Balık Burcu 2018 Genel Bakış
Sevgili Balık burcu, 2018 yılının size kazandıracağı aslında pek bir şey kalmadı. Yeni yılın gelmesiyle beraber eskiden çok daha kararlı olacaksınız ve bu da hayatınızın her alanında ön plana çıkacak bir özellik. Aile, aşk, eğitim, iş veya sosyal hayatınızda sizi zorlayacak ne gibi olumsuzluklar olursa olsun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Şartlar istediğiniz gibi olmaya başladığında da yönetme yeteneğinizi ön plana çıkaracaksınız.

İstekli, tecrübeli ve ne yaptığını bilen birisi olduğunuz için daha dengeli adımlar atıyor ve ulaşmak istediğinize de mutlaka ulaşıyorsunuz Balık burcu. 2018 yılı içerisinde bazı konularda oldukça önemli kararlar alacaksınız. Yaşanacak güzel günler var ancak bunlar için aceleci davranmamanız gerekiyor. Önceliğiniz, önünüzü açmak ve ilerisini net görmek olmalı. Devamı zaten kendiliğinden gelecek Balık burcu.

Özellikle aşk ve ilişki konularında sizden beklenmeyecek düzeyde paylaşımcı olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiyle ortak kararlar alacak, bir adım atacağınızda da birlikte atacaksınız. Bu sayede birbirinizi daha derinden tanıma ve aranızdaki bağı kuvvetlendirme imkanınız olacak Balık burcu. Aşk hayatınız renkleniyor. Mutlaka ufak tefek anlaşmazlıklar olacak ancak tadını çıkartın ve keyfini sürün.

Eğitim veya iş hayatınız söz konusu olduğunda ise yaşınız kaç olursa olsun, tecrübeniz nasıl olursa olsun, hemen her şeyin kolaylıkla üstesinden gelebiliyorsunuz ve bunu da sürekli olarak gelişim gösteriyor olmanıza borçlusunuz. Özellikle eğitim hayatına devam eden Balık burcu insanları, çok doğru adımlar atarak ve doğru konularla ilgilenerek başarınıza başarı katacaksınız.

2018 yılının gelmesi, bazılarınız için hedeflerde değişiklik anlamına geliyor. İş konusunda oldukça iyi ve güçlü bir konuma sahipsiniz. Başarılı olmak ve daha iyisine sahip olmak adına da durmak bilmiyorsunuz. Doğru planlama sayesinde başlatacak olduğunuz yeni bir işten de istediklerinizi elde edebilirsiniz. Önünüzde yorucu bir süreç var ancak pes etmeyeceksiniz.

Kendinize bulunan gücü artık hafife almamalısınız. Geride baktığınızda kısa sürede o kadar fazla şey başardınız ki insanlar da sürekli sizden yeni başarılar beklemekte. Aslında bu durumun size yük oluşturduğunu da düşünmüyoruz. Düşündüklerinizi hayata geçirmeye devam edin Balık burcu. Sadece 2018 yılında değil devamında da önünüz açık olacak.

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı
Balık burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki anlamında yaşayacaklarınız genel olarak yılsonu değerlendirmesi yaptığınızda tatminkâr edecek düzeyde olacak. Uzun süredir yalnız olmanızın sebebi öncelikle iç dünyanıza fazlasıyla bağlı olmanız. İkinci olarak da kendi kendinize sürekli aşka ayıracağım vakit yok diyorsunuz. Karakteristik olarak daima aşka ihtiyaç duyuyorsunuz ve üzerinizde bulunan gerginliğin nedeni de tam olarak yalnız olmanız.

Aşk hayatınızdan yana olan beklentileriniz karşılık bulmayacak düzeyde değil Balık burcu. Her insan gibi güvenmeyi, güvenilir olmayı ve çıkarsız sevgiyi arzu ediyorsunuz. Tüm bunlar olduğunda da zaten mutluluk kaçınılmaz oluyor ancak siz aşk hayatınıza gereken zamanı vermediğiniz sürece bunları maalesef elde edemeyeceksiniz Balık burcu.

Birlikteliği olan Balık burcu insanları, partneriniz sürekli olarak sizin davranışlarınızdan şikâyet ediyor ve siz de biraz düşündükten sonra partnerinize hak veriyor musunuz? Cevabını evet ise, aşk hayatınızın dışında diğer yaşantınızda canınızı sıkan, aklınıza takılan ve neredeyse karamsarlığa iten olumsuzlukları aşk hayatınıza yansıtmaktan vaz geçmelisiniz. Cevabınız hayır ise, partneriniz anlamsız bir şekilde sizi değiştirmeye çalışıyor, karar sizin.

Şu an arkadaş olduğunuz bir kişiyle hiç olmadığı kadar birlikte zaman geçireceksiniz ve bu duruma bağlı olarak artık aranızdaki hislerin farklılık göstermesi kaçınılmaz. Duygusal yakınlaşmalar ilk başlarda hemen hemen herkesi korkutabilir Balık burcu ancak sonrasında kendinizi karşınızdaki kişinin duygularına bırakmaktan da alıkoyamayacaksınız.

Seçimleriniz doğru olsun veya olmasın Balık burcu, 2018 yılında ciddi birliktelik içerisine gireceksiniz. Karakterinize uygun kişiyle aşk yaşadığınızı düşünüyorsanız ilişkinizin devamlılığı konusunda hiç şüpheniz olmasın. Aşk, ağır sorumluluklar getirir ve sorumluluklar da sizin işiniz gibi duruyor Balık burcu. İlişkinizin neredeyse sonlanmasına neden olabilecek olumsuzluklar yaşanacak ancak çözümü de kolay olacak.

Balık burcu, 2018 yılının son aylarında aşk hayatınızda fırtınalı süreç başlayacak. Aslında bu süreci olumsuzluk olarak görmemelisiniz. Öyle ki, bağların kuvvetli olmadığı birliktelikler bu süreçte son bulacak. Kısa zaman içerisinde kendinizi toparlayacak ve aşk denizine tekrardan yelken açacaksınız.

Balık Burcu 2018 İş Hayatı
Balık burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınız geride bıraktığımız aydan kötü olmayacak. Öncelikle bunu belirterek içinizi rahatlatmak istiyorum. Söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda artık eskisinden daha özgür ve daha başarılı hissedeceksiniz kendinizi. Aynı hisler, finansal durumunuz açısından da geçerli olacak. Her geçen gün gücünüze güç katıyorsunuz. Fırsatı da nasıl değerlendireceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

2018 yılında iş hayatınız bir hayli hareketli olacak. Çalışmalar konusunda pek fazla aksaklık yaşanmayacak ancak rakibiniz olan kişilerin sizin önünüze geçmek adına hile yapma ihtimalleri var. Sizin bu konuda eliniz, kolunuz bağlı olacak ancak içiniz rahat olsun, yaptığı hile iş hayatlarında ki sonları olacak. Hırsınızı nasıl kontrol edeceğinizi iyi biliyorsunuz ve bu da iş dünyasında aranılan isim olmanızı sağlıyor. Bu özelliğinizi kesinlikle bozmamalısınız.

Balık burcu, kendi işinizi kurmak adına uzunca bir süredir birikim yapıyorsunuz. Yeni işlere atılmak isterken olabildiğince sakin kalmalısınız. Aceleci davranışlar kazancınızı yanlış kullanmanız anlamına gelebilir. Doğru yolda ilerliyorsunuz Balık burcu. Sizin düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veren kişiyle bir arada olmanız oldukça iyi. Ayrıca, söz konusu iş olduğunda kimseyle tartışma içerisine girmeyin.

2018 yılının sonlarına doğru iş hayatınızdaki sorumlulukların artması sizi zorlamayacak ancak söz konusu iş olduğun gayet olağan olan gecikmelerden dolayı zorluk yaşayabilirsiniz. Terfi bekleyen kişiler bu konuya biraz daha dikkat etmeli. Detaylar sandığınızdan daha da önemli Balık burcu.

Balık Burcu 2018 Sağlık
Balık burcu, 2018 yılında sağlığınız ne mükemmel olacak ne de sürekli size sıkıntı çıkartacak. Aslında tam da olması gerektiği gibi olacak diyebiliriz. Zaman zaman yorgunluklardan kaynaklı halsizlikler, zaman zaman mevsimine uygun giyinmediğiniz için rüzgâr almanızdan kaynaklı ağrılarınız olacağı gibi zaman zaman da fazlasıyla enerjik ve iyi olacaksınız. Tüm bunları yaşayacağınız uzunca bir süreç var önünüzde. Herhangi bir rahatsızlığınız olduğunda bu durumu kolaylıkla çözümleyebileceksiniz gibi duruyor.

Geçmişte kalan veya sizin öyle düşündüğünüz bir rahatsızlığınızın tekrardan gündeme gelme ihtimali var ancak doğru tedavi ile bunun da üstesinden geleceksiniz. Önünüzde uzunca bir süreç olduğunu unutmamalı ve olabildiğince dikkatli olmaya çalışmalısınız Balık burcu. Sağlığınıza gereken önemi verdiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Son olarak, fiziksel görüntünüz gayet iyi, insanların 1-2 kilo fazlanıza kafa yormasına aldırış etmeyin.