Forum Düzeni
Üye Günlüğü
Üyelerimizin kişisel sayfaları olarak da kullanabilecekleri, günlük tutabilecekleri ve hoşuna giden resim, yazı, video paylaşımlarında bulunabilecekleri bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 15 Aralık 2017
Mesajlar: 19
Konular: 2
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 1 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 4
Verilen Beğeni: 13
İlişki Durumu: Var
Burç: Koc
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 0
BuYuCu is on a distinguished road
Standart Cevap: TombuL Dunyam
18 Aralık 2017
# 2
”Merhaba, uzun zaman oldu görüşmeyeli değil mi ? Sanırım uykumdan uyanmamı sağlayacak şey içine yeniden işlemeye başlamış, öyle değil mi ?”

Bu onun sesiydi, yeniden benimle birlikteydi ve uzun bir süre boyunca gitmeyeceğini düşünüyordu zaten fazla bile uyumuştu ve bu uyku ona fazlasıyla yeterdi.. Gerçekten de uzun zamandır hissetmiyordum onu.. Böyle aniden gelmelerine de alışık olmamam varlığını hissettirdiği zamanlarda daha da mutlu olmamı sağlıyordu. İçinizde sizinle dertleşip konuşan minik bir tanrıçanın olması böyle bir şeydir. Yokluğunda susar kalırsınız, geri geldiğinde ise içinizde rengarenk çiçekler açar ve bu sadece içinizle kalmaz dışınıza da yansır.. Gelir gelmez de konuşmaya başlamıştı bile, e tabii hiç susmazdı ki zaten benle olduğu zamanlarda..

”Hey sen ! Ne tür bir karmaşaya girmişsen, atlatmana yardım etsem dahi toparlaması uzun sürecek bunu bilmen gerek. Ayrıca, bunca kırgınlık da neyin nesi yoksa sen yeniden…?? ”

Evet, birazcık hatırladım diyelim ama o biraz bende ”biraz” etki bırakmıyor biliyorsun.

”Yanına gelmemi sağlayan şey bu sefer farklı hisler o zaman sanırım, uykusuz kalsam senin içinde benim için de uzun bir süre daha iyi olacak gibi”

Her zaman olduğu gibi yine haklıydı da.. Çünkü iç dünyamın lideri oydu ve o olmadığında her şey, her his ve düşünce içimde cirit atıyordu, tek başıma toplamaya çalıştığımdaysa başaramıyordum… Ama yeniden buradaydı ya o bana yeterdi ve şimdi her şeyi yerine yerleştirip yeniden güçlü hissetme zamanıydı, benim en büyük dostum, sırdaşım İçimdeki Tanrıçam, hoş geldin iyi ki geldin…
Üyelik tarihi: 15 Aralık 2017
Mesajlar: 19
Konular: 2
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 1 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 4
Verilen Beğeni: 13
İlişki Durumu: Var
Burç: Koc
Takım: Fenerbahce
Rep Gücü: 0
BuYuCu is on a distinguished road
Standart Cevap: TombuL Dunyam
11 Ocak 2018
# 3
[03:03] <BuYuCu> !ara ForumDenizi.Com - Genel Forum Sitesi, Güncel Forumlar TombuL Dunyam
[03:03] <%Z-Webmaster> ForumDenizi.Com - Genel Forum Sitesi, Güncel Forumlar Adresi TombuL Dunyam kelimesinde Google üzerinde bilgilere bakılıyor bekleyiniz.
[03:03] <%Z-Webmaster> Sorgulanan Web: Forumdenizi.com
[03:03] <%Z-Webmaster> Sorgulanan Kelime: TombuL Dunyam
[03:03] <%Z-Webmaster> Google Üzerinde: 1 Sayfa 1 Sirada
[03:03] <%Z-Webmaster> Google İndex: http://www.forumdenizi.com/uye-gunlu...ul-dunyam.html
[03:03] <%Z-Webmaster>
[03:03] <%Z-Webmaster> Google üzerinde ilk 100 sirada Forumdenizi.com web adresi TombuL Dunyam kelimesiyle 1 kere index almistir.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil
Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.