Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın ayrılmasından sonra hergün Şeyma Subaşı cehpesinden haberler gelmeye devam ediyor. Acun'dan ayrıldıktan sonra yurtdışında sahilde bir adamla sarmaş dolaş görünen Subaşı magazin gündemine son dakika olarak düşmüştü. Boşanmanın ardından ismi bir çok kişiyle anılan Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin Guido Senia olduğu ortaya çıktı. Yaşanan son gelişmeyle Acun'dan Şeyma'ya milyonluk darbe geldi...

Geçtiğimiz sene sonu Şeyma Subaşı ile evliliğini bitiren Acun Ilıcalı, eski eşine düğün hediyesi olarak aldığı villayı 13 milyon euroya satışa çıkardı.

"AYNI ŞEYLERDEN KEYİF ALMADIK"

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Acun Ilıcalı ile evliliklerinin son zamanlarında aynı şeylerden keyif almadıklarını ve evliliklerini bu sebepten sonlandırdıklarını anlatmıştı. Subaşı, boşanmanın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile yakınlaştı.

Attığı her adımla olay olan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın kendisine düğün hediyesi olarak aldığı Kuruçeşme'deki Boğaz manzaralı eve veda etmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın Subaşı'nın oturduğu villayı 13 milyon Euro'ya satılığa çıkardığı iddia edildi.