Sevgili Yay, ay ateşli Aslan'ın içinden geçerken haritanızın maneviyatı yöneten bölümünü harekete geçirecek. Evren sizinle iletişim kurmanın ve size rehberlik etmenin yollarını arayacağından, şu anda iç sesinizi dinlediğinizden emin olun. Ayın Merkür ve Uranüs ile sert bir t-kare oluşturduğu bu öğleden sonra, yanlış iletişimlere ve lojistik hatalara dikkat edin. Bu titreşimler en iyi planların bile ters gitmesine neden olabilir, bu nedenle uyum sağlamanın ve akışa ayak uydurmanın yollarını ararken hatalarınızın sorumluluğunu kabul etmeye istekli olmanız önemlidir.


Yeni ufuklara açılmak için uygun bir gündesiniz. Eğlenceli yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için yakın çevrenizle görüşmek size iyi gelecektir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün yaşadığınız olaylarla ilgili çok daha rahat bir şekilde bütünü görebilirsiniz

Kariyer hayatında zorlandığınız konuların üzerine odaklanmanız gereken bir gün. Sorunlarınıza gereken zamanı ve ilgiyi verdiğiniz sürece sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bugün planlarınızı gerçekleştirmek için beklemediğiniz bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir ve bu duruma çok sevinebilirsiniz.