Sherrille Riley, geçtiğimiz yıla kadar Meghan Markle'ın kaşlarını şekillendiriyordu. Birçok ünlüyle birlikte çalışan Riley, sağlıklı ve doğal görünen kaşların sırrını yazdı.


KAŞLARINIZ SİMETRİK OLMAK ZORUNDA DEĞİL
Bir kaşınızın kavisinin biraz daha yüksek olması, diğerinden farklı olması oldukça normaldir. Sherille Riley, "Kaşlarınız kardeştir, ikiz değil" sözleriyle uyarıyor. Her zaman kaşlarınızın doğal şeklini takip ederek şekillendirin. İkisi birbirinin aynısı olmak zorunda değil.

AUDREY HEPBURN İLHAMI
Meghan Markle'ın kaş şeklinde Audrey Hepburn'den esinlenilmiş. Bu görünümde kavisli bir şekilden tamamen vazgeçiliyor ve kaşlar düz ve doğal bir şekilde şekillendiriliyor. Sadece uçlarının hafif kalkık olduğundan emin olun. Bu model tüm yüz tiplerine çok yakışıyor.

KAVİSLİ DEĞİL, DÜZ KAŞLAR
Derin kavisli kaşlar yüzünüze sert bir görünüm verir. Ayrıca kavisli kaşların bakımı daha zor, sık sık şekillendirmeniz gerekir.

ÇOK FAZLA KAŞ ALMAK KALICI HASAR VERİR
Çok sık, gelişigüzel kaşlarınızı almak kıl köklerinize zarar verir ve bir süre sonra bu köklerden kaş çıkmayabilir. Bu nedenle her zaman dikkatli davranmakta fayda var.

Sabah