2021 yılında terazi burcunu neler bekliyor?
Yöneticiniz Venüs; Ekim ayı başından Kasım ortasına dek geriliyor olacak; bu durumun sizi etkileyici ise oldukça açık. Tamamlayamama duygusu yoğun olabilir; ciddi güçlükler yaşayabilir, aşırı hoşgörülü olmak veya duyarsız olmak arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. 2021 zamanında hayatınızdan çıkardığınız aile bireyleri veya arkadaşlar ile yeniden bağlantı kuracağınız yıl olacak aynı zamanda.

Terazi burcu – 2021 Kariyer Hayatı

Venüs, Ekim ayında retroya gireceğinden nakit konusunda zorlanma, daha fazla harcama yapma ve para akışını takipte zorluk givi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak korkmayın; zira sizi yılın geri kalanında yüksek maddi şans bekliyor!

2021 Kasım’ının başlarında Jüpiter’in etkisiyle nakit para akışı ve yeni maddi kapıların açılması fırsatları sizi bekliyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın. Bu güç size 2022’de yeni bir hayata başlamak için de gerekli gücün başlangıcı olabilir.

Kasım ayı ortasından Aralık ayına kadar iş bölümünüzde yer alacak olan Mars; daha fazla iş başarmak, yeni iş fırsatları ve görevler, yaptığınız işten mümkün olduğunca yararlanmak, en iyi işinizi yapmak, plan ve planlara bağlı kalmak ve yola çıkmak için size fırsatlar sunacak.

Terazi burcu – 2021 Aşk Hayatı

15 Şubat itibariyle kalbinizle yeniden bağlantı kurmak, hayatınıza yeni bir aşkın girmesi ya da partnerinizle aranızdaki ateşin yeniden alevlenmesi gündeminizde olacak! Özellikle Mayıs ayı ile birlikte kendinizi yeniden sevmek için gerekli konsantrasyonu yakalayacaksınız. Zor bir 2020 geçirdiniz, ruhsal bir yolculuğa çıktınız ve şimdi kendinizi kucaklama zamanı.

Öte yandan retro ile arkadaşlarınız ve ailenizle sorunlar yaşayabilir, kendi kalbinizle veya sevgiyle iletişim kurmakta ciddi güçlükler yaşayabilir ya da arkadaşlarınızla ve ailenizle daha fazla çekişmeye girebilirsiniz.

2021 Temmuz ayı artık sizin için yararlı olmayan bir sevgi ilişkisi kurtulmak için bir fırsat olabilir. Mayıs ortasına kadar ilişki alanınızda yer alacak olan Uranüs sayesinde hayatınıza girecek olan yeni aşklara da hazır olmalısınız. Yıllar boyunca fazlasıyla seçici davrandınız, belki de o aşka hazır değildiniz. Şimdi kucak açma zamanı.

Öte yandan 2021, geçmişte bağlarınızı kopardığınız insanlarla yüzleşeceğiniz bir yıl. Sabırlı olun ve 2021’i yeni başlangıçlardan önceki son adım olarak görün.