Sevgili Kovalar saat 05:37 itibariyle İkizler burcunda sondördün oluşacak. Bir yandan aşk hayatınız, çocuklarınız, diğer yandan yaşanan bazı iş ve özel sorunlar üzerinde mantıklı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Çıkarlarınız, iş hayatınızla ilgili konulardaki sıkıntılarınız cinsel yaşamınız, bazı sağlık şikayetlerinizin nedeni stres yüzünden olabilir. Siz problemlerden kaçtıkça, kendini kendinize baskı uyguluyor olabilirsiniz. Hayatın güzelliklerinin keyfine varmak, her yeni günü neşeli bir şekilde karşılamak isteyen gönlünüz, henüz yerli yerine oturtulmamış meseleler nedeniyle sıkılsa da, akıllı ve gerçekçi bir şekilde durumunuzu ele aldığınızda endişe etmenize gerek yoktur. İletişim kurmakta zorlandığınız kişiler veya durumlar, aslında birer uyarı olarak görülürse, eksiklerinizi tespit etmeniz daha kolay olacaktır. Günü olumlu geçirmenin yolu kendinize iyi davranmakla mümkündür.

Saat 13:41 Ay-Neptün görünümü, aşkta ne kadar açık, değişime ne kadar hazırlıklı biri olsanız da düşünmeden karar vermeyiniz. Sosyal ve iletişime dönük Kovalar için akşam saatlerinde biraz huzursuzluk, gergin konuşmalar söz konusu olabilir.

Saat 15:59 Merkür-Venüs görünümü, ilişki sorunları ortadan kaldırıcı ve keyifli paylaşımları destekleyicidir. Bekar Kovalar yeni birisiyle tanışırlar. Dostlarla bir araya gelebiliriz. Güzel bir zaman geçirebiliriz. Konuşmak, paylaşmak, sevdiklerimizi memnun etmek isteğimiz yükselir.