Kahve falında tavşan görmek, aşk hayatında bir süredir huzursuz olduğunuz konuda bir şeyler öğreneceğinize yorumlanır. Belki sevdiğiniz insan ile aranızda gizli saklı olan şeyler gün yüzüne çıkabilir ve bu sebeple çok şaşırabilirsiniz. Belki aranızda kısa süreli ayrılık ya da uzaklaşma da olabilir. Özellikle geçmişte kalan sırların öğrenilmesi sebebi ile ilişkinizin zarar görmesi olasıdır. Ya da üçüncü şahıslar da canınızı sıkabilir ve ilişkinizde bir şeylerin bozulmasına yol açabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca falına bakılan kişinin hiç kimse ile paylaşamadığı küçük sırlarının olduğuna yorumlanır. Fakat bir süredir içinde tuttuğu bu küçük sırları başına dert açabilir. Bu sırları birileri ile paylaşma ihtiyacı duyması da sonunda üzebilir.

Kahve falında tavşan kafası görmek, fal sahibinin bu sırlarını kendine saklaması şeklinde yorumlanır. Sizi kıskanan kişilerin eline koz vermemeye gayret edin. Bu küçük sırları muhatabı ile paylaşırsa çok daha mutlu olacak demektir. Sevgilinizden bir şey gizlememeye çalışın. Ya da ona karşı anlayışlı olmanız gerekebilir. Kahve falında tavşan başı görmek, aynı zamanda sırları paylaşmamanız konusunda uyarıdır.

Kahve falında tavşan ve kaplumbağa görmek, geçici iyi olaylara yorumlanır. Fal sahibi hakkında bazı bilgiler veren bir semboldür. Çevrenizde biri gizli işler karıştırıyordur ve bu hareketleri sizi de zor durumda bırakabilir. belki işlerinizin aksamasına yol açabilir. Başkasına güvenmeniz yüzünden geçici olacak iyi duruma ulaşamayabilirsiniz.