Forum Düzeni
Rüya Tabirleri
Gördüğünüz rüyaların yorumlarını burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Nereden: ᴛᴙ
Mesajlar: 17.940
Konular: 10832
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 279 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 70 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Nereden: ᴛᴙ
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 42
Tomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond repute

Standart Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir

22 Aralık 2017
# 1


Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada mücevher görmek; rüyayı görenin, maddi kazanç elde edeceğine ve zengin olacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya; çocuk sahibi olunacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, bolluk berekete bulanacağına ve dilediği şeylerin sahibi olacağına yorumlanır. Rüya tabirlerine göre rüyada mücevher takmak; rüyayı gören kişinin bir başarı kazancının olacağına ve bu başarının kişiye mevki sağlayacağına yorumlanır.
Konu Zeze tarafından (23 Mart 2020 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Güzel günler yakın.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 12 Temmuz 2018
Nereden: Gökyüzü
Mesajlar: 0
Konular: 351
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 35 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 27 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Nereden: Gökyüzü
Burç: Ikizler
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 4
Beste is on a distinguished road
Standart Rüyada Mücevher Görmek
20 Temmuz 2018
# 2
Rüyada mücevher görmek , eline geçmek veya bulmak, satın almak, o kimsenin çok mala ve mülke sahip olacağına, aynı zamanda evladı olacağına işarettir.

Rüyada mücevher görmek, bu rüyayı görenin çok para kazanacağını, zenginleşeceğini ve aynı zamanda çocuğu olacağına yorumlanır. bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak demektir. mücevher takmak ta başarı kazanacağınızı ve üst makamlara çıkacağınızı işaret eder.

Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak. mücevher taktığınızı gördüyseniz, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir. makam sahibi olabilirsiniz.

Pırıl pırıl, parlak renkli mücevher iş ve aşk hayatında mutluluğu ve başarıyı temsil eder.

Rüyada mücevher görmek güzel, namuslu ve zengin kadinlarla; mücevherin çoklugu, kiymeti ile yorumlanir. kirmaniye göre; rüyasinda mücevher sattigini gören, kadinlarin isleriyle ugrasir. bir rivayete göre, rüyayi gören kadin ise en kiymetli seylerini satar. mücevherleri delikli veya deliksiz olarak görmek, kizlara ve dul kadinlara isarettir. cabirül-magribiye göre; rüyada beyaz mücevher görmek, evlattir. cafer-i sadika göre; rüyada mücevher görmek, sekiz sekilde tabir olunur: saklanan mal, söhretli bir ilim, taninmis bir evlat, kiymetli esya, güzel ve namuslu bir es, faydali söz, hayir ve bereket, güzel bir is. eger rüyayi gören kötü bir insan ise mücevher görmesi pismanliga delalet eder. rüyasinda bir mücevhere kiymet takdir ettigini gören kisi evlenir. bir çok mücevherlere sahip olup, bunlari ötekine, berikine dagittigini gören, halka emreder, onlari yönetir. bir mücevher satin aldigini görmek, mücevher deliksiz ise, bekar bir kizla; delikli ise, dul bir kadinla evlenir. bir baska rivayete görede: rüyada mücevher görmek, doktora, bilgine, rütbeye, rahatliga, geçime, fayda ve menfaata isarettir.

Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak. mücevher taktıysanız bu, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir. makam sahibi olabilirsiniz.

Bütün güzellikler ve zenginlikler sizin olacak. mücevher taktıysanız bu, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir. makam sahibi olabilirsiniz.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Rüya Tabirleri
0
22 Aralık 2017 13:17
Tomris
Rüya Tabirleri
0
22 Aralık 2017 13:16
Tomris
Rüya Tabirleri
0
22 Aralık 2017 13:15
Tomris
Rüya Tabirleri
0
22 Aralık 2017 13:14
Tomris
Rüya Tabirleri
0
22 Aralık 2017 13:14Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.