2021 yılında akrep burcunu neler bekliyor?

2021 yılında burcunuzda yer alacak Jüpiter etkisi ile tamamen farklı bir bakış açısına geçmeye hazır olun! Daha fazla açık kapı keşfedebilir, hayatınızı yeni yollarla uzatabilir ve daha fazlasını başarabileceğinize inanabilirsiniz.

Yılın başlarında burcunuzda yer alacak Mars sayesinde canlı bir Ocak ayı geçireceksiniz. Canlı ve enerjik hissedebilir; hayatınızın sürücü koltuğunda güvenle oturabilirsiniz. Öte yandan bu yeni sakinkiğiniz size daha tembel ve liberal bir ruh katabilir; kendinize bu kadar odaklanmışken başkalarıyla olan ilişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Kendinize ve çevrenize ek tolerans geliştirmelisiniz. Bu yıl sizin kendinizi “Tamam” ve “Memnun” hissedeceğiniz yıl olacak. Ailenizden şimdiye dek görmediğiniz şekilde destek görebilirsiniz. Öte yandan rehavete kapılmayı, maliyetlerinizi kontrol etmeniz gereken bir yıl.

Ekim ayında sizi hayalinizdeki seyahat bekleyebilir; göz önünde çalışmanızla takdir görebilirsniz. Sebat eden ve çalışkan yapınızda olacağınız bir yıl olacak.

Akrep burcu – 2021 Kariyer Hayatı

Uranüs bu yıl iş segmentinde istediğiniz fırsatları size getiriyor. Mayıs ayı ortası ve Kasım ayı başı arasındaki süre en şanslı olduğunuz anlar. Son bir kaç yılda muhtemelen ğek çok sektör değiştirdiniz, 2021 artık kariyerinizin merkezleneceği yıl olacak.

aha önce çalıştığınız bir yerde veya son zamanlarda bir süre yaptığınız bir meslekte çalışmak için geri adım atmak için doğru zaman olabilir. 2021’de Akrep burcu için Mars, Ocak ayı sonundan Mart ayı ortasına kadar nakit bölümünüzde yer alıyor ve parayla ilgili açık fırsatlar yaratıyor. Bu tarihlerde zam alabilir veya gelirinizi artırabilirsiniz. Ancak Kasım ayının ikinci yarısında harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Yılın genelinde ufak tefek aksilikler olsa da kendinize yeni bir hedef çizmek için hevesli olacağınız ve karşılığını alacağınız bir yıl olacak.

Akrep burcu – 2021 Aşk Hayatı

2021’de Akrep burcu için Neptün tüm yıl boyunca hayranlık alanınızda kalacak; bu durum çevrenizdekilere, arkadaşlarınıza, ailenize karşı daha anlayışlı ve şefkatli olmanıza yardımcı olur.

Mars, Kasım ortasından yılın sonuna kadar sevgi bölümünizde; yani hissettiğiniz hayranlığı paylaşmaya, arkadaşlarınızın ve ailenizin yanında olmaya, hayatınıza daha fazla sevgi ve zevk getirmeye ve iyi zamanlar geçirmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Bu flört için de iyi bir zaman olabilir, partneriniz varsa aranızdaki alevi yeniden yükseltebilirsiniz.

Kasım ayı ile birlikte hazırda partneriniz veya flörtünüz varsa değişime gitmek isteyebilirsiniz. Normalde zevk almayacağınız veya düşünmediğiniz kişilere yönelebilir ve bağlantılarınızda alternatif bir strateji benimseyebilirsiniz.