Forum Düzeni
Anne ve Çocuk
Bebeğinizin gelişimiyle ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 09 Aralık 2017
Nereden: ᴛᴙ
Mesajlar: 17.940
Konular: 10832
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 279 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 70 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Nereden: ᴛᴙ
İlişki Durumu: Yok
Burç: Basak
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 42
Tomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond reputeTomris has a reputation beyond repute

Sevimlii Ayşe İsminin Anlamı

21 Eylül 2019
# 1
Ayşe dilimize Arapça Aişe kelimesinden girmiştir ve renk sembolü olarak pembe manasına gelir. Kızlar için kullanılan bir isimdir. Hayatı bolluk bereket içinde geçecek olan dolu dolu yaşayacak olan kişi manasına gelen Ayşe isminin karakter analizinde ise, kinci bir yapıya sahip olduğu ve yaşadığı olayları unutmayan bir yapısı olduğu açıklanır.

Geçmişte yaşadığı üzüntüleri sürekli hatırlayan, enerji dolu ve sevecen bir yapıda olan, sürekli üretken olan insandır. Hz.Ebubekir(A.S)’nin hanımlarından biri olan Aişe’nin Türkçe’de yazılış şekli Ayşe’dir. Kuran-ı Kerim’de geçen bir isim oluşuyla da Türkiye’de Ayşe ismi oldukça fazla sayıda vardır. Ayşe isminin kader sayısı hesaplandığında bu sayı beş sayısına denk gelir. Kader analizinde ise özgürlüğe son derece düşkün olduğu, gezmeyi sevdiği, kısıtlanmaktan hoşlanmadığı belirlenirken, uyum içinde yaşamayı sevmesine rağmen etrafındaki kişilerin kendisini sıkmasını istemez.

Cinsel eğilimi vardır. Cesur ve karşısındaki kişiyi mimik ve konuşmalarla kısa sürede ikna eder. Genellikle güzel ahlaklı bir bireydir. Hareket ve davranışlarında ölçülü, narin ve temiz üslupludur.

Ayşe İsminin Analizi
Ayşe isminin analizi yapmak kişinin hangi karakteristik özelliklere sahip olduğunu öğrenmektir. Ayşe ismindeki her harfe karşı bir karakteristik özellik denk gelmektedir.

A: Atılgan-enerjik
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
Ş: Çok üretken ve güçlü
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

Ayşe İsminin Numerolojisi
Ayşe isminin numerolojisini isimde yer alan her bir harfin alfabedeki rakamsal karşılığına göre hesaplıyoruz.

A: 1
Y: 28
Ş: 23
E: 6

Ayşe isminin numerolojik değeri: 58

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Güzel günler yakın.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 17 Eylül 2019
Mesajlar: 742
Konular: 7
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 34 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 35 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 135
Verilen Beğeni: 101
Rep Gücü: 3
angie will become famous soon enough
Standart Cevap: Ayşe İsminin Anlamı
21 Eylül 2019
# 2
Kinci değilim, pembeyi de pek sevmem.
Tşk
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Anne ve Çocuk
0
03 Eylül 2019 01:01
Tomris
Anne ve Çocuk
0
03 Eylül 2019 00:55
Tomris
Anne ve Çocuk
0
02 Eylül 2019 19:09
Tomris
Anne ve Çocuk
0
02 Eylül 2019 19:05
Arthur
Doğu Anadolu Bölgesi
0
17 Temmuz 2018 17:15Sağlıklı Yaşam Rehberi - Görev Yap Para Kazan
Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.