Forum Düzeni
Kişisel Gelişim
Kişisel gelişim hakkındaki tüm güncel bilgilerin ve paylaşımların bulunduğu bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 1 Post By İlkiz
  • 1 Post By Farkedmez

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 31 Aralık 2018
Mesajlar: 23.987
Konular: 4132
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 549 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 84 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 21
Verilen Beğeni: 509
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 129
İlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond reputeİlkiz has a reputation beyond repute

Standart Hayat tiyatrosunda ki rolünüzü biliyor musunuz?

28 Temmuz 2021
# 1
Farkedmez bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 17 Temmuz 2018
Nereden: Tel'aran'rhiod
Mesajlar: 6.699
Konular: 883
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 664 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 73 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 2144
Verilen Beğeni: 1250
Nereden: Tel'aran'rhiod
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 47
Farkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond reputeFarkedmez has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Hayat tiyatrosunda ki rolünüzü biliyor musunuz?
28 Temmuz 2021
# 2
Psikolojimi bozcak bu testler. Niye hep haklılar


BAYAN-ERKEK BEZGİN Her şeyi kabul etmeye alıştınız ve hiç kimseye itiraz edemiyorsunuz. Ne iş arkadaşlarınıza, ne sevgilinize, ne de pantolonunuzu kaybeden kuru temizlikçiye bir şey diyebiliyorsunuz. Sorun çıkarmaktan o kadar korkuyorsunuz ki sesinizi hiç çıkarmamayı tercih ediyorsunuz. Aslında gerçek duygularınızı saklıyorsunuz ve bu çok yanlış bir olay. Bazı durumlar var ki, insanların size saygı göstermeleri için, birilerini silkelemeniz gerekir. Hakkınızı aramazsanız, herkes onu suiistimal edecektir. Hiçbir şeye aldırmaz tutumunuz hem dış ilişkilerinizi bozar, hem kendinize olan saygınızı olumsuz etkiler. Hiçbir şey için heves duymazsınız. Bir başarıya imza atıp şefiniz sizi tebrik ettiğinde, bunu bir rastlantı olarak görürsünüz. Kötü şeyler olduğunda da aynı şekilde davranırsınız: Arabanız bozulsa veya sevgiliniz sizi terk etse, bunları sizin hatanız olarak kabul etmezsiniz. Hayata kendinizi daha çok kaptırmalısınız. Ufak adımlarla başlayın: Birisi sizi rahatsız ettiğinde sessiz kalmakla yetinmeyin, rahatsızlığınızı dile getirip davranışlarını düzeltmesini isteyin. Kendinizi sorun çıkarmakla suçlamayın, asla sorun çıkaran siz değilsiniz. Duygularınıza yeşil ışık yakarsanız, hayatınızdan daha çok zevk almaya başlarsınız. Her şeyi kabul etmediğinizi görenler ise, sizin de saygı değer biri olduğunuzu anlayıp, sizi hak ettiğiniz yere koyacaklardır.
İlkiz bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
İlkiz
Bunları Biliyor musunuz?
0
06 Nisan 2020 10:57
İlkiz
Bunları Biliyor musunuz?
0
06 Nisan 2020 10:48
Üç Tuğ
Tarih - İnkılap Tarihi
1
19 Temmuz 2018 18:25
Gamer Queen
Bunları Biliyor musunuz?
0
03 Aralık 2017 21:20
Gamer Queen
Bunları Biliyor musunuz?
0
03 Aralık 2017 21:17Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.