Forum Düzeni
Hoş Geldin Sen!
Forumumuza yeni katılan üyelerimizin ilk merhabalarını diyebileceği yerdir.
Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree2Beğeni(ler)
  • 2 Post By Regex

Seçenekler
Seçenekler
Stil
Üyelik tarihi: 28 Mart 2018
Mesajlar: 1
Konular: 1
Cinsiyet:Bayan
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 0 Konu(lar)
Alınan Beğeni: 0
Verilen Beğeni: 0
İlişki Durumu: Yok
Burç: Koc
Takım: Galatasaray
Rep Gücü: 0
sacekimi is on a distinguished road

Standart Merhaba DEMIYORUM..!

28 Mart 2018
# 1
Bu yazım buradaki EGOSUNU Tatmin etmeye çalışan EZIKLER için..

BUNLARDA FORUM SAHIPLERI OZELLIKLEDE KITAP KOKUSU DENILEN KADIN..


beni bu saatten sonra ister banla ister banlama sonraki görüşmemiz AHıRETE kalıyor!!!!

http://www.forumdenizi.com/cop-tenek...ar-var-mi.html burdakı konumda ben reklam yapmadım birşey yapmadım bana bu muameleyi yapamazsın SENDEN KENDINCE ESPİRİ YAPMANIMI ISTEDIM? HAYIR INSANLAR NEDEN SIZINLE DEGIL BILIYORMUSUNUZ ÖN YARGILI YAKLAŞIP BASKI YAPARAK TEDIRGIN EDIYORSUNUZ SIZIN YAPTIGINIZ LANET OLASI NE OLDUGU BELLI OLMAYAN FORUMUNUZ DA GERCEKTEN ÇOK YÜKSELMİŞCESİNE HAREKETLERİNİZ BUNDAN SONRA INSANLARA DÜZGÜN DAVRANIN EŞŞEK GELİP EŞŞEK GİTMEYİN OK?

http://www.forumdenizi.com/cop-tenek...ar-var-mi.html BU KONUYUDA SILIN BURADAN YOKSA ÜYE OLURUM TEKRAR DAHA AĞIR KONUŞURUM HADI SIMDI SİZE BOL BOL FORUMLAŞIN BOL BOL ADAM BANLAYIN NE B.. YERSENIZ YIYIN..
Ziyaretçi
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mesajlar: n/a
Konular: 34
Seslenenler: Mesaj(lar)
Etiketleyenler: Konu(lar)
Alınan Beğeni:
Verilen Beğeni:
Standart Cevap: Merhaba DEMIYORUM..!
28 Mart 2018
# 2
@sacekimi öncelikle @Kitap kokusu'na bulunmuş olduğun hakaretlerinden dolayı reklamını yaptığın web sitesine erişim tarafımca gerçekleştirilen "Layer 7 Attack" (DDoS) saldırısı sonucu kesilmiştir,

Elinizin altında klavye var diye bir şeyleri yazarken dikkat edeceksiniz. Hele ki karşınızdaki insan @Kitap kokusu ise bir değil bin düşüneceksiniz. Yoksa sadece forumdan banlanmakla bu işten kurtulamazsınız. Ha aslında senin gibi insanlarla yasal yollar üzerinden uğraşmak gerekiyor, ancak ülkemizde yeterince adli vaka olduğu için ben mahkemelerimizi ve yargıçlarımızı seninle meşgul etmek yerine gerekli işlemleri bizzat gerçekleştirmeyi tercih ettim. Sen kalkıp foruma geleceksin, reklam içeren konu açacaksın, konu etiketlerine, avatarına, imzana kadar reklam ekleyeceksin; sonra da karşılaştığın muameleye hayıflanacaksın öyle mi?

Ne açtığın o konuyu ne de bu saçma konuyu şu anda silmeyeceğim, silmeyeceğim ki ibret-i alem olsun. @Kitap kokusu bir şeyler eklemek veya konuyu silmek isterse geldiğinde ilgilenir, o ne derse odur. Ben sana üzerime düşeni yaptığıma inanıyorum. Eğer tekrar üye olursan o siteni tamamen unutursun, haberin olsun.

Edit: Hosting hizmeti aldığın firma tarafından gelen saldırının yoğunluğu nedeniyle site hizmetin askıya alındı. Firmaya ticket at, saldırı tekrarlanmayacak şu an için. Bak gördün mü? Hâlâ iyi niyetimi koruyorum.

Ayrıca bizler bu forumda kaç kişinin, ne kadar etkileşimin olduğuyla değil; forumdaki üyelerimizin güzel vakit geçirebilmesiyle ilgileniyoruz. Biz huzur istiyoruz. Burnumuz havada falan değil, herkese nasıl dostça yaklaştığımızı buradaki insanlar zaten biliyor. Sadece hak edene hak ettiği gibi davranmayı iyi biliyoruz. Görüşmemek üzere.
Gamer Queen and Qasem bunu beğendi
Konuyu 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevap
Son Mesaj
Bahtiyar
Hoş Geldin Sen!
8
20 Ocak 2018 12:59
Darksaga
Hoş Geldin Sen!
13
18 Ocak 2018 18:12
Katip
Hoş Geldin Sen!
10
04 Ocak 2018 20:34
BuYuCu
Hoş Geldin Sen!
8
20 Aralık 2017 02:17
CrawL
Hoş Geldin Sen!
6
09 Aralık 2017 14:20Ticarî amaç gütmeden, maddî bir menfaat elde etmeden internet yayınlarına olanak sağlayan global bir paylaşım ağı olan ForumDenizi, adından ve vasfından da anlaşılabileceği üzere bir forum sitesidir. Forum siteleri, tıpkı sosyal medya ve interaktif sözlükler gibi 5651 sayılı kanunun 2. maddesinin 1. fıkrasının "m" bendine göre Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte olan, hizmet ve içerikleri barındıran sistemleri sağlayan veya işleten platformdur.
5651 sayılı kanunun 5. maddesine göre yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Başka bir deyişle ForumDenizi üzerinden yapılan yazılı, görsel ya da işitsel paylaşımlardan doğabilecek yasal sorumluluk, mezkur içeriği paylaşan ForumDenizi üyesi gerçek kişilere aittir. İlgili kanunun anılan maddesinin 2. fıkrasında da çok açık bir biçimde öngörüldüğü üzere; yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.
Açıklanan hukuki dayanaklar temelinde, hak ihlâli iddiasında bulunan hak sahipleri İLETİŞİM linkinden yer sağlayıcı ForumDenizi yöneticilerine ihtarda bulunarak bahse konu hususu tebliğ etmeleri halinde incelemeler yapılıp, en geç 2 gün içerisinde gerekli işlemler tesis edilecektir.
5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince ForumDenizi üzerinde telif hakkı bulunan MP3, video vb. eserlerin paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması halinde, paylaşan kişi ya da kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.