Genel
Etrafınızdakilerin davranışlarını onaylamak zorunda değilsiniz, ancak bu demek değildir ki bu sebeple onların hayatını zehir etmelisiniz. Başkalarını oldukları gibi kabul etmeye çalışın ve sadece onların yaşam biçiminiz anlamadığınız için onlara ders vermek zorunda hissetmeyin. Durumu tam olarak anlamadan çıkarım yapıyor olabilirsiniz.

Aşk Burç Yorumları - 30 Eylül
Bugün ekstra tutkulu ve fevri hissediyor olabilirsiniz ve aşk hayatınızda cesur bir hareket yapabilirsiniz. Belki de hoşlandığınız biri vardır, bu kişiyi etkilemeye ve tüm dikkatini çekmeye karar verebilirsiniz. Veya şu anki ilişkinizde, biraz tuhaf olmaya ve beklenmedik bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, eğleneceğiniz kesin!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 30 Eylül
Bugün size karşı çıkan güçlü bir karşı güç var. Başkalarının kararlı tutumunun, başarmaya çalıştığınız şeylerden sizi geri bıraktığını görebilirsiniz. Bozuk paranın diğer tarafını da görmeye çalışın. Büyük bir perspektif kazanabilir ve günün olayları sayesinde sağlıklı bir denge sağlayabilirsiniz. Birisi sizinle aynı fikirde olmasa bile, bakış açınızdan ödün vermeyin.

Maddi Durum Burç Yorumları - 30 Eylül
Bugün ruhani ve metafiziksel kavramlar size belirsiz ve anlaşılması güç gelebilir. Arkadaşlarınızın doğası gereği kabul ettiği fikirler size tuhaf gelebilir. Fakat bir tartışmaya dahil olmayın. Onun yerine, biraz ek bilgi ve sonunda biraz açıklık kazanabilmek için kitaplara, websitelerine ve dergilere başvurun. Konuyla ilgili gelecekteki konferanslara göz atın. Hepsi en sonunda önünüze serilecek: Siz sadece sabırlı olun!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 30 Eylül
Buluttan nem kapar bir moddasın. İnsanların ruh hallerine ve enerjilerine karşı hassaslığın artabilir. Bazen bu durum yaşandığında kendini teslim edebiliyorsun. Radarların çok uzağı algılamaya başladığında bunalmak ve sıkılmak çok kolay olabiliyor. Odaklanmış kalmaya çalış ki pozitif ve üretken bir gün olsun. Uzun bir yürüyüşe çıkmak ve meditasyon yapmak isteyebilirsin.

Biri vantilatörü en yüksek ayara getirdi ve birden tüm kağıtlar havaya uçuştu. Düzenli yığınlar karman çorman oldu ve herkes bunun için ne yapılması gerektiğini bağıra çağıra birbirine duyurmaya çalışıyor. Bu sırada, sizden halledemeyeceğiniz şeyler isteyen insanlar var. Sakin olup durumunuzu diğer insanlara anlatın. İçinde bulunduğunuz açmazla igili anlayışlı ve destekçi tavırlarla karşılaşacaksınız. Kargaşa çok yakında sonra erecek.