Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Mesajlar: 7
Konular: 3
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 2 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 5
Verilen Beğeni: 7
İlişki Durumu: Var
Burç: Kova
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 6
CrawL is on a distinguished road

Standart Lost Sphear’ın Demosu Steam’deki Yerini Aldı!

09 Aralık 2017
# 1
2017 yılı bitti artık. Oyun dünyası gözlerini 2018 yılına çevirdi. Dün Los Angeles’ta gerçekleşen The Game Awards’da 2018 yılında çıkış yapacak oyunlar arasında olan Lost Sphear’da duyuruldu.23 Ocak 2018’de çıkış yapacak olan Lost Sphear, Tokyo RPG Factory tarafından geliştirilmekte. Square Enix tarafından yayınlanacak olan oyun RYO türüne farklı bir soluk getirecek gibi görünüyor. Grafikleri bakımından orta derece görünen oyun fantastik bir dünya içerisinde geçiyor. Bünyesinde 4 farklı dili destekleyen oyun, Steam’de Lost Sphear Day-One Edition paketi ile 175.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Henüz sistem gereksinimleri belli olmayan oyunun, muhtemel Şubat ayının ortalarında sistem gereksinimleri duyurulacak. 2018 yılının hemen hemen ilk oyunlarından birisi olan Lost Sphear birbirinden farklı onlarca harita ile karşımıza çıkacak. Tabii oyun içerisinde belirli bir senaryoda bizi bekliyor olacak. Görevler eşliğinde ilerleyeceğimiz oyunda, başarı ile yerine getirdiğimiz görevlerden sonra daha zor ve etkileyici yeni görevler gelmektedir. Oyun içerisindeki karakterimizi de geliştirme ve kişiselleştirme gibi özelliklere erişebileceğiz. Yapılan görevler sonucunda kazandığımız ödüller ile karakterinizi geliştirerek ölümsüz hale getirebilirsiniz. Orta düzey grafikler ile 2018’in RYO oyunlarından olan Lost Sphear, 23 Ocak’ta Steam’de yayınlanacak.

Dilerseniz fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.Attached Thumbnails
Lost Sphear’ın Demosu Steam’deki Yerini Aldı!-lost-sphear-demosu-steam-deki-yerini-aldi-112.jpg  
Üyelik tarihi: 06 Temmuz 2019
Nereden: Manisa
Mesajlar: 3.111
Konular: 1030
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 62 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 40 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 260
Verilen Beğeni: 0
Nereden: Manisa
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 8
HaDeS is on a distinguished road
Standart Cevap: Lost Sphear’ın Demosu Steam’deki Yerini Aldı!
18 Ekim 2019
# 2
Japonya menşeili bir oyun
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.