun karanlık enerjiler olarak adlandırdığınız enerjiler size çekilir.

2. Sevgililer, ışığı çağırdığınız zaman, ışığı ilk önce taç çakranızın aldığını ve sonra ruhunuzun aldığını bilin ve sonra da bedenleriniz ışığı almaya başlar. Işığın gelmesini dileyen taç çakranız olabilir, ancak ruhunuzun ışık ile bir yarası vardır ve ışığı almaz. Bu, sizin fazla miktarda topraklanmamış ışık taşımanıza neden olur. Bu, sizin enerji bedeninizden akar, ve bu topraklanmamış ışık diğer topraklanmamış ışığı çeker. Kayıp ruhlar, korku düşünce formları ve kapana kısılmış/engel olunmuş duygular topraklanmamış ışığın içinde yaşar. Bu ışık berrak ışık değildir ve eğer ruhunuzun ışık ile ilgili bir yarası varsa, size bunun gerçekleşebileceğini söylüyoruz. Eğer ruhunuzun bir yarası varsa, tekrar ışık ile çalışmadan önce ruhun şifası üzerinde çalışmalısınız. Melekler tüm ruhların gözeticileridir ve size tüm şifayı getirirler. Eğer ışık ile ilgili bir yara taşıyorsanız, ışık sizin için çok güçlü olacaktır ve kalbinizi kapamanıza neden olacaktır ve ışıktan geri çekilecektir.

Bunun için daha önemsiz olan ışıkişçileri olmadığınızı bilin, ancak yolunuz ışık ruhunuz vasıtası ile topraklanmadan ve Dünyaya topraklanmadan önce bu ruh yarasını iyileştirmektir. Ayrıca, bunun, ışık bedeninizden ve kök çakranızdan Dünyanın merkezine yolculuk edebilmeden önce gerçekleşmesi gerektiğini bilin. Işık taç çakranız ve ruhunuz tarafından alınabilir olabilir, ancak bedeniniz ışığı reddeder, ve eğer bu sizin için gerçekleşirse, Dünya Ana sizin için şifayı tutar/taşır. Bedeniniz Dünya bağlantısını berrak olarak almıyor olabilir ve böylece ışığın gücü ışıktan ayrı olmayı hissettirir ve beden ışığı aldığında bedendeki her hücrenin büzülmesine/kasılmasına neden olur. Bedenin parçaları büzüldüğünde, bu acı yaratır, böylece onlar ışığın akışını almazlar. Dünya Ananın sizi destekleyeceğini söylüyoruz. Bedeninizin Dünya ile bağlantısını iyileştiren, Dünyaya bağlantınız ve Dünya üzerine (toprağa, çimenlere) uzanmayı istediğiniz zamanlardır. Eğer ışık gelirken, bedeninizde ağrı olursa, ışığı tekrar çağırmadan önce bu ağrıyı iyileştirmek için Toprağın üzerine yatmanız önemlidir. Sevgililer, eğer ışık ile çalışacaksanız ve onun bilinçliliğini geliştirecekseniz/katkıda bulunacaksanız ışığı topraklamanız çok önemlidir. Işığı almak ve topraklamak ile kendi yolculuğunuzda sabırlı olun.

3. Sevgililer, ışıkişçileri olarak auralarınız genişliyor ve bu diğer varlıkları size çekiyor. Sizden sevgi alan veya ışığınızı çarpıtan veya ışığınızı saf olmayan enerjiler ile kirleten, onların topraklanmamış ışığının içinden taşıdığınızı hissedebileceğiniz kardeşlerinizden korkmamanızı istiyoruz. Bir ışıkişçisi olarak, şefkatli olmanızı istiyoruz, çünkü ışığın gücünü taşıyan denge olan şefkattir. Işık tüm düşünce formlarında ve tüm niyetlerde yolculuk eden yaratıcı güçtür. Işığınız ile yaratıcı olabileceğini gibi, yıkıcı olabileceğinizi bilin ve ışık ile en yüksek niyet için çalışmayı öğrenmelisiniz. Işıkla çalışmanın en yüksek niyeti ışığı şefkatiniz ile tüm varlıklara aktarmak ile gelir, sevgili kalpler. Işık ile en yüksek şekilde çalışmak için, ışığa şefkat ile kanal olmalısınız, akdi taktirde ışığınız yıkıcı olabilir ve en yüksek niyetinizi tezahür ettirmez.

4. Işığa sahip çıkılamaz, kontrol edilemez veya sınırlanamaz, ışık doğa içindeki sonsuz elementtir. Işık altıncı elementtir, sevdiklerim ve sevgi yedinci elementtir. Hava, ateş, toprak, su ve ruh elementlerinin hepsi Dünya üzerinde yaratılır, ama Dünya üzerindeki tüm formların parlaklığını yaratan ışık ve sevgidir. Işık mevcut olmadığında, parlaklık/aydınlık yoktur sevgililerim. Bir ışıkişçisi olarak, tekrar enerjilenmesi ve ışıkla parlaması için bitkileri, hayvanları, insanları ve kara parçalarını aktive etme gücünüz var. Eğer bir varlık bir başka varlığa ışığı aktarırsa ve o da alırsa, diğerinin içinde şifa gücü tezahür eder ve yeniden aktive olur. Eğer bir varlığa ışık aktarılırsa ve o bunu almak istemezse, ışığın onu aktarana geri geleceğini bilin. Işığı istemeyenlere ışık göndermenin farkında olmanızı istiyoruz, çünkü bu ışık size geri döndüğünde, onların düşünceleri de size aktarılır. Sizin onları iyileştirmeye veya düzeltmeye çalışmanızdan mutlu olmayabilirler. Sizden kişisel olarak ışık göndermenizi istemeyenler için ışık göndermenin en yüksek niyet olmadığını söylüyoruz. Dünya Ana'nın ışığı çağırdığını ve insanlığın onun bedenine ışığı kanallamasını istediğini bilin. Eğer sizden şifa ışığını almayı dilerlerse, her hayvan, bitki ve ruh size izin verecektir, sevgililer. Başkalarının izni olmadan onları ışık ile desteklemeye çalışmamanızı istiyoruz, çünkü bu size geri döner ve size geri dönen ışık ile negatiflik aktarılabilir. Çoğu kişi bunu psişik saldırı olarak adlandırır sevgililer, ve ışıkişçileri olarak, eğer psişik saldırıya uğrarsanız, bunun sizin tarafınızdan yaratıldığını söylüyoruz.

5. Işığın kutsamaları tek bir ömürde, hatta on ömürde tanımlanamaz sevdiklerim. Eğer sizin için ışığın görkemli kutsamalarına kanal olsaydım, Dünya üzerinde seçebileceğiniz ömürlerden daha fazlasına ihtiyacım olurdu. Işığın, Dünyanın yaratılışından önce Tanrı'dan bir armağan olduğunu ve Dünya üzerindeki tüm yaşamı oluşturduğunu bilin. Bunun büyük bir güç olduğunu ve ışıkişçileri olarak, bu gücü suistimal etmemeniz ve ışık sizden akarken onun gücünü dikkatsizce yanlış kullanmamanız önemlidir. Eğer Dünya üzerinde ışık için bir kanal olmayı ve onu taç çakranız vasıtası ile ruhunuza, bedeninize ve Dünyaya getirmeyi seçtiyseniz, bu ışığı nasıl aktaracağınızdan sorumlu olduğunuzu hatırlamaya gereksiniminiz olacak. Işığınız ile suistimal edebileceğiniz herhangi bir varlıktan özür dilemenizi istiyoruz. Herhangi bir zamanda, herhangi bir varlığa, kırıcı veya düşüncesiz veya şefkatsiz olan ifade edebildiğiniz sözcüklerden bahsediyoruz. Bunun gerçekleşmesine neden olan şeyin bir çok ruhun yaralara sahip olması olduğunu anlayın, ancak sizden onlara suistimal olursa onlardan özür dilemenizi istiyoruz. Bu zihinsel, fiziksel, duygusal veya ruhsal suistimal olabilir, ancak bilin ki eğer ışığınız bunu başkalarına getirirse, bu kutsal suistimal ile karma yaratırsınız. Başkasından özür dileyerek ve ışığa hizmet sunarak, bunu anında iyileştirebilirsiniz, ışığınızla karma yaratmazsınız. Bu önemli bir öğretidir, bunu derin bir şekilde düşünmenizi istiyorum ve her sözün ışığınıza aktarıldığını bilin.

6. Tüm Işıkişçileri ışığı sadece kendileri ve Dünya için almazlar, ayrıca ışığı Dünya üzerindeki aileleri için de alırlar. Dünya üzerinde her ailede, ailenin dönüşümünü başlatmayı seçen tek bir potansiyel ışıkişçisi vardır. Siz bu ışıkişçisisiniz ve size çok, bir çok ruhun minnettar olduğunu söylüyoruz. Bu bir adanma ve hatırlama yolculuğudur, sevgililer. Işığa açılmanın kendi yollarında olan bir çok ruhun, ışığı tutma ve taşımayı seçmek için orijinal can yakıcı bir yarayı salıverdiğini bilin. Eğer bu yarayı taşıyorsanız, bu yara ile ilgili ilişkide karmik affedilmeyi çağırmanızı istiyoruz, ki bu yaşamda acı yaratmayın, bu yaşamda bu yarayı kucaklayıp salıverin. Bir ruh olarak taşıyabileceğiniz yaralar sadece bir ruh olarak sizin sorumluluğunuz değildir, ayrıca bir ruh olarak armağanlarınızın uyanışına geçişkapısıdır. Eğer bir ruh olarak herhangi bir yara taşıyorsanız, bunları sevgi ile onurlandırın, onlar sevgiyle ortadan kaybolacaklardır. Sadece bir ruh kendi yarasını inkar ettiğinde, bu yara ile ilgili ruhun içinde korkular gittikçe büyür. Bir ruh olarak sahip olabileceğiniz herhangi bir yarayı sevgi ile onurlandırın ve bu yaraların kaldırılması için karmik affedilme isteyin ki, ruhunuzun ışığı ve sevgisi yaşamınızın her veçhesinde güçlü bir şekilde aksın.

7. Işık ile kutsal seremoni ışığı çağırmak ile ve ışık ile çalışan tüm varlıkları çağırmak ile başlar. Işığı çağırabileceğinizi ve bir ışık portalı açmak için ışık ile çalışna tüm varlıkları çağırabileceğinizi bilin. Bu, sizi destekleyen ve size getirilen ışığı güçlendiren Işık Ailesidir. Bunlar, canları ve ruhları ışık ile tamamen birleşmiş olan ışığın kadim koruyucularıdır. Törenleriniz içinde, yardıma ihtiyaç duyan tüm ruhlar ışık portalına gelirler ve ışığın koruyucularından ilahi yardım ve şifa alırlar. İnşa ettiğiniz ve yarattığınız ışık portalının ışığın farklı ışınlarını çağırarak daha güçlü şekilde genişlemesini isteyebilirsiniz - mor, altın, beyaz, mavi, sarı, kırmızı, pembe, yeşil, gümüş, platin, opalesant (opal gibi parlak renkler saçan) yakut ışıklar veya ışınlar - hepsi farklı şifa dağıtır. Sevgililer, ışığın bir çok formu olduğunu ve her birinin bedeninizin, spiritüel amaçlarınıa bağlanmak için, zihninizin ve ruhunuzun farklı parçalasını dengeleme ve iyileştirme gücüne sahip olduğunu bilin. Bu spiritüel amaçlar ışık ile çalışmanıza rehberlik yapan ve ışığa daha tam olarak açılmanızı destekleyen şeylerdir. Işık ile çalıştığınız zaman, bir ışık portalının içinde spiritüel armağanlarınızın ve güçlerinizin bir çoğunu keşfetme gücüne sahip olduğunuzu bilin. Sadece deneyim aracılığı ile bu spiritüel güçler ve armağanlar açılır. Sadece kendiniz aracılığı ile ışığı getirme deneyimi ve ışıkla çalışma ile, bu spiritüel armağanlar ve güçler sizin içinizde açılır.

8. Şimdi ruh ve ışığın ruh ile ilişkisinden sözedeceğim. Işık, büyük ruhun kalbinden iletimdir/yayılımdır ve tüm ruhları birbirine bağlayan enerjidir. Kişi ışığı alırken, ruhunu ışık ile arındırır. Kişi ışığı taç çakrası vasıtası ile canına (spirit), bedenine ve Dünyaya çağırdığında, onun canı (spirit) ruhu (soul) ile birleşmeye başlar. Dönüşümü sağlamak ve canın ve ruhun birliğini sağlamak için, kişinin canını arındıran budur. Sevgililer, bu bir arınma işlemle iken, bu işlemle nefes almak önemlidir ve kişi ışığı çağırdığında, ışığı almak ve kasten, bilinçli olarak ışığa odaklanmak için ışığı içeriye solumalıdır. Bu ışık mor veya beyaz ya da mavi olabilir. Size gelen ışığın rengine bağlı olarak farklı bir şey gerçekleşeceğini bilin. Eğer herhangi bir rengi olmayan saf ışığı çağırırsanız, en uygun ışığın size geleceğini bilin. En doğru ve en uygun ışığın sizde cisimlenmesini güçlendirmek için çağrınızda "benim için ilahi düzende" sözcüklerini kullanabilirsiniz.

9. Eğer ışığın size sunduğu lütfu almayı dilerseniz, lütuf sürekli olarak yaşamlarınızda olur, sevgililer. Lütuf düştüğünde kendisini incitmeyen bir çocuk yaratır, ya da bir çift için evlerini nasıl tutacaklarının ve yaratacaklarının derslerini öğrenemediklerinde evlerini kaybetmemelerini sağlar. Lütuf mücadele yerine rahatlıklar derslerinizi öğrenmeniz için sizi destekler, çünkü içinizde mücadelenin gerçekleşmesi gerekmez. Mücadele ışığa direnç ile ve yaşamda sevginin yolunu seçmeye direnç ile yaratılır. Lütuf Tanrı'nın, zorluk olmadan kendi derslerini öğrenmekte tüm ruhları desteklemek için sunduğu güçtür. Bazen lütuf bir varlığı iyileştirir, diğer zamanlarda, varlık, kendi bedeninin onu iyileştirebilmesi için lütfu alabilmek için kendisini iyileştirmelidir. Başka deyişle, ruh Tanrı'nın lütfunu almak için hazır olmayabilir, çünkü ruh bu lütfu hak etmediği inancını taşıyor olabilir. Tüm varlıklar lütfu hak ederler, ve bir ışık işçisi olarak öğrenme yolunuzun rahat olması için ve yolunuzu dirençle sabote etmeyi seçmemeniz için ve yolunuza bilinçsiz enerjilerin çıkmaması için ruhlarınızın bu lütfu her gün istemesini, istiyorum. Işığı topraklamaya açılırken, bazı topraklanmamış ışık periyotları deneyimleyebilirsiniz. Bu sizin öğrenmeniz içindir. Kendi realitenizi yarattığını bilmenizi istiyoruz ve lütuf realitenizin yaratımı içinde öğreniminiz ve güçlenmeniz esnasında zorluğa sahip olmamanız için sizi desteklemek için buradadır. Lütfu/inayeti çağırın/isteyin sevgililer, ve bilin ki siz lütfa layıksınız.

10. Işık çalışması çok basittir, sevgililer. Işığı çağırmakla başlar ve ışığı topraklamak ile biter, ancak ışık vasıtası ile sunulabilecek bir çok şekiller de dağıtımlar vardır. Eğer ışığa kanal olmaya başlarsanız, ışıkla ilgili kendi öğreniminiz için ışığın size olağandışı deneyimler getirebileceğini bilin. Diğerleri, size bunun için nasıl yardım edileceğini bilmeyebilirler, çünkü onlar ışık ile ilgili bu tür deneyimleri yaşamamış olabilirler. Bilin ki, eğer olağan dışı bir fenomen deneyimliyorsanız, başınıza gelebilecek olağandışı durumları bütünleştirmekte sizi desteklemesi için direkt olarak Tanrı'yı çağırmanız tavsiye edilir. Sizin kendi Tanrı Varlığınız (Ben'im Varlığı)sizin kanalınızdır ve çağırabileceğiniz ışığa en yüksek bağlantıdır. Ayrıca sizi destekleyecek Işığın Kardeşleri vardır. Sizin kendi Tanrı Varlığınız bu ışık varlıklardan biridir, Tanrı Varlığınız (Ben'im Varlığı) en yüksek bağlantınızdır ve herhangi bir durumda daima size gelecektir. Bu sizin en büyük desteğinizdir ve Dünya Ana sizin için bundan sonraki en güçlü destektir. Bu Işık Ailesidir ve ruhsal aileniz etrafınızdadır. Işıkişçilerinin sizi desteklemek için yanınızda olduğunu bilin, çünkü onların hepsi sizinle doğuyor. Onların her birine teşekkür etmeyi hatırlayın, lütuf ve rahatlık dolu bir hayat yaşarsınız. Teşekkür etmek çok önemlidir, çünkü bu sizin ışığı tam olarak toprakladığınızı gösterir, çünkü teşekkür etmek her zaman her töreni tamamlar.

11. Alçakgönüllülük ve kurban olma bilincinin olmaması şimdi gözden geçirmenizi istediğim iki enerjidir. Alçakgönüllülük büyük zorluklar deneyimlemenize izin vermeyen enerjidir. Bahsettiğim bu büyük zorluk, kendileri aracılığı ile ışık getirdikleri zaman bir çok ışıkişçisinin karşılaştığı zorluktur, onların egoları, onlardan akan ışığın gücü ile büyümeye başlar. Bunun sadece ışık topraklanmamış olduğunda gerçekleştiğini ve kalp tarafından alınamadığını, zihin ve kalp arasında dengesizliğe neden olduğunu söylüyoruz. Büyük başlılık zihinde çok fazla ışık olmasından kaynaklanır ve kalbe yeterince ışık topraklanmaz. Bu üstünlük yaratır ve ruhu diğer tüm varlıkların kalplerinden ayırır. Bunun farkında olmanızı istiyoruz, çünkü bunun farkında olmazsanız sizin başınıza gelebilir. Yaşamlarında bir eğitim olarak, bir çok ışıkişçisinin bunu deneyimlediğini bilin, onlar kendilerini bu yaşamda başkalarının tapınacağı bir kaide üzerine yerleştirmeye başlarlar. Size, kendi kalbinizin tapınma yeriniz olduğunu söylüyoruz. Burada evrendeki her bir diğer varlık ile karşılaşırsınız ve tüm varlıklar ile sevgiyi ve ışığı paylaşırsınız. Eğer bir başkasının kalbine tapınmayı seçerseniz, onlar tüm diğer varlıklardaki sevgi ve ışık ile karşılaşmanız için size köprü olacaktır. Bunu yapmak için bir köprüye gereksiniminiz yok, böylece, tapınmak için kaide üzerine oturtmuş olabileceğiniz tüm varlıklardan kaideden indirmenizi veya bu zamanda kendiniz için yaratmış olabileceğiniz herhangi bir kaideden kendinizi indirmenizi istiyoruz. Bilinçliliğinizin ilerlemesi için, eğer bu sizin için varsa, bunu yapmaya gereksiniminiz var, çünkü eğer başınız kalbinizden daha büyükse bilinçliliğinizi gerçekten yükseltemezsiniz. Kaideler üzerinde tapındıkları başka varlıklara sahip olan tüm varlıkların, ayrıca onlara kendi içlerinde ayrı ve daha değersiz hissettiren kurban olma modeline sahip olduklarını bilin. Eğer ışık sizden akarken, sizin için durum bu ise, sizi kurtarmaları için başkalarını çağıran daha da büyük bir kurban, daha büyük bir aktör olabilirsiniz. Bu Dünyada hiçbir ruhun kurtarılmaya gereksinimi olmadığını söylüyoruz. Gerçek şu ki, bu Dünya üzerindeki tüm ruhlar uyanmaktadır. Bu, tüm ruhların kendi yaşamlarında mutluluğa sahip olmalarını yaratan, ışığa uyanıştır. Işık için berrak bir kanal olabilmeniz için kurban olma kalıplarınızı salıverin.

12. Huzur, Dünya üzerindeki tüm varlıklar için elde edilebilir olan, doğuştan gelen bir haktır. Huzur/barış, sevginin hzurunda Dünyada ışığı topraklamak ile doğurulur. Sevgi tüm varlıkların kalplerini ve dünyayı doldurur ve Dünyanın tüm topluluklarına huzur getirir. Sevginin ve ışığın demirlendiği yerde, kalbinizde huzuru bulursunuz. Sadece tek bir ruhun sevgiyi ve ışığı kendi yaşamına demirlemesi ile, huzur/barış o ruhun sevgiyi ve ışığı demirlediği topluluğa geri döner. Sadece tek bir varlığın bunu seçmesi gerekir, kendi yaşamını buna adayan tek bir varlıktır. Bu bir üstadın doğumudur, tüm topluluklara yaymak için huzuru yaratabilen bir üstada dönüşen bir ruh. O varlığın 70 kilometre etrafında, huzur tüm varlıkların alanında tutulur. Yaşamınızı bir üstat olmaya dönüştürmeye adamayı düşünün. Sevgili kalpler, ışık ile çalışmak için bu on iki anahtar ışığı tamamen berrak olarak topraklamanıza yardım edebilir ve ışığı sizin için ilahi düzende yönlendirebilir. Bu ışığı ışığa uyanmakta olan başkaları ile paylaşabilirsiniz. Bu bilgiyi bir arada tutmanızı ve sizinle paylaştığımız bu ful bilgiyi paylaşmanızı istiyoruz. Bahsettiğim bu ışık çalışması "büyük çalışma" olarak da bilinir. Bir çok kadim metinlerde, bu ışık çalışmasından bahsedilmiştir, ve bu yüzyılın içinde ve geçen yüzyılın simya metinlerinde, buna "büyük çalışma" olarak bahsedilir. Bu çalışmanın tüm varlıklara hizmet ettiğini bilin, size de tüm varlıklar tarafından hizmet ediliyor. Sizi şimdi, sizin için en uygun şekilde ışık çalışmanıza açmak için destekleyecek kutsal bir dağıtımı (aktarımı) size sunacağız. Bu aktarım birliği deneyimleyen ruhunuzun, zihninizin ve bedeninizin tam desteğinde sizin için özel olarak kodlanmış olan bir enerjidir. Size verdiğimiz bu enerji, birliği almaya hazır olan ruhunuzun, zihninizin ve bedeninizin tüm parçalarını birleştirsin.

Şimdi size sunduğumuz bu enerjiyi almak için 10 dakika oturun ve bilin ki spiritüel rehberleriniz bunu, sizin için hizmet eden Yükselmiş Üstatlardan direkt olarak size getirecektir.