Koç Burcu 2018 Genel Bakış
Sevgili Koç burcu, 2018 yılının hayatınıza kazandıracakları sizi her anlamda daha iyi bir bireye dönüştürecek. Yaşınız kaç olursa olsun, hayata daha farklı pencereden bakmayı başaracaksınız. Özellikle şans ile ilgili konularda geride bıraktığımız yıla göre bir tık daha önde olacaksınız. Geçen yılın son sürecinde yaşanan sıkıntıların izlerinden de kurtulmayı başarır, kendinizi sıfırlarsanız doğru adımlar atabilirsiniz.

2018 yılının size kazandıracak olduğu önemli ve gözden kaçırılmaması gereken iki noktası var, birincisi şans, ikincisi ise uğur. Kişisel başarılarınızla ön plana çıkacağınız bu yılda zaman zaman maddi zorluklar zaman zaman kişisel zorluklar ve bazen de duygusal çöküşler içerisine gireceksiniz. Kafanızda şu düşüncenin oluşmasına izin verin, geçmişte nerede hata yaptınız? 2018 yılında zaten genel olarak Koç burcu insanlarını bolluk bekliyor.

Eğitim hayatınızı henüz tamamlamamış veya bu yıl staj görecek olan Koç burcu insanları, performansınızın üst seviyelerde olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Kendi geleceğinizi kendinizin kuracağı bu dönem içerisinde pek fazla haylazlığa vakit ayırmamalısınız. Kendinize çalışma ve eğlenme konularında bir plan yapmalısınız. Ne zaman ders çalışacağınızı, ne zaman eğlenceye vakit ayıracağınızı bilmeniz gerekiyor.

Koç burcu, 2018 yılında aşk hayatınızda hemen her şeyle karşılaşma ihtimaliniz var. Aşk hayatınızın size sunacakları olduğu kadar sizden götürecekleri de olacaktır mutlaka. 2017 yılında yaşanan kararsızlıkların 2018 yılında tekrardan hayatınızda yer etmesine izin vermemelisiniz. Bu yıl kuracak olduğunuz bir ilişki aile ve aşk hayatınız arasında gidip gelmenize, aileden dolayı aşk hayatınızda, aşk hayatınızdan dolayı da aile hayatınızda sıkıntı yaşamanıza neden olacak.

Tüm bunların dışında 2018 yılında iş hayatınızla ilgili de önemli adımlar atıyor olacaksınız. Bu yılın ilk günlerinde yapacak olduğunuz bir iş görüşmesi, aklınızın karışmasına veya yol haritanızın değişmesine sebep olabilir. İnsanlar zaten genellikle sizin yaptığınız iş ve çalışmalarla gurur duymakta. Siz her zaman daha fazlasını arzuladığınız için 2018 yılını yorgun ve mücadele içerisinde geçirme ihtimaliniz de bir hayli yüksek.

Koç Burcu 2018 Aşk Hayatı
Koç burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber başta da söylediğimiz gibi yaşınız kaç olursa olsun, hayat tecrübeniz ne kadar derin olursa olsun daha farklı bir insan olacaksınız ve bu da aşk hayatınıza karşı olan bakış açınızın değişim göstermesi anlamına geliyor. Kaçınılmaz bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ne olursa olsun Koç burcu, önceliğiniz daima birlikteliğinizde güven ve düzen aramak olmalı.

Mutluluğu ve heyecanı dolu dolu yaşamak isterken karşınıza çıkan ve size gerçekten değer veren bir kişinin hislerini yok sayma ihtimaliniz var. Şartların sürekli olarak değişim göstereceği bu yıl içerisinde aşk hayatınızda daima net olmalısınız. Gerçekten sevdiğinizi ve güvendiğinizi hissetmeden yeni bir ilişkiye başlamamalı ve bunu kendinize prensip haline getirmelisiniz. Karmaşık duygular ve yakınlaşmalar söz konusu aşk olduğunda yıpranmanıza neden olacak.

Koç burcu, 2018 yılında yeni bir ilişkiye başlayabilir daha sonra ayrılabilir ve yine yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatın size sunacak olduklarını tam anlamıyla kestirmek oldukça güç ancak belirli ölçülerde ne gibi durumlarla karşılaşacağınızı da ön görebilirsiniz. Seçimlerinizin yanlış olduğunu bile bile adım atmanız daha sonra üzüleceğiniz anlamına gelir. Neden üzüldüm, neden mutsuz oldum veya kurduğum ilişki neden son buldu diye kendi kendinize sormanız, gerçeklerden kaçmanızdan kaynaklanmaktadır.

Koç burcu, eski birlikteliğinizin sizde derin yaralar açtığını düşünüyorsanız bırakın eski de kalsın. Yeniden düşünmenin, hatırlamanın ne size ne de eski de kalan kişiye bir yararı olacaktır. En önemlisi de artık sevemeyeceğinizi düşünüyorsanız hiç yanılmadığınız kadar yanılıyorsunuz Koç burcu. 2018 yılında sizi derinden sarsacak ve toparlanmanın zor olacağı bir ayrılık yaşanabilir ancak dikkat ettiyseniz toparlanmak zor olacak, yani mutlaka geçecek.

2018 yılında aşk hayatınızda gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz her ne varsa gerçekleşecek Koç burcu. Örneğin, kendi kendinize uzunca bir süre evlilik veya nişanlılık düşünmüyorum diyebilirsiniz. Büyük konuşmamanın ne kadar önemli olduğunu siz de iyi anlayacaksınız. Emin olmadan attığınız adımlar size zarar verecek, attığınız doğru adımlar ise aşk defterinize güzel anılar karalamanızı sağlayacak. 2018 yılında aşk ile ilgili başınıza gelebilecek her şeye hazırlıklı olun.

Şimdiye kadar aşk hayatınızla ilgili bahsedilenler evli olanlar için de geçerli. Evliliğinizde artık yöneten taraf olmak için çabalamayı bırakmalısınız. Siz ne zaman böyle bir girişimde bulunsanız ev hayatınızda deyim yerindeyse yer yerinden oynuyor. Amacınız güç göstermek değil mutlu ve huzurlu olmak olmalı. İşin tuhaf yanı da aslında mutluluğu ve huzuru nasıl elde edeceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Evliliğinize sahip çıkmaya çalışın. Alacağınız etkiler de sizi bu anlamda destekleyecek.

Koç Burcu 2018 İş Hayatı
Koç burcu, 2018 yılında iş, kariyer ve meslek yaşantınızla ilgili en önemli ve dikkat edilmesi gereken nokta iç dünyanızda yaşayacak olduğunuz kararsızlık olacak. Bu kararsızlığın sizi her geçen gün biraz daha aşağıya çekme ihtimali var. Hangi işi yapmak istediğinize veya hangi işi kendinize ek iş olarak kabul etmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Her insan bu gibi durumlarla karşı karşıya kalıyor Koç burcu ancak elinizden geleni yaptığınızdan emin olana kadar mücadeleye devam etmelisiniz.

2018 yılında ne kadar çok çalışır ve mücadele ederseniz finansal çizginizi de o kadar yukarılara çıkartırsınız. Durun ve düşünün, şimdiye kadar çevrenizdeki insanlar kaç kere bir işin olmayacağını düşündü ve siz de o işi oldurdunuz? Nasıl yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Odaklanın ve durmadan mücadele edin. Zaman zaman yeter, çalışmaktan ve mücadele etmekten bıktım diyeceksiniz ancak arzu ettiğiniz hayata bekleyerek ulaşamazsınız.

Koç burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber daha istekli ve daha hırslı olacaksınız. Özellikle yılın ilk dört ayından sonra her şeyi yavaş yavaş rayına oturtacaksınız. İşlerinizi bir düzene sokacağınız için ne zaman ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Doğru planlama sayesinde belki bir işi doğru planlama yapmadan yaptığınız sürenin yarısı zamanda yapabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda kişisel olarak sürekli bir gelişim göstereceksiniz.

Meslek hayatınızı hangi alanda devam ettiriyor olursanız olun, rekabete de açık olmalısınız. Sizden daha üst seviyede olan bir konuma ulaşmak gibi bir hedefiniz varsa sizinle aynı konumda çalışan kişilerden de mutlaka daha başarılı olmanız gerektiğini unutmayın. Çalışacaksınız, çabalayacaksınız bu konuda eksiğiniz olmayacak. Çevrenizde sizi paçanızdan çekip başarısızlığa itmek isteyen kişi veya kişiler var. Bağınızı kısa zamanda kopartmanız gerekiyor.

Koç Burcu 2018 Sağlık
Koç burcu, 2018 yılında sağlığınız iyi durumda görünüyor ancak yılın ilk altı aylık sürecinden sonra geçmişte kaldığını zannettiğiniz ancak tam olarak tedavi ettiremediğiniz bir probleminizin yeniden gündeme gelme ihtimali biraz canınızı sıkacak. Şimdiden uyarıda bulunalım, sağlığınız adına dikkatli olmadığınız sürece başınız ağrıyacak Koç burcu. 2018 yılının başında, ortasında ve sorunda sağlık kontrolüne mutlaka gitmelisiniz.

Özellikle kilo ile ilgili problemi olan kişilerin çevrelerinden duydukları kilo verme yöntemleri ile hareket etmemeleri gerekiyor. Her insanın biyolojik yapısı farklıdır ve her insanın yediklerini ve içtiklerini yakma süreleri de farklıdır. Bu nedenle uzman bir diyetisyene gitmeden kendi başınıza bir diyet programı uygulamamanız gerekli. Koç burcu, 2018 yılında sağlığınızı aşk, iş, arkadaşlık veya özel hayatınızdan daha önde tutmalısınız!