Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 14 Ocak 2019
Nereden: .
Mesajlar: 17.206
Konular: 13075
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 296 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 29 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 945
Verilen Beğeni: 20
Nereden: .
Rep Gücü: 25
Neoma is a name known to allNeoma is a name known to allNeoma is a name known to allNeoma is a name known to allNeoma is a name known to allNeoma is a name known to all

Twitter O Beni Prenses Peri Sanıyor

18 Ekim 2019
# 1
O Beni Prenses Peri SanıyorSevgili oldunuz ve o sizi yere göğe sığdıramıyor. Her isteğinizi yerine getiriyor, bir dediğinizi iki etmiyor. Sürekli rahatsız edici boyutlarda hediyeler, sürprizler, iltifatlar, komplimanlar yapıyor ve sizi bunlatıyor. Tabii ki mutlu olmak, mutlu edilmek sizin de hakkınız. Ama iyinizle yanlışınızla birlikte sizi sevmeli, kabullenmeli. Herşey hayatta toz pembeymiş gibi davranmak yapmacıklıktan ibarettir. Şarkıda da dediği gibi: O beni prenses peri sanıyor, ne hata yapsam geri sayıyor.. Hatalarımızı karşılıklı olarak birbirimize dillendirmeli, gerekirse konu üzerinde durup sakince tartışarak ortak bir yol bulmalıyız.

Sağlıklı bir ilişkide çiftler birbirini iyi dinlemeli, söz hakkı vermeli, gerektiğinde susmalı, kendi fikirlerini beyan edebilmelidir. Kimse kimsenin kullanacağı bir makine değil. Duygularınızı ve hayatınızı paylaştığınız adamla veya kadınla aranızın limoni olması ya da tam tersine hayat kusursuzmuş gibi olması doğru değil. İki tarafın da olgun olabilmesi şart. Tabii gerçekten o ilişkiyi sonuna kadar yürütmek istiyorlarsa.. Çocukça kaprisler, bunlatmalar, aşırı sevgi gösterileri, özel hayata yapılan saygısızlık, sınır tanımazlık gibi şeyler zarar verir.

Kadınlar aşk ilişkilerinde genelde şımartılmayı sever. Yine de hiçbir kadın dediğim gibi bunaltılmaktan pek hoşlanmaz. Tabii ki sevgilinize komplimanlar, sürprizler yapın. Ara sıra da olsa küçük hediyeler ile onu mutlu edin. Herşeyin dozunu iyi ayarlayın ama.. Size prensesim, meleğim gibi sözler eden bir adamı daha çok seversiniz değil mi? Bırakın erkeğiniz sizi dilediği gibi sevsin, size içinden geldiği gibi hitap etsin. Sevgi paylaşımı bir şova dönüşmediği sürece, özellikle toplum içinde abartıya kaçmadığı sürece doğal ve besleyicidir. Fakat sırf bir arkadaşına bir şey kanıtlarcasına size anlık ilgi değişiminde bulunuyorsa, o ilişkiden maalesef hayır gelmez.

Gelelim, ne hata yapsam geri sarıyor kısmına.. Hatalar elbette insanlara mahsus. Ama söz konusu aşksa, sevdiğinizi ise, biraz durup bir düşünün. Aldatmak, şiddet, hakaret, iğneleme, küçümseme, alay, uzun süre ilgisiz olma, bıktırma, usandırma, karşı tarafın istemediği şeylerde baskı uygulama, sürekli trip atma, kıskanma, kıskandırma, büyük kavgalara girme, kalp kırma, yalan söyleme gibi pek çok kötü durum var.
Bir ilişkide çiftlerden birinin başına diğeri tarafından bu olaylardan en az biri sürekli olarak geliyor ise, veya karşılıklı bu hal içinde iseler, yine o ilişki kısa sürede bitecektir. Üstelik sizden çok şeyler götürerek. Örneğin, yeni birine güvenme konusunda uzun süre sıkıntı çekeceksiniz. Kendinizden şüphe duyacaksınız ve sürekli nerede hata yaptım diyeceksiniz. Hep eksikliğin veya kusurun sizde olduğunu düşüneceksiniz. En önemlisi duygularınızı kaybedeceksiniz.

Bu yüzden size şunu önemle vurguluyor ve tavsiye ediyorum. Kimseye tam anlamıyla güvenmeden, onu tanımadan, size ne övgüler yağdırırsa yağdırsın, neler yaparsa yapsın inanmayın. Önce zaman geçsin, iki arkadaş gibi vakit geçirin. Her halinizde birbirinizi görün tanıyın. Sonra küçük mesafeler ile güveninizi ölçün. Herşey yolunda ise, sıra duygulara gelir.. İki taraf da birşeyler hissediyor ise, zaten mutlu son. Daha da önemlisi, ilişkinizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek.. Bu konuyu başka bir yazımda sizlerle paylaşmak istiyorum. Şimdilik, mutlu ve huzurlu kalın..
Üyelik tarihi: 13 Mayıs 2020
Mesajlar: 1.601
Konular: 5
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 106 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 17 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 203
Verilen Beğeni: 131
İlişki Durumu: Pıçaklarım!
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 15
Beatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud ofBeatrice has much to be proud of
Standart Cevap: O Beni Prenses Peri Sanıyor
10 Haziran 2020
# 2
yok valla cadı sanıyo kendi gudubet haberi yok :d
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Neoma
M,N,O,Ö,P
0
18 Eylül 2019 18:31
Neoma
Çorbalar
0
27 Ağustos 2019 09:34
Gamer Queen
Kadınca Genel
1
14 Temmuz 2019 20:29
Asrevya
Çocuk Masalları ve Şarkıları
0
07 Ağustos 2018 05:23
Üç Tuğ
Türkçe - Edebiyat
0
20 Temmuz 2018 14:53Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.