Genel
Bugün psişik güçleriniz bilinç seviyesine hücum ederse şaşırmayın. Biri hakkında gerçekmiş gibi gelen ya da bir durum hakkında önemli mesajlar içeren bir rüya görebilirsiniz. Rüyada bir fil her zaman gerçek hayattaki gibi sadece bir fil değildir. Rüyada fil görmek sizi bir şekilde alt eden ve güç sahibi bir kişiyi temsil ediyor olabilir. Rüyalarınızın içeriğini ddaha dikkatli bir biçimde inceleyin.

Aşk Burç Yorumları - 17 Kasım
Sevgilinizle özel bir şeyler yapmaktan zevk alabilirsiniz. Günün enerjisi sizi şefkatli ve eğlenceli hissettirecek. Evden çıkıp eğlenceli bir şeyler yapmayı deneyin. Çalışmanız gerekmiyorsa, romantik bir gün için sevgilinizi dışarı çıkarın. Güzel bir müzeye gidin veya tiyatro izleyin. En sevdiğiniz müzik grubunun konserine gidin. Şık bir akşam yemeği yiyin ve sevgilinize onunla birlikte olmaktan ne kadar keyif aldığınızı gösterin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 17 Kasım
İşyerindeki durumlarla ilgilenmek için zaman ayırmak bugün için iyi bir fikir olabilir. Şirketinizin finansal durumunu analiz etmek için doğru zaman olabilir. Bu süreç bir şirketin büyümesi ve genişlemesi için uygun bir süreç değil. Muhtemelen yaptığınız seçimler ve yaptığınız anlaşmalar konusunda bir süre daha dikkatli olmalısınız. Bunun için kendinize daha sonra teşekkür edeceksiniz ve bu yüzden adına çalıştığınız insanlar da müteşekkir olacaklar!

Maddi Durum Burç Yorumları - 17 Kasım
Bugün modunuz biraz düşük olabilir fakat böyle hissetmenizde bir neden bulamıyor ve neden böyle olduğunuzu anlamıyor olabilirsiniz. Bu durum fiziksek veya mental yorgunluktan kaynaklanıyor olabilir ya da geçmişteki bir şeye olan öfkeniz yeniden ortaya çıkıyor olabilir. Eğer ikinci durum söz konusuysa, bir şey yapmayın. Onunla başa çıkmanın en iyi yolu koşuya çıkmak veya bir aerobik kursuna yazılmak. Bu şekilde çok daha iyi hissedeceksiniz!

İyi Yaşam Burç Yorumları - 17 Kasım
Sanat ve el işleri bugün ilgi odağın olacak. Her ne kadar spor aktivitelerine eğilimli olsan da, bir Yay olarak sanatsal enerji bugün senden yana olacak.Yaratı, büyük ölçüde tatmin edici olacaktır; hem süreç hem de sonunda el ettiğin şey. Kişiliğinin bu yönünü keşfetmek için kendine fırsat tanı. Günün enerjileri, yeteneğine yetenek katacaktır.

Bugün iki farklı yöne çekiliyormuş gibi hissedebilirsin. Sen kibar bir insansın ve başkalarıyla zıtlaşmaktan hoşlanmıyorsun. Fakat şu anda değişim isteyen şeyler yaşanıyor gibi. Senin sahip olduğun bakış açısını anlayamayan bir sevgilin veya yakın arkadaşın olabilir. Düşüncelerini açık açık ifade et ve yaşadığın kaygıların tarafsızca bir listesini yap. Utangaç tarafın seni konuşmamaya itiyorsa da, ağzını açtığında kendini çok daha iyi hissedeceksin!


Kaynak: msn.com