Forum Düzeni
Kullanıcı Etiket Listesi

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 24 Ocak 2019
Mesajlar: 2.141
Konular: 2073
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 35 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 55 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 104
Verilen Beğeni: 68
İlişki Durumu: Yok
Burç: Boga
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 17
DeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud ofDeepSilence has much to be proud of

Standart Márquez: “Bu mağlubiyet Avusturya'dan daha acı verici"

26 Ağustos 2019
# 1Marc Marquez, Alex Rins'e geçildiği son virajın ardından kaybettiği galibiyetin kendisi için "can sıkıcı" olduğunu söyledi.


İki hafta önce gerçekleştirilen Avusturya yarışında Andrea Dovizioso harika bir atakla son virajda Marc Marquez'i geçmeyi başarmıştı.

Bu kez Alex Rins, Marquez'in en büyük rakibiydi ve kendisiyle son viraja kadar galibiyet için savaştı. Sonunda Rins, son virajda harika bir geçişle zafere ulaştı.

Marquez, "Bu gerçekten can sıkıcı. Tüm yarışa liderlik edip, tüm ağırlığı taşıdıktan sonra lastikler için durumun zor olacağını biliyordum. Yarışın ortasında Rins'in liderlik etmek isteyip istemediğini görmek adına gazı kestim. Mümkün olan en az puanı kaybetmekle ilgileniyordum. Sonunda en zorunu yaptım ama en kolayında başarısız oldum. Belki de daha fazla lastiğe sahipti."

"Bu şekilde kaybetmekten mutlu değilim. Bu şampiyonadaki en kötü sonucumuz! (şampiyonada bu yıl aldığı en kötü sonucunun ikincilik olmasına atıfta bulunuyor) Yine de lideriz."

Marquez, pistin o noktasında zorluk yaşadığını da söyledi.

"O noktada geçilebileceğimi biliyordum. Her seferinde orada motosiklet sesini duydum. Zorlamaya çalıştım, düşmemek için çabaladım ve sonunda geçildim. Yamaha ve Suzuki'nin çok iyi çalıştığı pistte yine iyi bir performans sergiledik"

"Andrea düşünce stratejimiz tamamen değişti. Orta bölümde daha hızlı gidebilirdim. Yine de bilirsiniz, şampiyonluk için savaştığınızda, kaybedecek hiçbir şey olmadığınız ana kıyasla daha farklı davranırsınız."


İnternet haber
Üyelik tarihi: 06 Temmuz 2019
Nereden: Manisa
Mesajlar: 3.111
Konular: 1030
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 62 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 40 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 260
Verilen Beğeni: 0
Nereden: Manisa
Burç: Boga
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 7
HaDeS is on a distinguished road
Standart Cevap: Márquez: “Bu mağlubiyet Avusturya'dan daha acı verici"
26 Ağustos 2019
# 2
Son virajda geçilmekte üzer insanı be.
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü
1
22 Ekim 2020 10:49
Tomris
Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü
0
04 Ağustos 2019 13:07
Neoma
Aşk - Şiir Dünyası
0
27 Temmuz 2019 13:54
Serkan
Biyoloji
0
25 Eylül 2018 12:02
Asrevya
Özel Diyet Listeleri
0
12 Ağustos 2018 04:19Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.