Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 1 Post By Zeze
  • 1 Post By Luiku

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 29 Ocak 2020
Mesajlar: 21.125
Konular: 7356
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 627 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 37 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 5
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu:
Burç: Balik
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 67
Zeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond reputeZeze has a reputation beyond repute

Standart Kova - 16 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu

16 Ekim 2021
# 1
Kova Burcu Günlük Yorumu Genel Durum
16 Ekim 2021 Cumartesi yorumu : Bugün, genel olarak pozitif etkiler alıyorsunuz ve bundan da dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Aktif adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Şartları tamamen lehinize çevirmek için doğru zamanda doğru adımı atmaya özen gösterin.

Kova Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Kova burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, önceliklerinizi doğru belirleme konusunda pek sorun yaşamayacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldıracak ve mutluluğa adım adım yaklaşmayı başaracaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha sabırlı olmalısınız. Gereksiz adımlar atmanız, çok daha fazla zorluk yaşamanıza neden olabilir. Mevcut durumunuzu sürekli olarak gözden geçirmeniz gerekmekte.

Kova Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Kova burcu günlük maddi yorum : Bugün, parasal durumunuzla ilgili yeni sorunlar gündeme gelebilir. Her şeyin daha iyiye gidebileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmamaya çalışın.
Luiku bunu beğendin
Yüreğinizi güzelleştirin. Çünkü bir ömür sizinle...

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 31 Aralık 2020
Mesajlar: 664
Konular: 0
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 32 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 3 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 108
Verilen Beğeni: 154
İlişki Durumu: Yok
Burç: Kova
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 3
Luiku is on a distinguished road
Standart Cevap: Kova - 16 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumu
16 Ekim 2021
# 2
Söz hata yapmam
Tşk ler @Zeze💝
Zeze bunu beğendin
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Zeze
Oğlak
0
16 Ekim 2021 14:53
Zeze
Yay
0
16 Ekim 2021 14:52
Zeze
İkizler
0
16 Ekim 2021 14:33
Zeze
Boğa
0
16 Ekim 2021 14:32
Zeze
Koç
0
16 Ekim 2021 14:30Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.