Forum Düzeni
Önerileriniz ve Şikayetleriniz
Üyelerimiz bu bölümümüz aracılığıyla bizlere öneri, istek ve şikayetlerini iletebilir.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 2 Post By Başak

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 16 Ocak 2018
Mesajlar: 4.975
Konular: 215
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 244 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 48 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 818
Verilen Beğeni: 109
İlişki Durumu: Uzak durun yeter...
Burç: Akrep
Takım: Turkiye
Rep Gücü: 19
Qasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to beholdQasem is a splendid one to behold

İlgilenildi Kültür ve sanat bölümüne yeni alt başlık

21 Ocak 2018
# 1
Uygun görürseniz ;

Kültür Sanat üst bölümünün altına


Eleştiri & Analiz

Başlığı eklermisiniz?

Yada

Kültür Sanat üst başlığı nın altı olan
Kültür Sanat Tarih altına bir alt başlık olarakta ekleyebilirsiniz...
Tercih sizin

İyi çalışmalar..

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Konu Başak tarafından (22 Ocak 2018 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.
Üyelik tarihi: 05 Aralık 2017
Mesajlar: 1.179
Konular: 538
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 138 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 9 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 138
Verilen Beğeni: 25
Rep Gücü: 8
Başak is on a distinguished road
Standart Cevap: Kültür ve sanat bölümüne yeni alt başlık
22 Ocak 2018
# 2
@Qasem Merhaba

Analizleriniz foruma hareket katıyor, öncelikle teşekkür ederiz.
Her kategori altında bulunan alt forumlara analiz konusu açmaktansa dilerseniz mevcut olan analiz konularının altında yeni konu açarak ya da analizini yapacağının konuda yeni konu açarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Örneklemek gerekirse;
Kültür, Sanat ile ilgili bir analiz söz konusu olduğunda ilgili kültür sanat konusuna "... ile ilgili analizlerim" başlıklı konu açabilirsiniz. Görüşlerinizi yorum olarakta belirtebildiğinizi biliyorsunuz zaten.

2. önerim ise; Daha önce önerinizin ile haberler kategorisi altına açmış olduğumuz Köşe Yazıları / Makale / Yorum Analiz - ForumDenizi.Com alt forumu altında tüm analizlerinizi paylaşabilirsiniz.
Regex and Qasem bunu beğendi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Qasem
Önerileriniz ve Şikayetleriniz
1
18 Ocak 2018 23:00
Gamer Queen
Genel Kültür
0
15 Ocak 2018 22:39
Gamer Queen
Bilim ve Teknoloji Haberleri
0
08 Ocak 2018 22:20
Tomris
Önerileriniz ve Şikayetleriniz
4
17 Aralık 2017 13:53Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.