Forum Düzeni
Dünya'dan Haberler
Dünya'nın her bir yerinden en sıcak gelişmeleri bulabileceğiniz bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree7Beğeni(ler)

  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 05 Aralık 2017
Mesajlar: 1.179
Konular: 538
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 138 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 9 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 138
Verilen Beğeni: 25
Rep Gücü: 7
Başak is on a distinguished road

Standart Cevap: Suriyedeki en büyük terör grubu Heyet Tahrir el-Şam kim?

18 Ocak 2018
Konuyu geçici süreliğine kapatmak durumundayım maalesef.
Bu süreçte biraz sakinleşmenizi ve yorumları kişiselleştirmeden yapmanızı rica edeceğim.
Teşekkürler.
Üyelik tarihi: 14 Aralık 2017
Nereden: Gerçeğin Ruhu
Mesajlar: 539
Konular: 45
Cinsiyet:Bay
Seslenenler: 26 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 14 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 59
Verilen Beğeni: 17
Nereden: Gerçeğin Ruhu
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Besiktas
Rep Gücü: 0
Darksaga is on a distinguished road
Standart Cevap: Suriyedeki en büyük terör grubu Heyet Tahrir el-Şam kim?
18 Ocak 2018
Suriye’de savaşan gruplardan hiçbirisi samimi değiller. Başındaki kişi diktatör ve baskıcı.. Yabancı güçler samimiyetsiz.. Kürtler ayrılmaya çabalıyor.. Bir de bu eli kanlı insan bile sayılmayacak tekfirci terörist gruplar var. Bu tarz silahlı terör örgütlerine destek vermek size geri acı ve ölüm olarak dönecektir. İnsan olamayanların müslümanlığını tartışmak bile gereksizdir. Tek bildikleri öldürmek, yaşatmak ile ilgilenmiyorlar.. Kin ve nefret dolular.. Sanat desen anlamazlar, felsefe desen bilmezler. Sonrada kendilerini özgürlük kahramanı sanırlar. Dillerin Rahman olan Allah, merhametle özdeşleşmiş bir Peygamber ellerinde silah, kan, ölüm.. Sonrada gel müslümanlık tasla..

Ben bu adamların sevgi dini İslam ile zerre kadar bağı olduklarına inanmıyorum. Merhameti olmayanın dini olsa neye yarar? Bir de bu tipler hiç öz eleştiri yapamazlar. Suçlayacak birileri her zaman vardır bu tipler için..

İnsan olmadınız ki, müslüman olabilesiniz..
  • Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
  • 1
  • 2
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Tomris
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi
1
19 Ağustos 2020 16:00
Gamer Queen
Serbest Kürsü
1
28 Ağustos 2018 23:29
Gamer Queen
Felsefe - Sosyoloji
0
15 Ocak 2018 22:58
Arthur
Cumhuriyet Tarihi
0
06 Ocak 2018 13:45
Gamer Queen
Serbest Kürsü
0
01 Ocak 2018 23:10Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.