Forum Düzeni
Estetik ve Estetik Cerrahi
Estetik hakkındaki paylaşımların yapıldığı bölüm.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree3Beğeni(ler)
  • 1 Post By Mango
  • 2 Post By Juliet

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 19 Şubat 2018
Mesajlar: 3.796
Konular: 696
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 883 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 74 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
Burç: Aslan
Rep Gücü: 57
Mango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond reputeMango has a reputation beyond repute

Standart Badem göz ameliyatında anestezi kullanılıyor mu?

19 Mayıs 2020
# 1


Göz estetiği, neticede kısa da olsa, ameliyat kategorisi içerisine girmektedir. Kişi bu operasyon sırasında tercihine göre genel ya da lokal anestezi almaktadır. Ameliyat direkt göz kapağının katlanma çizgisinde yapıldığı için, ameliyat sonrasında hiçbir iz kalmamaktadır. Ancak 1 ya da 2 hafta süresinde şişlik ve ödem görülebilir. Bu durumda kişinin direkt olarak güneşe bakması ya da bilgisayarı çok fazla kullanılması önerilmemektedir. Bu durumlar iyileşme sürecisini yavaşlatmaktadır.

Göz operasyonlarında genellikle kişinin yaş grubu dikkate alınmaktadır. Ancak her göz sorunu, kişinin yaşına bağlı olarak gerçekleşmez. Bunun dışında, genetik sebeplerden ötürü de meydana gelebilmektedir. Hatta doğumda bile gözüken sorunlar olabilir. Bu durum, doktor muayenesi sonrasında netleşmektedir.
Zeze bunu beğendin

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Üyelik tarihi: 24 Temmuz 2019
Mesajlar: 2.380
Konular: 33
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 321 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 59 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 870
Verilen Beğeni: 77
İlişki Durumu: ..
Burç: Koc
Takım: Turkiye
Rep Gücü: 57
Juliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond reputeJuliet has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Badem göz ameliyatında anestezi kullanılıyor mu?
21 Mayıs 2020
# 2
Sonunda ben de bu estetik seysine ne denirdi ona fulyasina mı kervanına mı ne işte ona katılıcam muhtemel sonum da böyle olacak

Mango and Zeze bunu beğendi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Neoma
A,B,C,Ç,D
0
12 Ekim 2019 20:03
KraL
Meslek Tanıtımları
0
21 Ocak 2019 13:21
Renksiz
Sağlık Köşesi
0
23 Temmuz 2018 01:44
Arthur
Genel Cerrahi
0
19 Temmuz 2018 13:14Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.