Kadınlar Ne İster
Dudaklarından değil, avuç içlerinden öpen adam ister!
-Bakışlarının arkasında ki uzun saçlı küçük kız çocuğunun devamlı sevilmesini ister!
-Çok para, çiçek yada pahalı hediyeler değil, yüzünde ki kurak toprağa bir tutam tebessüm eken adam ister!
-Akşamları lüks bir restorant da mum ışığında yemek değil, sahilde üşüyen vucüdunu kağıt helva yerken sarıp ısıtan adam ister!
-Akşamları eline kumandayı alıp, kanepe de maç izleyen bir adam değil; o maçı eşinin dizine oturup başını sevdiği adamın göğsüne yaslayıp, hakeme; sevdiği adamla birlikte ana avrat küfretmek ister!
-Yıllar geçip gitse bile başını dizlerine koyduğunda saçlarını okşayan bir adam değil; saçlarına düşen beyazları çaktırmadan tek tek öpebilecek adam ister!
-Saçının, kıyafetinin yada kilosunun değiştiğinde bunları farkedebilecek bir adam değil, vücudunda ki tüm ben ve leke izlerinin yerleri ezbere bilecek bir adam ister!
-Kendisini sadece başka adamlardan değil; kendi çocuklarından bile kıskanacak adam ister!
-“Ben anneme gidip bir hafta orada kalacağım” dediğinde, “Hayır olmaz! Bir gün kal hemen gel. Ben seni çok özlerim” diyebilecek adam ister…
Kadınlar güzel şeyler isterlerdi eskiden. Bu maddeler gibi. Fakat böyle güzel şeyler isteyen kadınlar hep böyle maddeleri karşılayamayacak adamları sevip gittiler. Bu maddelerin fazlasını yapabilecek olan adamlar da yalnızlığı seçtiler