Bu kutucuk yani A/A seçiliyken kopyala yapıştır yaptığınız sitede ki tüm yazı stilleri, linkler dahil her şeyi çekmiş olursunuz. Bu nedenle bu kutucuğu seçili olarak kullanmamanız tavsiye edilir.Düzenleme modunda değilken kopyala yapıştır yaptım ve kopyaladığım sitenin linkleriyle beraber ekledi. Yani ben aldığım sitenin linklerini gizli olarak eklemiş oldum.Switch Editör seçili değilken, yani düzenleme modu aktifken ( Kutucuk seçili değil), kopyala yapıştır yaptım. Ve sonuç olarak az önce çekmiş olduğum linkler ve stiller gelmedi. Kendim yazı stilleri ile stillendirebilirim artık. Yine resimleri de olduğu gibi gizli linklerle çekmek yerine, resimleri resim butonunu kullanarak gösterebilirim.
Belki uğraştırıcı biraz ama amacımız kaliteli içerikler ve emeklerinizin boşa gitmemesi.Farz edelim ki uğraşmak istemediniz, kopyala yapıştır yaptınız. Resimleri de olduğu gibi çektik diyelim. Şu an görünüm belki bu şekilde fark edilir olacak (bu avantaj) ama belki de linkleri göremeyeceksiniz, çünkü linklerin renklendirme yoluyla gizlenmesi söz konusu olabilir (dezavantaj) ve düzenleme modun da eklemediğiniz takdir de gizli link ve url'leri çekmiş olursunuz. Keza kopyaladığınız yerin, gülümseme ve şablonlarını çekme olasılığınız da çok yüksek.Bir önce ki anlattığım ekran görüntüsünde ki fotoğrafı, tüm kopyalanmış link ve stilleriyle, düzenleme modunda görüntüledim.
Bakın sonuç ortada... Fotoğrafta ki adamın adı bile Url olarak ekli.
Önemli: >>> Düzenleme modundayken kopyala yapıştır yapmasanız bile, muhakkak konuyu açmadan önce düzenleme moduna geçip, başka sitelere ait, şablonlar, ifadeler, linkler var mı göz gezdirin. Emekleriniz boşa gitmesin. <<<NOT: Chrome da sadece düzenleme modunda ekleniyor.
Şu anlık diğer tarayıcıları kullananlar için geçerlidir.